Saffron (alweerquote:Op dinsdag 1 januari 2008 02:47 schreef Sanne het volgende:
Lieve AC, DC, Lotje, Saffron, Aneurism en Sam (ik mis er één?),
een heel gelukkig nieuw jaar!!!![]()
AC en DC ik tel de dagen af tot jullie hier komen wonen en kom snel weer langs!!!![]()
![]()
![]()
Het mag ook wel, alleen maar leukquote:Op woensdag 2 januari 2008 22:50 schreef Sanne het volgende:
Laat me nou.
Ik heb ook last van mijn hormonen. [afbeelding]
Herkenbaar...ik had destijds onze hele afdeling volgehangen met foto's van Baby-Baileysquote:Op woensdag 2 januari 2008 22:56 schreef Sanne het volgende:
Op mijn werk worden ze gek van me en vragen ze of ik het ook nog ergens anders over kan hebben.
Haha, en dat wordt alleen nog maar erger als ze straks bij je wonenquote:Op woensdag 2 januari 2008 22:56 schreef Sanne het volgende:
Op mijn werk worden ze gek van me en vragen ze of ik het ook nog ergens anders over kan hebben.
Lekkere knuffel-katerkop heeft ie hequote:Op woensdag 2 januari 2008 23:26 schreef Ingetje79 het volgende:
Wat is Sam zijn Sam en Nemo ook schitterend mooi![]()
Jaja, die kleintjes ook natuurlijk
Jaquote:Op woensdag 2 januari 2008 23:28 schreef Sanne het volgende:
Leuke foto's weer. Wat zijn ze groot.
En Sam.
Hier zegt hij toch echt: "Get them the F%$#k out of here!!"
[ afbeelding ]
Ik vrees dat Bora dat zelfde lot zal ondergaan. Al vindt die de nieuwe krabtoren echt helemaal niets.quote:Op woensdag 2 januari 2008 23:31 schreef Saffron het volgende:
[..]
Jaen dan gaat ie vervolgens maar op het plateautje daarnaast liggen dat in verhouding een harde plank is
Ziet er ook niet uit, hij past er net op terwijl die kleintjes haast wegzakken in het zakje en je soms dus niet kan zien waarom hij voor die plek heeft gekozen... totdat je tot nadere inspectie over gaat
Nou ja, ze zijn wel groter geworden, maar nog steeds wel onderdeurtjes hoorquote:Op woensdag 2 januari 2008 23:28 schreef Sanne het volgende:
Leuke foto's weer. Wat zijn ze groot.
Zul je zien dat ze het wel interessant gaat vinden als die twee bengels er de hele tijd in gaan liggenquote:Op woensdag 2 januari 2008 23:35 schreef Sanne het volgende:
[..]
Ik vrees dat Bora dat zelfde lot zal ondergaan. Al vindt die de nieuwe krabtoren echt helemaal niets.
Maar ik heb haar vanavond toch even betrapt dat ze aan de kattenslaapzak zat te rommelen (trappelen met de pootjes). Dat vond ze stiekem toch wel leuk want dan ritselt het.
Maar toen ik met de video eraan kwam was de lol eraf en deed ze net of ze die hele zak nooit eerder gezien had. Ze ligt er nu weer naast te slapen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |