quote:Op vrijdag 14 december 2007 21:39 schreef beequeen het volgende:
[..]
@tuinfluiter, je bent een kanjer.
Op televisie is ze er ook pas net uit en aangezien er meer mensen naar DGK op tv kijken dan op de streams, vind ik het niet zo vreemd dat het zo gebracht wordt op tv.quote:Op vrijdag 14 december 2007 22:00 schreef chufi het volgende:
[..]
Tijdens de sms-week werd er op TV geadverteerd met de mogelijkheid om oa ook nog op Nadia en Dennis te stemmen terwijl die beide in werkelijkheid de Villa reeds hadden verlaten.
Net zoals gisteren Nadia bij Jensen werd voorgesteld alsof ze de dag ervoor de villa had verlaten. Het is een grote frauduleuze handel daar bij de TV / RTL / Talpa....
Nooit meer SMSen![]()
![]()
Ik zou nog liever voor die toneelhaak gaan dan dat ik de kant zou kiezen voor diegene die mij vernederd, uitsluit en fysiek en mentaal mishandeld.quote:Op vrijdag 14 december 2007 21:30 schreef Prospera het volgende:
[..]
Ze moet wel, wil ze geen toneelhaak krijgen.
Okee, maar waar blijven die stemmen dan die naar Nadia en/of Dennis geggan zijn.quote:Op vrijdag 14 december 2007 22:04 schreef TiNo_Flo het volgende:
[..]
Op televisie is ze er ook pas net uit en aangezien er meer mensen naar DGK op tv kijken dan op de streams, vind ik het niet zo vreemd dat het zo gebracht wordt op tv.
Je vader Pools en je moeder Antilliaans.....Ik zeg verder maar niets.quote:Op vrijdag 14 december 2007 21:35 schreef beequeen het volgende:
Volgens Amanda is de vader van Brian Nederlander......laat die man nu Pools zijn. Dat krijg je als je relaasie zo goed is, dan weet je alles van elkaar.
Op de bankrekening van RTL uiteraard..quote:Op vrijdag 14 december 2007 22:07 schreef coldstar het volgende:
[..]
Okee, maar waar blijven die stemmen dan die naar Nadia en/of Dennis geggan zijn.
Die heeft Dennis de vorige Popu al van Jaap gekregen ! Snap je !quote:Op vrijdag 14 december 2007 22:07 schreef coldstar het volgende:
[..]
Okee, maar waar blijven die stemmen dan die naar Nadia en/of Dennis geggan zijn.
Je kan er lang en breed over lullen maar het gaat uiteindelijk om de uitkomst. Hoeveel fans je dan misschien hebt maakt dan niet meer uit.quote:Op vrijdag 14 december 2007 21:38 schreef coldstar het volgende:
[..]
Nee dat bedoel ik niet. Ik zou wel eens heel graag willen weten hoeveel mensen er nou iegenlijk geSMSt hebben. Waarschijnlijk zal je dat nooit te weten komen. Ik vind dat SMSsen echt helemaal niets zegt over de populariteit van iemand. Je kunt bijvoorbeeld 30 fans hebben die 10 x smssen en je kunt 200 fans hebben die 1x smssen. In procenten heeft dan nr. 1 gewonnen, maar nummer 2 heeft de meeste fans, die is dus eigenlijk in mijn ogen het meest popu. Denk ik
Misschien was dat wel afgesloten.We hebben het ook niet geprobeerdquote:Op vrijdag 14 december 2007 22:07 schreef coldstar het volgende:
[..]
Okee, maar waar blijven die stemmen dan die naar Nadia en/of Dennis geggan zijn.
Natuurlijk is dat wel vreemd, we weten toch ook dat GTST al veel eerder opgenomen isquote:Op vrijdag 14 december 2007 22:04 schreef TiNo_Flo het volgende:
[..]
Op televisie is ze er ook pas net uit en aangezien er meer mensen naar DGK op tv kijken dan op de streams, vind ik het niet zo vreemd dat het zo gebracht wordt op tv.
Zei ze dat? Wat een idioot.quote:Op vrijdag 14 december 2007 22:02 schreef Prospera het volgende:
Amanda: ik heb zoveel dingen meegemaakt toen ik 19 of 20 was.
[ afbeelding ]
Het geld wel, daar was ik zelf ook al heel veel eerder op gekomen. Nee de stemmen. Dus klaarblijkelijk weer een popu poul die echt voor geen meter klopt.quote:Op vrijdag 14 december 2007 22:10 schreef TiNo_Flo het volgende:
[..]
Op de bankrekening van RTL uiteraard..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |