[Dit bericht is gewijzigd door bvd2k (Datum 21 Oktober 1999).]
die kamergenoot is een MAN
quote:
op 10-21-1999 om 11:50 PM schreef sdb het volgende:
Hoe klef kun je zijn met je vriendinnen? Ik zit hier met eentje en we vragen ons toch echt af wat Sabine in bed met haar vriendinnen uitspookt. Zooooooo klef!
Datzelfde was ik me ook net aan het afvragen. Gelukkig denken jullie er ook zo over.
Volgens mij heeft ze ons de afgelopen weken echt heel goed een rad voor de ogen weten te draaien!!! Die meid is gewoon een 'SaLesbo'.
En als zij het nog niet is, Femke zeer zeker wel! Tering, wat een goor wijf was da zeg!
Heeft onze Auping helemaal geen vrienden (mannen, bedoel ik dan)?
quote:
op 10-22-1999 om 12:21 AM schreef Robin666 het volgende:
Heeft onze Auping helemaal geen vrienden (mannen, bedoel ik dan)?
Eh... NEE! Die neemt ze eerst mee naar huis, om vervolgens weer te dumpen.
Zouden de mannen in dit Forum een maatje van haar willen zijn (, maar dan niet als Bartman)???
Ze had een snor en baard!!! Het was natuurlijk met veel plamuur weggewerkt, maar je zag een grijze tint op kin en bovenlip.
En jeezus hey!! wat waren die 2 klef!! Zo deed ze helemaal niet bij die andere vriendinnen. Mijn eerste gedachten waren dan ook dat Sabien wel wat meer met die vriendin heeft dan alleen kamergenoten!! Eerder bedgenoten!!
En waarom deed die vriendin zo hysterisch naar iedereen buiten??
gelukkig was Daphne daar om haar even uit haar psycho-aanval te halen.
( die vriendin was een ALIEN!!?)
quote:
op 10-22-1999 om 01:27 AM schreef Isabeau het volgende:
Lekker makkelijk heh..mensen die je niet kent de grond instampen. Jullie zullen zelf wel een complexje hebben (quote Maurice) dat je dat nodig hebt. Bah.
Ja, dat is best makkelijk wanneer ze je er een reden toe geven. En gelukkig ken ik ze inderdaad niet... Moet er niet aan denken dat ik ze zou kennen!
Niets tegen lesbo's hoor... maar ik herken er wel een als ik er een zie! En dit was ook nog wel een verdomd gore!!!!
[Dit bericht is gewijzigd door Robin666 (Datum 22 Oktober 1999).]
quote:
op 10-22-1999 om 01:27 AM schreef Isabeau het volgende:
Lekker makkelijk heh..mensen die je niet kent de grond instampen. Jullie zullen zelf wel een complexje hebben (quote Maurice) dat je dat nodig hebt. Bah.
Nee ik ken die mensen inderdaad ook niet
en jou gelukkig ook niet
maar volgens mij ben jij gewoon zwaar lesbisch en heb jij daar een aardig complexje aan overgehouden
wat maak je je druk ???
jij bemoeit je nu toch ook met zaken die jou helemaal niet aan gaan ?????
daar hoor je ons toch ook niet over
Waarom moet dit (niet verkeerde) topic nou zo genoemd worden. Hou 't alsjeblieft een beetje normaal!!!!
-----------
hahaha
quote:
op 10-22-1999 om 04:24 PM schreef zap8 het volgende:
die is goed, d'r vriendinnen hebben 1000-den telefoontje gepleegd om haar d'ruit te krijgen-----------
hahaha
Alleen jammer dat Sabbie er nu zonder geld om ze terug te betalen uit gaat...
Ik vond het trouwens ook wel een erg eng stelletje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |