abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 22 oktober 1999 @ 00:01:00 #1
128 smallsister
Kleine Grote Broer
pi_205733
Omdat niemand door het forum leest, voor hij/zij zijn eigen mening in een nieuwe thread gooit, wordt dus alles drie keer behandeld, loopt de boel vol EN ztaat alles er tot vervelens toe in...

Tip: Eerst even topics scannen, kijken of er misschien al iets is wat jij bedoelt. ZO niet??? Meteen posten! Anders niet!

pi_205734
Juist, alleen jammer dat je hier een nieuwe topic moest voor openenen <grin>

Trouwens het valt toch wel op dat bijna alle nieuwe (onnodige) topics door de NewBes worden geopend, aan de andere kant... niet zo verwonderlijk

Willem: 'Nou, Trut!'

  vrijdag 22 oktober 1999 @ 00:03:00 #3
128 smallsister
Kleine Grote Broer
pi_205735
sorry voor de tiepfouten....
  vrijdag 22 oktober 1999 @ 00:05:00 #4
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_205736
Sorry, jullie hebben gelijk. Ik schaam me diep (echt)
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_205737
Ik wordt ook gek van alle topics!
Dikke Snikkel
  vrijdag 22 oktober 1999 @ 00:08:00 #6
798 voyeur
bemoeit zich
pi_205738
En dit zou nu juist weer een prima bijdrage geweest zijn voor Topic 1000; Het topic over topics.

Doedgemo(e)dereerd; is dat een ander woord voor Don Quichote ?

Here we are now, entertain us.
  vrijdag 22 oktober 1999 @ 00:19:00 #7
156 Ted
Te kaal voor woorden
pi_205739
quote:
op 10-22-1999 om 12:03 AM schreef Kwekkie het volgende:
Juist, alleen jammer dat je hier een nieuwe topic moest voor openenen <grin>

Trouwens het valt toch wel op dat bijna alle nieuwe (onnodige) topics door de NewBes worden geopend, aan de andere kant... niet zo verwonderlijk


Als jij nou eens begint met het noteren van dubbele topics, dan dringt het misschien door Je zou een mooi lijstje kunnen samenstellen onder een nieuwe topic genaamd 'dubbele topics'. Dit kan een zeer lange topic worden of een met vele delen. Ik heb hier zelf geen tijd voor, maar het lijkt me een goed plan aangezien er constant gezeurd word over de dubbele topics.

Ik bedoel dus te zeggen: "U heeft gelijk"


Verkeerde quote, moest er een hoger zijn, die van smallsister......SORRY
------------------
2 Fok or not 2 Fok....??

[Dit bericht is gewijzigd door Ted (Datum 22 Oktober 1999).]

God only made so many beautiful heads..[br]The rest he covered with hair...[br] ow en click eens op een banner!!!
pi_205740
'k wordt 'r schijtziek van. Heb al eerder geklaagd over m'n trage modempje en daar wordt je dus ech nie froluk fan (kan iemand weer een topic openen over zpelvauten?)
Je bent pas geslaagd, als je niemand hebt laten zakken...
pi_205741
Begin ik te veel karakteristieken van een totalitair BigBrother achtige ijzeren hand aan forum-regie voor lief aan te nemen als ik zeg:

-newbies geen nieuwe topics meer laten aanmaken
-een maximum aan het aantal geopende topics
-off-topic berichten worden verwijderd

Dan stel ik nog niet eens voor strengere controle en verbanning op posts die niks meer zijn dan wat provocerend (of niet eens dat) gescheld.

Ik heb niks tegen newbies, maar toen ik hier net kwam kijken heb ik -wel- eerst de kat uit de boom gekeken. Ik ben rustig begonnen met voorzichtig eens 1 reply-tje (en dan niet met inhoud 'test test'). Niet dat ik mezelf zo geweldig vind, hoewel de kracht waarmee ik een ijdele ondertoon hier probeer te weerleggen op zich een psycholgische ontkrachting is van de ontkenning.

Ik zou het niet fijn vinden als dit forum echt een slachtoffer wordt van verkeerd gebruik. Daar ben ik te idealistisch voor. Wat kan ik er meehelpen? Misschien gewoon nooit meer posten.

Klik hier voor de FOK!smiley verzamel site


pi_205742
Of toch. Ik kreeg net zo'n brandend lampje boven mijn hoofd toen ik de mail van Ted (Ted, -waarom- sta jij met mobiele telefoon op je fotootje??) las. Ted denkt helemaal in regionen waar ik op heldere zeldzame momenten ook een enkele keer in mag verkeren.

Alleen om dubbele topics bij te houden stel ik een geautomatiseerde oplossing voor (ik stel dat we die chips het voor ons laten oplossen). Mensen die een topic plaatsen moeten ook nog één hele korte karakterisering (3 woorden of zo) als beschrijving van de topic opgeven (buiten beeld, alleen voor de forum software). De server kan checken op dubbele of soortgelijke woorden. Hang er een woordenboek aan, als ik een forum opstart over 'efficientie forum' en 'snelle FOK!server??' kan er via "snel" en "efficient" een suggestie worden gedaan voor de moderators. Zij kunnen computerondersteund dubbele topics samenvoegen, off-topic posts verwijderen of herplaatsen (met e-mailtje aan de plaatser of zo).

Je kunt de forum software het ook zelf laten opknappen als twee mensen dezelfde korte karakteriserende beschrijving van hun onderwerp opgaven. Ik denk dat er namelijk wel -iets- moet worden gedaan. Als Danny al denkt/dacht aan opsplitsen, dan zou het dus beter kunnen. (Ik zeg niet dat opsplitsen een juiste oplossing is).

Ik ga trouwens -nu- die topic teruglezen, want dat was al te lang terug, ik heb mijn mening niet kunnen geven vanwege slechte bereikbaarheid van het forum (en nog wat activiteiten van mij buiten Internet). Ik hoop dat ik nog ergens op sla met mijn post.

Klik hier voor de FOK!smiley verzamel site


  vrijdag 22 oktober 1999 @ 00:37:00 #11
128 smallsister
Kleine Grote Broer
pi_205743
Sluit mij hier volkomen bij aan (ben overigens geen newbie, maar weet niet hou mijn 'ondertitel te wijzigen' haha)

Beter een goed lopend totalitair systeem dan anarchie die aan zichzelf en haar succes ten onder gaat!!

Tip: meer admins???

pi_205744
Sorrie: P.S. nog even. De moeite die ik met het binnenkrijgen van, en het reageren op het forum had, kan ook hebben gelegen aan mijn kabelmodem die op niet meer dan gemiddeld 3k per seconde mij mijn Internet provide. Nog bedankt jongens van de kabel, ik zal nog eens voor zo'n reclame gaan van 'we zijn sneller dan via de telefoonlijn'.

Dus, wie weet is mijn reactie van ierboven ietwat overtrokken om het op zijn Sabiens te zechen. Wat betreft het forum dan he. Wat soms lijkt het wel alsof ik nie chenoech van mijn ziel bloot durf te cheven, maar ik ben ech ier juist degene die het meeste der hart op de tong heeft lichen.

Klik hier voor de FOK!smiley verzamel site


  vrijdag 22 oktober 1999 @ 00:45:00 #13
798 voyeur
bemoeit zich
pi_205745
En dit zouden alweer prima bijdrage's geweest zijn voor Topic 1000; Het topic over topics.
Plz guys; reageer daar en hou in ieder geval dit topic centraal

Doedgemo(e)dereerd; is dat een ander woord voor Don Quichote ?

Here we are now, entertain us.
pi_205746
okee dubbele topics is jammer ,maar het argument dat dat door newbies gebeurd verwerp ik toch enigzins!!!!!

het gebeurd ook wel eens door de "zogenaamde"members zelf hoor

maar misschien ben ik wel de enigste die dit ziet(ik ben ook maar een newbie he)

Lucky 13
pi_205747
Zwaar onzin volgens mij, dat alleen Newbies overbodige posts plaatsen. Zo van...als je bij de club hoort, maak je geen fouten. Ons kent ons. Dit is een beetje het Mona- effect.
EN IK BEN MONA NIET!!!
pi_205748
Ik word ook niet goed van die mensen die hier de topics willen regelen. Allemaal conrole freak ofzo. En dan open ze zelf daar ook weer een topic....oooooooooooohh niet zo zeuren mensen
fake a dream
pi_205749
En zo is het
pi_205750
ik wil even vermelden dat ik hier een nieuwe topic over geopend heb
(dus over de newbies en members)
graag daar de reacties en niet meer in deze topics(is alleen maar zonde)
Lucky 13
  zaterdag 23 oktober 1999 @ 19:42:00 #19
1171 deedz
Is it really?
pi_205751
topic shmopic....
Humanity has the stars in its future, and that future is too important to be lost under the burden of juvenile folly and ignorant superstition. - Isaac Asimov
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')