4 maanden bedoel jequote:Op dinsdag 27 november 2007 19:52 schreef Desii het volgende:
Thanx Noekje....
wat een waardeloze streams... Nix en Nada zijn al zeker 4 uur aan het ouwehoeren over hetzelfde.. doodmoe word ik ervan
Het is een smerige platreethoer.quote:Op dinsdag 27 november 2007 19:53 schreef Dark het volgende:
De aandachtshoer zit alweer bij haar Den op schoot.
De dekkingsslaaf annex schoothondje zit bijna te huilen, het is een etende, kwelende huilie geworden!
Als je een brief zou sturen naar Huub dat ie eindelijk eens het spel moet gaan spelen komt ie waarschijnlijk niet aan of wordt dat afgeplakt.quote:Op dinsdag 27 november 2007 19:55 schreef Dark het volgende:
Dennis krijgt een brief, dat hij het spel moet spelen..............duhhh!
Welke eikel schrijft er nou zoiets naar deze trieste umpa lumpa?
Daar heb je waarschijnlijk gelijk in!quote:Op dinsdag 27 november 2007 19:58 schreef akveor het volgende:
[..]
Als je een brief zou sturen naar Huub dat ie eindelijk eens het spel moet gaan spelen komt ie waarschijnlijk niet aan of wordt dat afgeplakt.
Natte benenquote:Op dinsdag 27 november 2007 20:01 schreef Dark het volgende:
Kelly heeft een kans gehad om een auditie/test te doen bij GTST.........
Doordat ze last heeft van natte benen, kon het niet doorgaan, ze kan niet te lang staan!
natte benen?quote:Op dinsdag 27 november 2007 20:01 schreef Dark het volgende:
Kelly heeft een kans gehad om een auditie/test te doen bij GTST.........
Doordat ze last heeft van natte benen, kon het niet doorgaan, ze kan niet te lang staan!
Net ook weer over dat kaartje bij die bloemen; geen touw aan vast te knopen wat daar op staat.quote:Op dinsdag 27 november 2007 19:59 schreef Taurus het volgende:
Ik word gek van die geheime gesprekken van Nadia en Dennis, is toch irritant, ik snap totaal niet waar ze het over hebben. Doe dan de stream maar op andere bewoners.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |