even afwachten maar
we kunnen overal wel spoken zien, volgens mij zijn die muizen afkomstig uit Villa Muis, en was dit contractueel ook al vastgelegd, waar komt die drang vandaan om er maar zeker van te zijn van de slechte bedoelingen van V.?
Of geloof jij alles wat op TV komt,
en zie je de makers van TV als filantropen, die niets liever willen, dan ons van echte informatie voorzien ?
Zolang het maar een ander overkomt, hè, de 'ver van mijn bed show'....
nee, sterker nog, "laten we ze wat aansporing geven: de boel werd toch al zo saai en gezapig", klinkt het vaak op dit Forum.
Lees maar eens over het "Miller-experiment", Re. Daar geloofden mensen-van-de-straat-geplukt zozeer in de autoriteit van 'de witte jas',
dat zij rustig de knop op 300 Volt draaiden - ondanks geschreeuw van de 'proef-patient' uit de andere kamer, zolang 'de witte jas' hen maar vertelde, "dat dit bij de proef (bij het Spel) hoorde....."
Het is toch maar een spelletje ?
Ze wisten toch waarvoor ze tekenden ?
En als ze zich aanstellen, zijn ze neuroot, labiel, psychoot, paranoïde, borderline en in ieder geval 't waard,
om door ons vanuit de leunstoel voor alles wat lelijk is uitgemaakt te worden.
Heb jij al kaartjes voor de volgende Collosseum-voorstelling ? Men zegt dat er echte doden gaan vallen... smullen man !
de heftigheid van jouw reactie ontgaat me een beetje Moor
Maar als er zoveel aanwijzingen zijn van 'misleidende aanprijzing' van een produkt, in dit geval "informatie over een Spel",
en als het zichtbare gedrag van de bewoners zozeer afwijkt van de karikaturen die 'informatie-leverancier-VOO' ons wil voorschotelen,
en bovendien de zgn. "spelregels" door diezelfde 'spel-leider' al keer op keer met voeten getreden zijn,
terwijl intussen 'elke scheet' gefilmd, op CD-gezet, "zgn. live" uitgezonden en eindeloos herhaald wordt als een soap-grammofoonplaat waarvan de naald in een groef is blijven steken,
moeten wij dan nog steeds blij zijn en zeggen: dankuwel Veronica, voor deze 'quality entertainment' ?
Of mogen we ook eens roepen: 'thank you but no thanks' tegen deze karikatuur van 'informatie', 'entertainment' en 'spel' ?
Ik begrijp dat omdat V. hier de grootmacht is en alles bepaalt maar ik wil alleen duidelijk maken dat alles wat maar enigsins nieuw klinkt en op het forum wordt gepost reacties teweeg brengen die ook door sensatie zucht ondervangen kunnen worden.
Het neerhalen van V. is ook een sport waarbij schijnbaar dezelfde dingen geoorlooft zijn als de dingen die als zo verwerpelijk worden beschouwd.
Dit forum destilleert meestal observaties die op een of andere manier worden prijsgegeven door derden of door V zelf ( tijdens een van de uitzendingen werd de site van V geshowed met daarop het bericht van de indringer die een tas had gedeponeerd bijvoorbeeld) . Ik wil allen maar zeggen dat V. het slim doet, anticipeert maar ook fouten maakt en niet wist waar ze aan begonnen zijn.
Als ik alle roddels had moeetne geloven omdat nou eenmaal melding is gemaakt zag de situatie er toch anders uit dan dat tie nu is
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |