Op het sportjournaal was een reportage over oud-profs die nu hun trainersdiploma hadden gehaald, zoals; vd Brom, de Boer, Lammers, Petrovic etc. En dus ook de Boerquote:Op donderdag 15 november 2007 23:11 schreef BonJovi het volgende:
[..]
mooi gezegd, waar had je het gezien?
quote:Op donderdag 15 november 2007 23:10 schreef Sethje het volgende:
Mooi net F. de Boer.... op de vraag of hij trainer zou willen worden van psv; "Ik ben Ajacied".
Hup Jari!quote:
quote:Ajacied Urzaiz vrijdag gehuldigd bij Athletic
Ismael Urzaíz wordt vrijdag gehuldigd bij zijn oude werkgever Athletic de Bilbao. De Baskische club zal tijdens een speciale bijeenkomst de 36-jarige Ajacied huldigen voor zijn elf jaar trouwe dienst.
Afgelopen zomer besloot hij na 367 wedstrijden (116 goals) bij Athletic een punt achter zijn carrière te zetten. Toen Ajax echter aanklopte plakte de 36-jarige veteraan er nog een jaartje aan vast.
In Amsterdam komt hij tot nu toe maar weinig aan spelen toe. Hij heeft Klaas Jan Huntelaar voor zich in de pikorde en vertoeft veelal op de bank.
Wie wel? Maar Johnny gaat heus wel cashen in Spanje hoor. En komt over n jaar of 4 alweer terug om de rest van zn carriere bij Ajax te spelen.quote:Op donderdag 15 november 2007 22:54 schreef Noshiba het volgende:
[..]
Ja, leuk en aardig maar ik wil echt niet dat johnny weg gaat hoor!
quote:Op donderdag 15 november 2007 17:33 schreef PizzaSalami het volgende:
Wie is dat in het midden?
[ afbeelding ]
Als ik dat eerder wist dan was ik wel even langs gegaan.quote:
quote:15/11/2007 - Marca: Heitinga volgend seizoen naar Atletico Madrid?
(Gepost door RvN)
BRON: Marca
Ajax wilde niet praten over een tussentijds vertrek van Heitinga in de winterstop naar Atletico Madrid. Volgens het Spaanse krant Marca ziet Heitinga een vertrek komende zomer naar Madrid wel zitten. Er zou daar al een vierjarig contract klaarliggen voor Heitinga, waar de verdediger wel voor openstaat. Volgens datzelfde Marca zou overigens ook het Chelsea van Ten Cate hebben geïnformeerd. Kay Lerby, van het makelaarskantoor, waar Heitinga bijzit, liet in Marca weten dat Heitinga vereerd is met de interesse. 'Maar op dit moment is hij totaal gefocussed op Ajax en het Nederlands elftal.' Luque liet in de Spaanse krant inmiddels al weten dat Heitinga klaar zou zijn voor de Spaanse Liga.
Zou hij dan naar een club gaan die vermoedelijk geen CL speelt?quote:Op vrijdag 16 november 2007 09:36 schreef Wooldoor het volgende:
Dan moet Heitinga afscheid nemen met een kampioenschap!
quote:Op vrijdag 16 november 2007 09:38 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Zou hij dan naar een club gaan die vermoedelijk geen CL speelt?![]()
quote:
CFC zou hem ook willen hebben? Ruilen met Alex dan maar?quote:
Belachelijk trouwens dat Marco van Basten hem maar blijft negeren!quote:
Ogararu - Heitinga - Vertonghen - Emanuelson/Schilderquote:Op vrijdag 16 november 2007 09:42 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
[ afbeelding ] Tsja.. zoals we eerder al zeiden.. ben er bang voor..
Trouwens! Hoe gaan we tegen Vitesse spelen nu Greg er niet bij is.. Komt onze grote vriend Colin in de basis?
Ik zou Vertonghen centraal laten spelen met Urby daarnaast op de linksbackpositie. Siem SuperSub de Jong op linkshalf
quote:Op vrijdag 16 november 2007 09:49 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Belachelijk trouwens dat Marco van Basten hem maar blijft negeren!
Want de Cler speelt bij...? Juistquote:Op vrijdag 16 november 2007 09:55 schreef Longmen het volgende:
[..]
[afbeelding] Die heeft komende week een goed gesprek met Colin, die gaat straks mee naar het EK i.p.v. de Cler. [afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |