bedankt voor het openen en de TT is zeer treffendquote:Op zondag 18 november 2007 18:48 schreef ruby het volgende:
En hier weer verder.
Ik weet even geen spannend verhaaltje neer te tikken want ik kom net weer aanwaaien.
Voorpret is ook leukquote:Op zondag 18 november 2007 18:45 schreef Clank het volgende:
Huub wil een optreden verstieren voor Brian.. maar wil eerst op toestemming wachten. Vervolgens vertelt hij wel on stream wat hij wil gaan doen... niet slim, want daarmee valt zo'n plannetje alweer in het water.
Dit postte je op pag 7 van de vorige cos. Zou ze het echt zijn?quote:Op zondag 18 november 2007 18:45 schreef ruby het volgende:
Sorry mensen, nog eentje uit Janice z'n gastenboek. Wederom van "Nena'.
Ex speelster de Gouden Kooi
Inderdaad mensen, ik was De echte Nena. En wie ken Amanda beter dan ik. Daarom hoop ik dat Janice voordat het 30 november is eens contact met me zoekt. Het nummer is bij de productie bekend. Ik weet dat ik sommige dingen niet mag zeggen, maar voor een verhaal wat meer dan 50.000 euro opbrengt, kan ik die boete wel betalen die ik normaal zou krijgen door contract breuk. Dus Janice, nogmaal ik waarschuw je door Amanda niet mee te nemen, zie het niet als een dreigement maar als een voorwensel wat er gaat spelen. Mvg: Ex Gouden Kooi speelster Nena
quote:Op zondag 18 november 2007 18:43 schreef noekje het volgende:
[..]
Lieg niet. Dat heb je me zelf zitten sms-en. Hoeveel shotjes zijn het geworden want bij 12 ben je opgehouden met sms-en.![]()
En wat heb je met de buurman zijn leverworst gedaan???????quote:Op zondag 18 november 2007 18:50 schreef beequeen het volgende:
[..]
Mooie TT![]()
Toen ging het licht uit.
Ik weet het niet. Mensen kunnen zoveel roepen namelijk. Maar ja, wie weet.quote:Op zondag 18 november 2007 18:49 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Dit postte je op pag 7 van de vorige cos. Zou ze het echt zijn?
Als ie zometeen lodderig uit z'n ogen kijkt (ook pammetjes) dan weten we genoeg.quote:Op zondag 18 november 2007 18:53 schreef Dark het volgende:
Is Janice bij de buren om even zijn gastenboek door te nemen?
Zou me zomaar niets verbazen........een dagscript en dan opzouten met die misselijkheidquote:Op zondag 18 november 2007 18:53 schreef Dark het volgende:
Is Janice bij de buren om even zijn gastenboek door te nemen?
heul niet.......... ik heb het gezien hoor en het was pais en vreequote:Op zondag 18 november 2007 18:54 schreef DrsH het volgende:
Ja het is een oud gegeven dat sommige mensen een ruzie als voorspel betitelen
vermoeden van nietquote:Op zondag 18 november 2007 18:50 schreef Rotterdammert het volgende:
ik hoop dat huub het echt doet wat die nu zegt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |