Pffff, wat een opluchting dat jullie het ook raar vinden, ligt het in ieder geval niet aan mij....
Het kan haast niet anders dat die weegschaal op het CB niet in orde is.
Devin woog op 13-11 nog 7270 gram, op 11-12 na een week ziek te zijn geweest 7360 en nu, op 18-12 ineens 7140. Terwijl ik juist het idee had dat hij weer wat dikkere wangetjes aan het krijgen was!
Nee, jullie reacties hebben echt de doorslag geven, er komt geen kv de komende week.
Het staat me zo tegen, klinkt ook zo onlogisch omdat Devin graag bij me drinkt, daarbij goed slikt en bij mijn weten voldoende binnenkrijgt. Per kolfbeurt krijg ik er meestal 200 tot 220 cc uit zonder al te veel moeite.
Ik ben verder gezond, eet goed en gevarieerd, en hoewel ik wel wat moe ben vaak, sta ik een stuk relaxter in het leven dan voordat ik mama was. Geen reden dat na 6 goede maanden zomaar ineens de melk niet meer goed zou zijn, toch?
Zolang ik vind dat Devin het goed doet qua ontwikkeling en levenslust, zolang we allebei nog genieten van de bv en hij niet ineens veel vaker bij me wil drinken, komt er geen kv.
.... met gevoel voor drama....