abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 24 oktober 1999 @ 04:50:00 #1
272 R@b
No-nonsens
pi_207182
Het artikel in de telegraaf van afgelopen zaterdag over de ex van Sabine
(uit cafe de Hopper) is een grote leugen
Giel Beelen d.j op radio 3 had vannacht iemand aan de telefoon die de leugen
bevestigde.
Het interview met betreffende persoon kon ik nog net tapen. Ik heb het omgezet in een mp3 en even op het net gezet als bewijs zeg maar.
op 64 kb gesampeld tot een bestandje van 0.5 MB http://home.multiweb.nl/~eldo/leugensabinetelegraaf.mp3

Een hele pagina over Sabine in de Telegraaf afgelopen Zaterdag, maar als deze info al niet waar is wat moeten we dan met het artikel ??
WC-papier ?

Groeten
Rob uit
Alkmaar-zuid
eldo@multiweb.nl

R@b is inderdaad één van de verschrikkelijkste personen die ik ken.
pi_207183
Is het orginele artikel ook ergens op het net te vinden? Niet iedereen leest de telegraaf.
I am a Watcher, part of a secret society of men and women who observe and record, but never interfere. We know the truth about Immortals. In the end, there can be only one.
pi_207185
Bedankt Tanjalies, maar er staat helaas niks in over de ex uit de Hopper.

[en paar uur later: verrek nou zie ik de link wél staan. Im moet vanochtend nog niet helemaal wakker zijn geweest, bedankt Tanja]

[Dit bericht is gewijzigd door Hunter (Datum 24 Oktober 1999).]

I am a Watcher, part of a secret society of men and women who observe and record, but never interfere. We know the truth about Immortals. In the end, there can be only one.
pi_207186
WAT?????

Informatie uit de telegraaf blijkt niet waar te zijn?????

En ik beschouw deze krant nog wel als het meest integere dagblad dat er bestaat.

Ze hadden tenslotte ook de eerste foto's van Maxima....

Sorry Jaap maar de Cowboys heersen echt niet meer...
  zondag 24 oktober 1999 @ 09:39:00 #6
545 dop
:copyright: dop
pi_207187
telegraaf is dat niet amsterdam's

we weten toch allemaal dat uit amsterdam nog geen goeie hond komt

hehehe

maar zij hebben mona

Ik schrijf soms wat rottig, zelf noem ik het dyslexie , sommige zeggen dat ik lui ben.
get over it , het wordt niet beter
pi_207188
Beste Hunter,

Als je in het artikel op de gekleurde woorden ex-vriende had geklikt, krijg je het artikel voor de neus. Het leek mij om je het gehele telegraafverhaal toe te doen komen. De woorden ex-vriendje zie je cursief redelijk bovenaan het artikel rechts.

pi_207189
Wat is nu precies de grote leugen in het artikel? Zoveel nieuws staat er toch niet in....

Alleen misschien hetvolgende:
Wat nu, Sabine? "Ik heb een leuke aanbieding van RTL 4 gekregen om dagelijks het Big Brother Journaal in RTL Live te presenteren. En ik heb mijn eigen werk als freelance styliste."

Ik dacht dat ze als styliste aan de gang zou gaan bij RTL, niet als presentatrice!

  zondag 24 oktober 1999 @ 15:29:00 #9
272 R@b
No-nonsens
pi_207190
quote:
op 10-24-1999 om 01:23 PM schreef Kozzmic het volgende:
Wat is nu precies de grote leugen in het artikel? Zoveel nieuws staat er toch niet in....

Het betreft het gedeelte over de EX van Sabine dat blijkt dus verzonnen te zijn, dat verhaal over de klanten van cafe Hopper dus
Dat had ik ook in de topic gezet
Weet er trouwens iemand wat freelance styliste inhoudt ?? moet je daar voor studeren of kan iedereen dat worden ?

groet,

Rob

R@b is inderdaad één van de verschrikkelijkste personen die ik ken.
pi_207191
quote:
op 10-24-1999 om 03:29 PM schreef R@b het volgende:
Weet er trouwens iemand wat freelance styliste inhoudt ??

Ik denk dat ze wel eens een vriendin helpt met make-up...

pi_207192
Kozzmic, die Beau kwam op donderdag bij Rolf en Sabine in de BB show om te vragen of ze het BB-journaal van RTL live wilde helpen presenteren. De weg naar 'mode op tv' want dat doet een styliste geloof ik, is dan al weer wat dichterbij. En ze zei in B&vD iets met televisie wel te willen.

De vraag is heeft de telegraaf Sabine hiervoor geïnterviewd of niet (ik had exact hetzelfde verhaal kunnen schrijven na mijn media observaties van de laatste 3 dagen -zonder- Sabine daarvoor lastig te moeten vallen).

En is dat ex-vriendje bericht dan wel waar? En wat is er sowieso allemaal waar en onwaar? Daar kun je lekker paranoïa van raken. Het houdt velen op dit forum al bezig. Ik wil de dingen graag zien voor wat ze zijn, maar dan moet je onwaarheden meteen kunnen doorzien. Moeilijk moeilijk, ik ben de slimste niet.

Sabine, kom gewoon even op Internet in het FOK!forum vertellen hoe het zit. We verzinnen er wel wat op om er achter te komen dat jij het echt was. Lekker vanuit het comfort van je eigen kamer. Geen dikke vette fotografen die je achterna zitten en die zeggen dat Maxima makkelijker is te fotograferen.

Wat ik er niet voor zou geven als Sabine, Martin, Rolf X, Daphne, Tara zich hier zouden melden en zo af en toe eens van zich zouden laten horen. Tip voor deze mensen: Mail eerst Danny direct, en verzin met hem een methode om je te authentificeren (wow langste woord van me van vandaag - en het staat niet eens in het groene boekje)

Wij zijn het niet van die benaming van Auping van... Ik vind dat hersenloos gescheld alleen maar walgelijk. Hier de kans om keihard terug te slaan, Sabine. Het cafe is voorlopig toch off-limits voor je, tenzij je eens wilt meemaken wat Michael Jackson en Madonna al jaren hebben.

--------------------
JayBee richt zich direct tot Sabine maar weet wel beter


[Dit bericht is gewijzigd door JayBee (Datum 24 Oktober 1999).]

Klik hier voor de FOK!smiley verzamel site


  zondag 24 oktober 1999 @ 18:03:00 #12
545 dop
:copyright: dop
pi_207193
was dit nog vergeten

thx voor het mp3tje

goed werk zo kan iedereen die toevalig niet wakker was toch horen wat er gebeurd

keep up the good work

Ik schrijf soms wat rottig, zelf noem ik het dyslexie , sommige zeggen dat ik lui ben.
get over it , het wordt niet beter
pi_207194
GOED MAN Toppertje

kijk dit is nou info waar ik vroeger ooit voor ben begonnen met Internet
ik was al bang dat het er niet meer was maar je moet het gewoon weten te vinden

Vooral die MP3 was gewoon gaaf

  zondag 24 oktober 1999 @ 22:23:00 #14
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_207195
R@B, mijn complimenten, zeer verhelderende bijdrage, waarvoor mijn welgemeende dank.
Life is what you make it.
pi_207196
R@B

weer bedankt,je hebt al eerder mp3-tjes gemaakt voor dit forum!!!
Heel fijn dat je dat doet,ik werk met drie diensten en kan dus niet altijd alles volgen,heel fijn dat jij deze info op dit forum zet.
Blijf ik toch goed op de hoogte van alles.

Goed werk

Lucky 13
pi_207197
wie zegt dat die vent in de radio uitzending niet liegt??
  maandag 25 oktober 1999 @ 05:43:00 #17
272 R@b
No-nonsens
pi_207198
He idereen bedankt voor de reactie's op de MP3'tjes van gisteren
Geeft aan Mij weer de zin om een nieuwe te maken als ik weer wat leuks/interessants hoor op de radio (of tv)

Gelukkig lukt het downloaden beter nu ik het bij mijn eigen provider op een homepage kan zetten. Pas sinds een week krijg ik daar 10 MB ter beschikking (was 2MB daar kon ik dus niks mee en was aangewezen op geocities etc.)

En wat betreft de laatste reactie van NOES
"wie zegt dat die vent in de radio uitzending niet liegt??"
Als Giel Beelen dat niet controleert is dat zijn zaak, maar het klonk overtuigend..toch??

Groet,

Rob uit
Alkmaar - zuid

R@b is inderdaad één van de verschrikkelijkste personen die ik ken.
pi_207199
de link naar het Telegraaf-artikel is overigens al "dead" - verbazend, niet ?

(geen verwijt naar jou, Tanjalies, maar de Telegraaf verbrandt wsch. zijn sporen.)

pi_207200
Ook nog een dakwoord van mijn kant R@b. Zonder jou fragmensten zou ik veel minder meekrijgen, omdat ik de meeste BB-bijzaken niet kan volgen, Thanx
et qu'est ce que vous voulez faire avec cet information?
wel, rien ne faire pas avant le jour de gloire est arrive.

pi_207201
Moor,

Dat komt omdat het artikel op de vandaag-pagina stond. Als je naar het archief gaat en daar Big Brother intikt, krijg je als resultaat zo'n 42 artikelen, met ondermeer: "Ex-viendje Sabine gelooft niet dat tv-romance vervolg krijgt".

Is het een vogel, is het een vliegtuig... Nee, het is Superknor!


pi_207202
Helemaal TOPPIE!!!!!
Probelemen HEB je niet, problemen MAAK je
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')