Rustig.quote:Op maandag 26 november 2007 11:09 schreef Deansensitized het volgende:
Teije
Goed hoorDie van jou?
En jackson, dat word nu niks meer hoor!
Als je op maandag niet meteen los gaat kan je het wel schudden!
Ik heb nog wel een 7800GT in de aanbiedingquote:Op maandag 26 november 2007 11:11 schreef jackson het volgende:
Niet te geloven... een kaart die ik wilde is net 1min geleden verkocht
Pictures or it didn't happenquote:
I know. Ik heb echter wel een excuus, dyslectie!quote:Op maandag 26 november 2007 11:16 schreef Isdatzo het volgende:
Teije, staat 'n typo in je "houdt niet van"-lijstje in je fobo
Nah, ik koop wel een matig kaartje die nu gewoon leverbaar is. Dan zie ik het in de toekomst wel weerquote:Op maandag 26 november 2007 11:14 schreef Teije het volgende:
Ik heb nog wel een 7800GT in de aanbieding
Mwah, niet lang. Weet eigenlijk niksquote:Op maandag 26 november 2007 11:12 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Heb je lang gepraat, weet je veel, ed?
Vrouwen houden volgens mij van daadkrachtig handelen, dus mailen vinden ze wel leuk meestal
Al ben ik alles behalve een expert. Of het moet een expert in mislukte relaties met vrouwen zijn![]()
Nee sorry. Straks in de pauze internet even afstruinen, heb inmiddels ook een achternaamquote:
Vergelijkingsmateriaal??quote:Op maandag 26 november 2007 11:20 schreef Loontjah het volgende:
Dean ik wil vergelijkings materiaal...
En je moet haar mailen, niet die makker van je.
Als je iemand idd maar zo kort kent en eigenlijk weinig weet ben ik zelf ook vaak te verlegen om te sturen. Maar eigenlijk heb je weinig te verliezen tochquote:Op maandag 26 november 2007 11:20 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
Mwah, niet lang. Weet eigenlijk niks
Gewoon wat algemene dingen besproken, voor zover we elkaar konden verstaan![]()
Ben ook totaal geen expert. Fuck het zelf ook altijd op man... en snap achteraf ook nooit wat ik fout deed...
Dean en meiden
Maar nu met jullie hulp moet het lukken
Gewoon iets simpels van 'ik vond het leuk met je te spreken en zou het graag nog eens doen in een rustigere omgeving'quote:Op maandag 26 november 2007 11:23 schreef Deansensitized het volgende:
Nu alleen even goed bedenken wat te sturen. Wil ook niet 'hebberig' overkomen....
Ben bang dat ze geen Nederlands verstaat.quote:Op maandag 26 november 2007 11:31 schreef Etcetera het volgende:
ik zou het gewoon simpel houden:
hey <naam>
ik vond je zaterdag wel een toffe meid, zin om een keer iets te gaan drinken?
groetjes Dean
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |