vind je?quote:Op donderdag 22 november 2007 22:32 schreef Copycat het volgende:
En het is ook nog eens verdomd lekker!
quote:Op donderdag 22 november 2007 22:38 schreef Muck het volgende:
vind je?
ik vind het echt ongelofelijk vies eigenlijk
zuur en wrang.... brrrr!
Gewoon een beetje mixen met Blackberry likeur en wodkaquote:Op donderdag 22 november 2007 22:38 schreef Muck het volgende:
[..]
vind je?
ik vind het echt ongelofelijk vies eigenlijk
zuur en wrang.... brrrr!
...
weet je wat, mag jij die van mij erbij hebbenquote:Op donderdag 22 november 2007 22:45 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik vind het heerlijk! Heb altijd wel een fles in de koelkast staan. Dorstlesser to the max. Maar smaken verschillen en gelukkig maar, anders greep ik te vaak mis.
quote:Op donderdag 22 november 2007 23:15 schreef rakkertje5 het volgende:
je hebt ook cranberry pillen,stuk makkelijker en easy verkrijgbaar![]()
staat gewoon bij de pakken sap.quote:Op vrijdag 23 november 2007 13:20 schreef vliegtuigje het volgende:
Ik heb ze eigenlijk nog nooit zien staan in bv. de c1000. Moet ik ergens anders zijn?
Ok,thx, dan heb ik destijds niet goed gekekenquote:
bij de tuinen hebben ze ook gedroogde cranberriesquote:Op vrijdag 23 november 2007 16:39 schreef zoalshetis het volgende:
in hongarije kan je rond juni-juli heerlijke gedroogde cranberries kopen. ik heb een paar kilo meegenomen, vanwege een oude nierziekte. ze zijn als rozijnen gedroogd en dus heel erg lang houdbaar. in thee. bij wild of gewoon een handje...
weet ik, maar mocht je ooit on hongarije zijn...quote:Op vrijdag 23 november 2007 16:48 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
bij de tuinen hebben ze ook gedroogde cranberries
oi!quote:Op vrijdag 23 november 2007 17:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
weet ik, maar mocht je ooit on hongarije zijn...
1,30 kilo.
quote:Op vrijdag 23 november 2007 16:48 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
bij de tuinen hebben ze ook gedroogde cranberries
Eens. Terschellinger cranberrysap is veel puurder dan het verwaterde spul van Oceanspray.quote:Op vrijdag 23 november 2007 19:16 schreef Miam het volgende:
Cranberrysap van TerschellingHelpt idd goed tegen blaasproblemen.
heerlijk spul vind ik
Oceanspray vind ik persoonlijk niet te zuipen. maar wie ben ik..quote:Op zaterdag 24 november 2007 03:44 schreef csar het volgende:
[..]
Eens. Terschellinger cranberrysap is veel puurder dan het verwaterde spul van Oceanspray.
Te koop bij bijna iedere biologische natuurvoedingwinkel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |