Een beetje superheld/team heeft een aantal aarstvijanden, dan een dozijn tweederangs vijanden en een vrachtwagen vol derderangs vijanden. Zie bv. Spider-Man of Batmanquote:Op vrijdag 7 december 2007 17:58 schreef RSH11 het volgende:
Het is toch juist gebruikelijk bij dit soort verhalen dat er één "slechterik" is? Vergelijk het bijvoorbeeld met Magneto van X-men...
Spider-Man of Batman is toch weer een ander soort type serie als je het mij vraagt. Heroes is nou niet echt in een strip vorm uit te brengen. (Vast wel, maar zal niet zo vlug gedaan worden.)quote:Op vrijdag 7 december 2007 18:18 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Een beetje superheld/team heeft een aantal aarstvijanden, dan een dozijn tweederangs vijanden en een vrachtwagen vol derderangs vijanden. Zie bv. Spider-Man of Batman
Dat gebeurt al. Wat zijn die novels anders. Heroes is niet meer en minder dan een verfilmde goede comic.quote:Op vrijdag 7 december 2007 18:21 schreef Ge4ce het volgende:
[..]
Spider-Man of Batman is toch weer een ander soort type serie als je het mij vraagt. Heroes is nou niet echt in een strip vorm uit te brengen. (Vast wel, maar zal niet zo vlug gedaan worden.)
Edit> Als je snapt wat ik bedoel.![]()
quote:Op vrijdag 7 december 2007 18:21 schreef Ge4ce het volgende:
[..]
Spider-Man of Batman is toch weer een ander soort type serie als je het mij vraagt. Heroes is nou niet echt in een strip vorm uit te brengen. (Vast wel, maar zal niet zo vlug gedaan worden.)
Ik ben stiekem Tim Kring.quote:Op vrijdag 7 december 2007 18:26 schreef Ge4ce het volgende:
Eens, maar dat hebben wij niet voor het zeggen gok ik zo.
Heb er een paar op wiki gezien, zijn toch maar een paar bladzijdes?quote:
*******! Geef eens je script schrijvers wat extra geld voor het tweede of nieuwe seizoen!quote:
Zes bladzijden per week, inmiddels ruim zestig weken al. En het wordt ook op papier uitgegeven. Je onderschat het een beetje, vermoed ik.quote:Op vrijdag 7 december 2007 18:31 schreef Ge4ce het volgende:
[..]
Heb er een paar op wiki gezien, zijn toch maar een paar bladzijdes?![]()
Yup. De belettering in beeld is een van de visueel meest duidelijke hints naar de comic wereld.quote:Op vrijdag 7 december 2007 18:55 schreef RSH11 het volgende:
Heroes is toch júíst geschreven als ware het een strip? Voorzover ik begrepen heb.
Ook de 'special effects' (bijvoorbeeld de green-screen-achtergronden) en de camera-standpunten (bijvoorbeeld het shot vanachter de bril van HRG) moeten het geheel een comic-sfeertje geven.quote:Op vrijdag 7 december 2007 19:06 schreef Breuls het volgende:
[..]
Yup. De belettering in beeld is een van de visueel meest duidelijke hints naar de comic wereld.
In de scene van de laatste aflevering met Bob en Noah kwam dat best duidelijk naar voren vond ik, best cool gedaan.quote:Op vrijdag 7 december 2007 19:10 schreef sjarreltje het volgende:
[..]
Ook de 'special effects' (bijvoorbeeld de green-screen-achtergronden) en de camera-standpunten (bijvoorbeeld het shot vanachter de bril van HRG) moeten het geheel een comic-sfeertje geven.
Okè!quote:Op vrijdag 7 december 2007 19:06 schreef Breuls het volgende:
[..]
Zes bladzijden per week, inmiddels ruim zestig weken al. En het wordt ook op papier uitgegeven. Je onderschat het een beetje, vermoed ik.
Alsmede die opdeling in volumes.quote:Op vrijdag 7 december 2007 19:10 schreef sjarreltje het volgende:
[..]
Ook de 'special effects' (bijvoorbeeld de green-screen-achtergronden) en de camera-standpunten (bijvoorbeeld het shot vanachter de bril van HRG) moeten het geheel een comic-sfeertje geven.
Dat snapte ik ook niet, hij had t zelf kunnen oplossen, zeker omdat ie al 3x was gewaarschuwd voor Adam.quote:Op vrijdag 7 december 2007 16:53 schreef Treveo het volgende:
[..]
Peter had ook gewoon door de kluis kunnen lopen zoals DL -,-
Mee eens. Sylar was goed in deel 1. De cliffhanger was dat er een Boogieman was enger dan Sylar. Maar dat was Matts vader die zich als een amateur liet oplsuiten in een belevingswereld, jammer, die kant was veelbelovender geweest als ze de Boogieman hadden uitgewerkt dan een suffe Sylar met een nog suffigere tweeling.quote:Op vrijdag 7 december 2007 17:04 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Ik zeg gewoon dat Sylar een uitgemolken personage isWat kan Sylar nog toevoegen momenteel? Hij heeft zn powers weer dus zal S3/V3 mogelijk een herhaling kunnen worden van S1.
Ik vind dat ze een verkeerde keuze hebben gemaakt door Syar te laten leven, daarom stop ik nog niet met kijken
quote:Op vrijdag 7 december 2007 19:36 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Mee eens. Sylar was goed in deel 1. De cliffhanger was dat er een Boogieman was enger dan Sylar. Maar dat was Matts vader die zich als een amateur liet oplsuiten in een belevingswereld, jammer, die kant was veelbelovender geweest als ze de Boogieman hadden uitgewerkt dan een suffe Sylar met een nog suffigere tweeling.
pics van die dingenquote:Op vrijdag 7 december 2007 19:14 schreef Jovatov het volgende:
[..]
In de scene van de laatste aflevering met Bob en Noah kwam dat best duidelijk naar voren vond ik, best cool gedaan.
Tuurlijk wel, maar dat neemt niet weg dat ik liever had gezien dat zijn rol goed werd afgesloten en er een nieuwe slechterik voor in de plaats kwam.quote:Op vrijdag 7 december 2007 20:15 schreef sjarreltje het volgende:
Is er dan niemand die hier op Sylar loopt te bitchen, op het idee komt dat de schrijvers volgend seizoen iets veel beters voor Sylar kunnen schrijven?
Sylar gaat Adam natuurlijk opgraven, en dan begint de herriequote:Op vrijdag 7 december 2007 20:15 schreef sjarreltje het volgende:
Is er dan niemand die hier op Sylar loopt te bitchen, op het idee komt dat de schrijvers volgend seizoen iets veel beters voor Sylar kunnen schrijven? Dit seizoen had hij ook niet echt een heel erg belangrijke rol mbt het grote verhaal. En dat is waarschijnlijk pas besloten toen ze wisten dat ze door de stakingen wat in moesten korten.
Maarja, ik hoop ook gewoon dat hij het komende seizoen weer gaat ownen. De acteur én het karakter zijn gewoon goed
sadistquote:Op vrijdag 7 december 2007 20:45 schreef RSH11 het volgende:
Ben ik hier dan de enige die altijd hartelijk moet lachen als Sylar helemaal evil gaat doen? Hij is echt zo perfect kwaadaardig. Zoals toen 'ie Alejandro neerstak, echt heerlijk vond ik dat!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |