FOK!forum / Onzin voor je leven! / Baron Pils onverkrijgbaar
BaronPilsdonderdag 15 november 2007 @ 21:55
Recentelijk bracht ik weer een kort bezoek aan de lokale C1000. Het betreft hier een 'vierde generatie C1000', een C1000 filiaal van het type vooruitstrevend, met een aangepast kleurenschema, modernere afrekenalternatieven, touchscreens voor willekeurige recepten waarin dure wijn moet worden verwerkt, etcetera etcetera.

Nu was deze C1000 mijn bron voor Baron Pils, het bier met de kroon 's gouds in het biervocht-imiterende blik. Nu waren niet alleen deze eigenschappen positief voor de reputatie van Baron Pils, ook de prijs was niet te versmaden, namelijk 33 stuks eurocent voor 0.5 stuks liter. Helaas is er een korte impasse geweest waarin de prijs is verhoogd naar 34 cent, tot mijn grote treurnis. Immers, dat scheelt indien in grote hoeveelheden gekocht een 'slok op de borrel'. Ik raad aan de voorgaande woordspeling te bekijken en te lachen, gezien hij zeer komisch is.

Goed. Ik ben laatst verhuisd naar een andere stad. In het weekend terugkomend in mijn originele stad, ben ik geschokt door wat de C1000 mij - en andere drinkers van Baron Pils - heeft aangedaan. Wat treft namelijk mijn 'blik': Baron Pils staat niet meer in de schappen. Het bier schittert door afwezigheid. In plaats daarvan is het vervangen door:

1) Een extreem grote hoeveelheid blikken Jaeger Pils, dat niet alleen vuiler slash ondrinkbaar is, maar tevens duurder en in een estetisch minder aantrekkelijk extern gelaat.
2) Blikken Amstel. Nu is Amstel nog wel te drinken, en is de prijs acceptabel (55 stuks eurocent voor 0.5 stuks liter), maar toch komt het bier niet in de buurt bij Baron Pils.

Niet meer dan een natuurlijke reactie zijnde, ben ik naar de manager van deze C1000 gegaan, mijn arm met luide klap op zijn eikenhouten tableau laten neerdalen en in een woeste razernij hem gevraagd waar zich de Baron Pils bevond. Rustig vertelde deze "persoon" mij dat Baron Pils uit het assortiment was gegaan bij deze C1000. Ik kon mijn woede niet meer in bedwang houden, en heb daarom als reactie op zijn rustige clandestine antwoord zijn eikenhouten tafel incluis inhoud door het dubbelglas raam gegooid.

Helaas bevond zich onder het raam een vrouwelijke medewerker van C1000. De 'office' van de manager bevond zich op de eerste verdieping, dus de klap die zijn vrouwelijke collega kreeg was van niet geringe mate. Aanvankelijk hoorde ik niets - immers, ik was verblind door woede - maar al snel werd ik op de grond geworsteld door een groep mannelijke medewerkers van C1000.

Bang zijnde voor geforceerde anale penetratie, vecht ik de knapen van mij af, en ren ik de kamer uit. Ik maak een afslag naar links, en ren de trap naar beneden af. Onderaan zie ik een kerel staan van het type zwaargebouwd. Ik ben beangstigd, maar de adrenaline pompt nog steeds door mijn blauw-uitgeslagen aderen, en ik besluit in het 'moment supreme' een sprong te maken, mijn vuisten vooruitslaande, waardoor zijn gezicht door mijn Bruce Lee-esque armsnelheid wordt geraakt. Hij wankelt even, maar herstelt zich. Gelukkig ben ik de hoek al om en de winkel in gevlucht.

Ik ren een winkelgang in en zie in de verte enkele trays Amstel liggen. Als alternatief besluit ik deze maar te grijpen, terwijl op mijn hielen zich een meute woedende C1000-medewerkers op mij af stormen. Achteruit rennend, Amstel blikken gooiend, probeer ik de roedel van mij af te houden. Het lukt, totdat ik een blik misgooi en er zelf over struikel.

De eerste jongen die mij bereikt slaat mij in het gezicht. Ik open een blik bier en gooi de inhoud ervan in zijn gezicht. Hij is verrast, en doet een stap naar achter, wat mij de mogelijkheid geeft hem onderuit te halen. Hij glijdt uit en zijn gezicht wordt opnieuw bevuild door het bier. Ik ben ondertussen weggerend, en ontsnapt aan deze strak-gekleurde hel van Baron Pils-loosheid. De winkel wild rennend verlatend pink ik een traan weg om de afwezigheid van Baron Pils.

Gelukkig bleken andere C1000 filialen Baron Pils nog wel beschikbaar te hebben, en is de eer van het bier met de gouden kroon gered.

Klacht: Afwezigheid Baron Pils bij enkele vierde generatie filialen van C1000, plus levensbedreigende gevechten als indirect gevolg hiervan.
TNAdonderdag 15 november 2007 @ 21:57
Potentieel biermerkenbashtopic!
Biogardedonderdag 15 november 2007 @ 21:58
Copy/paste column?

+ Baronpils is slootwater. Nog te beroerd om je auto mee schoon te maken.
Het_huptdonderdag 15 november 2007 @ 21:58
quote:
Op donderdag 15 november 2007 21:57 schreef TNA het volgende:
Potentieel biermerkenbashtopic!
Baron Pils is geen bier, maar ordinaire bocht
Het_huptdonderdag 15 november 2007 @ 21:59
quote:
Op donderdag 15 november 2007 21:58 schreef Biogarde het volgende:
Copy/paste column?

+ Baronpils is slootwater. Nog te beroerd om je auto mee schoon te maken.
zeg ik
MacHighverdonderdag 15 november 2007 @ 21:59
Lach maar, ik moet het elke dag aanzien, elke dag geen Baron Pils© Dit maakt het leven, en de C1000 meteen slecht, ik kan niet leven zonder Baon Pils, het is een soort van soulmate voor mij geworden. Ik verlang naar de tijden dat ik en andere individuen enkele trays Baron haalden om onszelf belachelijk te gaan bezatten
Janetjedonderdag 15 november 2007 @ 22:00
Kickje dankzij alinea 6-7-8 en 9.
Voor de bierliefhebbers onder ONZ.
MacHighverdonderdag 15 november 2007 @ 22:04
quote:
Op donderdag 15 november 2007 22:00 schreef Janetje het volgende:
Kickje dankzij alinea 6-7-8 en 9
Zeker dat stukje met de anale penetratie.
Het_huptdonderdag 15 november 2007 @ 22:06
Kloontopique
BaronPilsdonderdag 15 november 2007 @ 22:06
Verdomd, ik dacht dat ik dit topic in KLB had geplaatst. Dat is namelijk de plaats waar het thuishoort. De afwezigheid van Baron Pils is een serieuze zaak, geen onzin.

Ahja, ik zie het al, naar ONZ gezet dus. Onterecht, in mijn opinie, maar goed. Voor deze keer.
TNAdonderdag 15 november 2007 @ 22:06
Hertog Jan is het beste bier ooit gebrouwen!

Topicwending
classpcdonderdag 15 november 2007 @ 22:13
Het is een schande!
Het_huptdonderdag 15 november 2007 @ 22:18
Het blijft bagger vocht
dubidubdonderdag 15 november 2007 @ 22:23
Ik fietste gister langs iemand met een tray schultenbräu
Het_huptdonderdag 15 november 2007 @ 22:26
quote:
Op donderdag 15 november 2007 22:23 schreef dubidub het volgende:
Ik fietste gister langs iemand met een tray schultenbräu
Je hebt die pauper toch wel ff een schop onder zijn kont gegeven?
remlofdonderdag 15 november 2007 @ 22:32
quote:
Op donderdag 15 november 2007 22:06 schreef BaronPils het volgende:
Verdomd, ik dacht dat ik dit topic in KLB had geplaatst. Dat is namelijk de plaats waar het thuishoort. De afwezigheid van Baron Pils is een serieuze zaak, geen onzin.

Ahja, ik zie het al, naar ONZ gezet dus. Onterecht, in mijn opinie, maar goed. Voor deze keer.
Drie liter bier voor een euro
Het_huptdonderdag 15 november 2007 @ 22:33
quote:
Op donderdag 15 november 2007 22:32 schreef remlof het volgende:

[..]

Drie liter bier bocht voor een euro
Sorry bro, ik moest ff modden
Vandaag...donderdag 15 november 2007 @ 22:35
quote:
Op donderdag 15 november 2007 22:26 schreef Het_hupt het volgende:

[..]

Je hebt die pauper toch wel ff een schop onder zijn kont gegeven?
niks mis met Schültenbrau
dubidubdonderdag 15 november 2007 @ 22:35
quote:
Op donderdag 15 november 2007 22:26 schreef Het_hupt het volgende:

[..]

Je hebt die pauper toch wel ff een schop onder zijn kont gegeven?
Nee, te lui. Hij keek wel angstig om zich heen
Het_huptdonderdag 15 november 2007 @ 22:36
quote:
Op donderdag 15 november 2007 22:35 schreef Vandaag... het volgende:

[..]

niks mis met Schültenbrau
met Spa blauw ook niet
Aldi bier
Het_huptdonderdag 15 november 2007 @ 22:37
quote:
Op donderdag 15 november 2007 22:35 schreef dubidub het volgende:

[..]

Nee, te lui. Hij keek wel angstig om zich heen
idd, dat zijn de echten
Tmaatjedonderdag 15 november 2007 @ 22:39
Brouwersbier... dat is echt nog erger...
Paramnesiadonderdag 15 november 2007 @ 22:40
BaronPilsdonderdag 15 november 2007 @ 22:40
quote:
Op donderdag 15 november 2007 22:32 schreef remlof het volgende:

[..]

Drie liter bier voor een euro
Incorrect. Voor een euro kan 1,5 liter bier worden vergaard. Immers, het kost 33 eurocent per halve liter, niet per liter.
Het_huptdonderdag 15 november 2007 @ 22:43
quote:
Op donderdag 15 november 2007 22:39 schreef Tmaatje het volgende:
Brouwersbier... dat is echt nog erger...
Of Schuttersbier
Schunckelstarvrijdag 16 november 2007 @ 06:47
quote:
Op donderdag 15 november 2007 22:06 schreef TNA het volgende:
Hertog Jan is het beste bier ooit gebrouwen!

Topicwending
verstandigste opmerking van het topic
BaronPilszaterdag 17 november 2007 @ 18:14
Dit topic staat nu als eerste zoekresultaat bij Google als je zoekt op 'Baron C1000', 'Baron schuimkraag', 'Baron vossen', 'Baron Pils C1000', als derde bij 'Baron gouden kroon' en als zesde bij 'Baron pils'. Tevens topickick. Reageer, luiaards.

EDIT: Helaas staat het topic ook als eerste op Google bij het zoeken naar 'Baron slootwater', maar wel als tweede bij het zoeken naar 'Baron bocht'. Ook als eerste bij het zoeken naar 'Baron schultenbrau', derde bij 'Baron tray', maar eerste bij 'Baron Pils tray'. Ook wel frappant is het feit dat het topic als eerste staat bij het zoeken naar 'Baron Pils anale penetratie'. Zo.

[ Bericht 45% gewijzigd door BaronPils op 17-11-2007 18:18:49 (Extra informatie over Baron Pils.) ]
thebeatzaterdag 17 november 2007 @ 18:16
quote:
Op donderdag 15 november 2007 22:32 schreef remlof het volgende:

[..]

Drie liter bier voor een euro
Die rotte kuthippies van de c1000 van hier hebben er 35 cent van gemaakt daar gaat de spreuk:' heb je euro? kan ik 3 baron halen'

zonde
TNAzaterdag 17 november 2007 @ 18:21
quote:
Op zaterdag 17 november 2007 18:14 schreef BaronPils het volgende:
Dit topic staat nu als eerste zoekresultaat bij Google als je zoekt op 'Baron C1000', 'Baron schuimkraag', 'Baron vossen', 'Baron Pils C1000', als derde bij 'Baron gouden kroon' en als zesde bij 'Baron pils'. Tevens topickick. Reageer, luiaards.

EDIT: Helaas staat het topic ook als eerste op Google bij het zoeken naar 'Baron slootwater', maar wel als tweede bij het zoeken naar 'Baron bocht'. Ook als eerste bij het zoeken naar 'Baron schultenbrau', derde bij 'Baron tray', maar eerste bij 'Baron Pils tray'. Ook wel frappant is het feit dat het topic als eerste staat bij het zoeken naar 'Baron Pils anale penetratie'. Zo.
!
Maki-maki.zaterdag 17 november 2007 @ 18:26
quote:
Op zaterdag 17 november 2007 18:14 schreef BaronPils het volgende:
Dit topic staat nu als eerste zoekresultaat bij Google als je zoekt op 'Baron C1000', 'Baron schuimkraag', 'Baron vossen', 'Baron Pils C1000', als derde bij 'Baron gouden kroon' en als zesde bij 'Baron pils'. Tevens topickick. Reageer, luiaards.

EDIT: Helaas staat het topic ook als eerste op Google bij het zoeken naar 'Baron slootwater', maar wel als tweede bij het zoeken naar 'Baron bocht'. Ook als eerste bij het zoeken naar 'Baron schultenbrau', derde bij 'Baron tray', maar eerste bij 'Baron Pils tray'. Ook wel frappant is het feit dat het topic als eerste staat bij het zoeken naar 'Baron Pils anale penetratie'. Zo.
Tweede keer vandaag dat ik in een deuk lig om jou, in twee verschillende topics.

[ Bericht 3% gewijzigd door Maki-maki. op 17-11-2007 18:36:34 ]
Chuck_Norriszaterdag 17 november 2007 @ 19:12
Baron Pils
Bob-Bzaterdag 17 november 2007 @ 19:14
quote:
namelijk 33 stuks eurocent voor 0.5 stuks liter
Hier stopte ik met lezen, gore pauper. Je bent zeker zo'n Willem Kanon type.
Het_huptzaterdag 17 november 2007 @ 19:49
quote:
Op zaterdag 17 november 2007 19:14 schreef Bob-B het volgende:

[..]

Hier stopte ik met lezen, gore pauper. Je bent zeker zo'n Willem Kanon type.
El_Rolandozaterdag 17 november 2007 @ 19:59
Baron Pils?
Het_huptzaterdag 17 november 2007 @ 20:06
quote:
Op zaterdag 17 november 2007 19:59 schreef El_Rolando het volgende:
Baron Pils?
de zelfde pauperbagger als Schutterspis etc
Tmaatjezaterdag 17 november 2007 @ 20:14
quote:
Op zaterdag 17 november 2007 20:06 schreef Het_hupt het volgende:

[..]

de zelfde pauperbagger als Schutterspis etc
Zo... zijn wij het ook eens met elkaar eens.
Het_huptzaterdag 17 november 2007 @ 20:16
quote:
Op zaterdag 17 november 2007 20:14 schreef Tmaatje het volgende:

[..]

Zo... zijn wij het ook eens met elkaar eens.


neuqen? pm me maar
Genius-Fvrijdag 12 september 2008 @ 16:25
Wat een geniaal topic

Baron pils
Gummibeer79vrijdag 12 september 2008 @ 16:35
quote:
Op donderdag 15 november 2007 22:43 schreef Het_hupt het volgende:

[..]

Of Schuttersbier
Er zijn, naar mijn mening maar een aantal pilsen de moeite waard, te noemen:

Brand
Alfa
Warsteiner

Hertog Jan is ook ok, maar net onder de bovenste 3

Ik vind het alleen zoveel geld voor een biertje.
En aangezien ik het verschil niet proef tussen 'bocht' van wenkbrouwfrons-kwaliteit en A-kwaliteit-slootwater, gaan er bij mij toch zo nu en dan wat pauperbiertjes door het keelgat
En, mits koel genoeg, ze smaken prima!

Je zou trouwens, voor de gein, eens dit filmpje moeten bekijken
robert-dirksenvrijdag 12 september 2008 @ 16:40
Mooi topic 14.gif
Gummibeer79vrijdag 12 september 2008 @ 16:41
Oh ja: de uitslag uit deze test

Goedkope bieren Verkrijgbaar bij




1 Club International - Dirk ¤ 0,48 0,9

2 Holger Bier - Boni ¤ 0,48 0,8

3 Argus Bier - Lidl ¤ 0,63 0,7

4 Pittbier - Edah ¤ 0,65 0,6

5 Jaeger Bier - C1000 ¤ 0,48 0,5

6 Export Bier - Jumbo ¤ 0,70 0,4

7 Schultenbrau - Aldi ¤ 0,70 0,3

8 Heineken - Algemeen ¤ 2,40 0,2

9 Euroshopper - Albert Heijn ¤ 0,54 0,1

Sorry, Edah en Argus-Bier bestaan niet meer, maar de overige pilsen wel, dacht ik
mordradeadvrijdag 12 september 2008 @ 16:42
Dit topic is een mooi topic, maar om even serieus te blijven een tweetal vragen.
- Zijn er al 5e of zelfs 6e generatie C1000's?
- Is BaronPils nog goed verkrijgbaar?
Ollie_Williamsvrijdag 12 september 2008 @ 16:51
Welke C1000?
Gummibeer79vrijdag 12 september 2008 @ 16:54
quote:
Op vrijdag 12 september 2008 16:51 schreef Ollie_Williams het volgende:
Welke C1000?
Da's een soort Meermarkt / Attent voor de bewoonde wereld
IJsbergslavrijdag 7 november 2008 @ 18:23
Biertopic
Rosbiefvrijdag 7 november 2008 @ 18:30
BaronPils topiques zijn kek!
wobblevrijdag 7 november 2008 @ 19:01
Baron! ik ga er straks ook een stuk of 10 inslaan!
Rosbiefvrijdag 7 november 2008 @ 19:08
quote:
Op vrijdag 7 november 2008 19:01 schreef wobble het volgende:
Baron! ik ga er straks ook een stuk of 10 inslaan!
Zonde van het bier.
Rickocumzondag 9 november 2008 @ 14:23
Hallo TS,

Ik wil gewoon even melden dat ik het vreselijk kut voor je vind, ik heb het zelf vaak genoeg meegemaakt dat die baronnetjes dr niet zijn.

Echter snap ik niet waarom dit topic in onz staat.

Groetjes,

Een zoutig makreeltje
Giertjezondag 9 november 2008 @ 17:28
voor snel dronken worden is baron bier wel te doen
jammer dat et weg is
en voor de rest hertog jan en grolsch
#ANONIEMzondag 9 november 2008 @ 17:30
quote:
Op zondag 9 november 2008 14:23 schreef RickoKun het volgende:
Echter snap ik niet waarom dit topic in onz staat.

Groetjes,

Een zoutig makreeltje
Dit topic is geopend in KLB, verplaatst naar ONZ.

Groetjes,
[ONZ]-mod zarGon.
onlogischzondag 9 november 2008 @ 18:10
Van dat bier heb ik nog nooit gehoord.

Dan zal het wel kut bier zijn
Chuck_Norriszondag 9 november 2008 @ 18:35
quote:
Op zondag 9 november 2008 18:10 schreef onlogisch het volgende:
Van dat bier heb ik nog nooit gehoord.

Dan zal het wel kut bier zijn


Baron Pils is beest.
Nickolaus.Maximillianzondag 23 november 2008 @ 17:06
Goed topic.
Emimichmaandag 24 november 2008 @ 04:04
quote:
Op zondag 23 november 2008 17:06 schreef Nickolaus.Maximillian het volgende:
Goed topic.
Ik kan het niet anders dan eens zijn!
Reza-imprezamaandag 24 november 2008 @ 08:30
Ik ken dat bier ook , krijg het vaak bij kennissen op verjaardagen en partijen voorgeschoteld , best te drinken voor die prijs:

Jimbomaandag 24 november 2008 @ 09:08
tl;dr ...biertje ?
Blightwoensdag 31 december 2008 @ 18:30
Vanavond drinken we allemaal weer Baron Pils.
Rickocumwoensdag 31 december 2008 @ 18:48
quote:
Op zondag 9 november 2008 17:30 schreef zarGon het volgende:

[..]

Dit topic is geopend in KLB, verplaatst naar ONZ.

Groetjes,
[ONZ]-mod zarGon.
Maar nu nicht mehr!

*snij snij*


Ik heb trouwens een hele tray baron blikken in de garage staan bevriezen
Chuck_Norriswoensdag 31 december 2008 @ 19:01
quote:
Op woensdag 31 december 2008 18:30 schreef Blight het volgende:
Vanavond drinken we allemaal weer Baron Pils.
Wij ook
Gummibeer79zaterdag 31 oktober 2009 @ 16:55
Heden avond weer Baron PilS!
IkBenGeenKloon.zaterdag 31 oktober 2009 @ 17:03
KUT KICK
smegmanuszaterdag 31 oktober 2009 @ 17:04
/nick Grolsch
/thread
dreamzkzaterdag 31 oktober 2009 @ 17:21
Mooi OP maar godver want kut kick weer.

Als jullie besluiten een oud topic uit de kast te halen doe dat dan met een goede kick waar ik een glimlach van krijg.
Apebeerzaterdag 31 oktober 2009 @ 17:46
Dat deze nog niet gepost is

Big_Bosszaterdag 31 oktober 2009 @ 17:54
quote:
Op zaterdag 17 november 2007 18:16 schreef thebeat het volgende:

[..]

Die rotte kuthippies van de c1000 van hier hebben er 35 cent van gemaakt daar gaat de spreuk:' heb je euro? kan ik 3 baron halen'

zonde
Gummibeer79zondag 1 november 2009 @ 14:02
even copy pasten van de webz:

Symptoom: koude, natte voeten.
Fout: Glas vastgehouden in verkeerde hoek.
Actie: glas draaien zodanig dat het open einde naar het plafond wijst.

Symptoom: Warme, natte voeten.
Fout: slechte blaascontrole.
Actie: ga naast de dichtst bijzijnde hond staan en reklameer over zindelijkheid.

Symptoom: bier ongewoon bleek en smaakloos.
Fout: Glas leeg.
Actie: zoek iemand om u een bier te trakteren.

Symptoom: Muur aan overzijde bedekt met fluoriscerende lichten.
Fout: je bent achterover gevallen.
Actie: laat je naar de toog begeleiden.

Symptoom: mond vol met sigarettestompjes.
Fout: je bent voorover gevallen.
Actie: zie hierboven.

Symptoom: bier smaakloos en voorkant van je t-shirt is nat.
Fout: mond was nog dicht.
Actie: Trek je terug in de wc en oefen in de spiegel.

Symptoom: Vloer wazig.
Fout: je bent door een leeg glas aan het kijken.
Actie: zoek iemand om u te trakteren.

Symptoom: vloer beweegt.
Fout: je wordt naar buiten gedragen.
Actie: vraag of je naar een andere cafe wordt gedragen.

Symptoom: Kamer lijkt ongewoon donker.
Fout: cafe is al dicht.
Actie: laat je thuisadres bevestigen door de barman.

Symptoom: taxi heeft plotseling vele kleuren en tekeningen.
Fout: bier consumptie heeft persoonlijke limiet overschreden.
Actie: bedek mond.

Symptoom: iedereen kijkt naar je op en lacht.
Fout: je staat te dansen op de tafel.
Actie: laat je vallen op iemand die er nogal kussenachtig uitziet.

Symptoom: bier is kristalhelder.
Fout: iemand probeert je te ontnuchteren.
Actie: sla hem.

Symptoom: handen en neus doen pijn en geest ongelooflijk helder.
Fout: je hebt gevochten.
Actie: verontschuldig je bij iedereen die je ziet, voor in geval hij/zij het was waarmee je hebt gevochten.

Symptoom: je herkent niemand en ook de kamer niet.
Fout: je bent het verkeerde feestje binnengewandeld.
Actie: kijk of er gratis bier is.

Symptoom: uw gezang heeft enorm veel ruis.
Fout: het bier gehalte is te laag.
Actie: drink meer bier tot je stem verbetert.

Symptoom: je herinnert je de woorden van het liedje niet.
Fout: Biergehalte juist goed.
Actie: speel luchtgitaar.