Ik zit er iets dichter bovenop. Ik heb er wel vertrouwen in. Testomgevingen zijn deze keer goed doorlopen en het is niet 'upgraden en dan kijken'.quote:Op vrijdag 23 november 2007 09:30 schreef Jarno het volgende:
Ben ik nou weer de enige die een keihard hoofd heeft in die hele MySQL4 -> 5 upgrade van dit weekend? Niet dat ze niet MySQL zouden kunnen updaten, maar volgens mij zitten er veel meer haken en ogen aan het updaten van je database (checken of al je gebruikte queries nog werken, of je stored procedures nog werken, etc, etc.)
..Optiefen, anuslikkende Groningse manhoer.quote:Op vrijdag 23 november 2007 09:51 schreef krioro het volgende:
als je het nou gelijk zo lief gevraagd had!
je hebt de verkeerde gequote.quote:Op vrijdag 23 november 2007 09:54 schreef Kreator het volgende:
[..]
..Optiefen, anuslikkende Groningse manhoer.
Het enige wat ik in mijn leven ooit verkeerd heb gedaan is ervoor kiezen om in een land te wonen dat volzit met bosmongolen als jij.quote:Op vrijdag 23 november 2007 09:57 schreef krioro het volgende:
je hebt de verkeerde gequote.
Een serieus leven? Hoe voelt dat?quote:Op vrijdag 23 november 2007 09:41 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Arma.
Alles tof hier. Ik heb een serieus leven tegenwoordig.
Hoe is het met jou? En hoe zit dat met die Buuf?
en met oldbies die denken stoer te zijn en/of indruk te maken, gebaseerd op postcounts?quote:Op vrijdag 23 november 2007 09:58 schreef GI het volgende:
Wat is dat toch altijd met newbies die dan grappig/leuk proberen te zijn
tsja, dom van je hè.quote:Op vrijdag 23 november 2007 10:02 schreef Kreator het volgende:
[..]
Het enige wat ik in mijn leven ooit verkeerd heb gedaan is ervoor kiezen om in een land te wonen dat volzit met bosmongolen als jij.
Kun je aub iets minder irritant zijn op de vrijdagmorgen?quote:
Ik denk serieus niet dat hij dat kan eerlijk gezegd.quote:Op vrijdag 23 november 2007 10:09 schreef Ripley het volgende:
[..]
Kun je aub iets minder irritant zijn op de vrijdagmorgen?
wow.quote:Op vrijdag 23 november 2007 10:08 schreef GI het volgende:
Ik heb ruim 50.000 posts. Maar jouw minderwaardigheid is niet af te lezen aan je postcount hoor.
ja hoor, en overigens ben ik ook alleen irritant tegen mensen die erom vragen.quote:Op vrijdag 23 november 2007 10:09 schreef Ripley het volgende:
[..]
Kun je aub iets minder irritant zijn op de vrijdagmorgen?
Zoiets?quote:Op vrijdag 23 november 2007 10:13 schreef GI het volgende:
Jah.
En nu is het 10:12. En vind ik het wel mooi geweest voor vandaag. Kan er iemand een bommetje gooien op het kantoor hier ?
Is een clusterbom. Doet het prima.quote:Op vrijdag 23 november 2007 10:16 schreef GI het volgende:
Die ziet er niet uit alsof die het nog doet eigenlijk...
Drukquote:Op vrijdag 23 november 2007 10:05 schreef Armageddon het volgende:
Een serieus leven? Hoe voelt dat?
Oeh! Tofquote:Met mij is alles lekker. Helemaal verliefd enzo.
Hoe het zit met de buuf? Wat wil je weten. Het is nu m'n vriendin.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |