Pfff... ik doe mee om te winnen hoorquote:Op vrijdag 9 november 2007 01:04 schreef patje74 het volgende:
Ik verwacht dat iedereen bijna de zelfde route gaan nemen. Dat is wel zo gezellig en gemakkelijk. Het wedstrijdelement staat wat mij betreft op een laag pitje, en ik verwacht dat ook bij vele anderen. Behalve bij de Mini's dan, maar die geven we wel een voorsprong als ze zo graag willen "winnen".
Dan kun je al mooi slagen bij de toegangsweg naar/van het circuitquote:Op vrijdag 9 november 2007 01:26 schreef patje74 het volgende:
Ik lach mij kapot als de beste route vol met drempels ligt, en een paar flinke bochten zal hun ego ook weinig goeds doen.
leer lezenquote:Op donderdag 8 november 2007 12:03 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
niet dus want alleen de eerste mag meedoen
Niet, maar 't is wel een beetje een kwestie van sportiviteit toch.quote:Op vrijdag 9 november 2007 00:42 schreef Richie_Rich het volgende:
[..]
Tja, hoe wil je dat gaan controleren. Dan kunnen ze het maar beter toestaan zodat iedereen hetzelfde 'voordeel' heeft.
Ik heb trouwens het idee dat de route zo gemaakt is dat je niks aan een tomtom hebt
Mee eens, en ik vermoed dus ook dat je weinig aan een tomtom hebtquote:Op zaterdag 10 november 2007 14:03 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Niet, maar 't is wel een beetje een kwestie van sportiviteit toch.
Te hard rijden in een 2CV of Mini, daar behoren juist bonuspunten voor gegeven te moeten worden.quote:
Oeh, die is maar 4 jaar jonger als die van onsquote:Op dinsdag 13 november 2007 18:38 schreef Greys het volgende:
Wij hebben ook meegedaanOchtendje voor vrij genomen en dat was zeker de moeite waard, echt heel leuk!
Op deze link http://www.ad.nl/binnenland/article1818264.ece?service=video komt ons kevertje van 46 jaar oud op 1.25 voorbij, met nr 57![]()
Stoer met de stickers
[ afbeelding ]
Op het pontje!
[ afbeelding ]
En de gekregen TomTom is inderdaad super
Laatste off-topic, ik zit helaas in Finland, mn vader is em aan t afbouwen en die beloofde foto's krijg ik nooit te zienquote:Op dinsdag 13 november 2007 19:05 schreef Greys het volgende:
Post je ook wel eens in het VW Kever topic hier?![]()
Kan je daar wat foto's plaatsen misschien? Ben benieuwd!!!
VW Kever deel 2
En bedankt voor het complimentje!We zijn er ook heel zuinig op!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |