Hmm, ja dat is een beter omschrijving iddquote:Op vrijdag 7 december 2007 00:13 schreef Shitonya het volgende:
niet arrogant, eerder lichtelijk gefrustreerd
Laat dat lichtelijk maar weg. Wat mij verbaasd is dat er nog mensen op haar reageren. Je mioet wel; heel desperate of licht sado masochistisch zijn wil je met zo'n "gezellig" exemplaar daten.quote:Op vrijdag 7 december 2007 00:13 schreef Shitonya het volgende:
niet arrogant, eerder lichtelijk gefrustreerd
Goh raar zeg dat er met zo'n foto op je gereageerd wordtquote:Op zondag 18 november 2007 10:53 schreef Twinky het volgende:
wahaha, dat is leukik ga voor de 'ze kijken alleen naar de foto-theorie'. heb me nu 1 minuut geleden aangemeld en meteen al een reactie:
Hey!
Leuk profiel! Als je contact met me wilt, stuur me dan een e-mail of voeg me toe op msn: ***************@hotmail.com
Ik hoop van je te horen!
xxx
Coen
ik heb mijn profiel even gauw ingevuld, bij het tekstje staat 'Hallo!' en deze foto: klik
ik ben voorzien, heb de liefste vriend van de hele wereld, maar het is erg grappig
Ach, er bestaan genoeg wanhopige mannen die vallen voor dit soort types. En als ik "lichtelijk" zeg, dan bedoel ik het vaak sarcastischquote:Op vrijdag 7 december 2007 18:41 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Laat dat lichtelijk maar weg. Wat mij verbaasd is dat er nog mensen op haar reageren. Je mioet wel; heel desperate of licht sado masochistisch zijn wil je met zo'n "gezellig" exemplaar daten.
Afgewezen voor stewardess omdat ze toch iets meer moest kunnen dan wat gebrekkig engels, daarna als visagiste gaan werken maar zat meer in de ziektewet omdat het allemaal zo zwaar was.quote:Op vrijdag 23 november 2007 20:01 schreef kastanova het volgende:
Herkenbaar aan:
- Wilde altijd stewardes worden (of iets anders waarbij je "veel mag reizen zonder er veel voor te doen."
Kwam er echter rond haar 20e achter dat men zelfs bij stewardessen toch naar enige vorm van intelligentie zoekt, ziet haar toekomstdroom in het water vallen en besluit dan maar van haar hobby haar werk te maken.
Oftewel: "iets" met uiterlijk.
Gaat vervolgens dus voor een carrieretje als kansloos kapstertje, of als ze meer geluk heeft, als schoonheidsspecialiste of professioneel nagellakkertje.
Zal tijdens die carrière constant klagen dat het zulk zwaar werk is, regelmatig ziek thuis zitten en uiteindelijk stoppen met werken.
Vanaf dat moment is haar toekomstdroom een rijke vent met een bmw of mercedes te ontmoeten en fulltime huisvrouw te worden.
Tevens herkenbaar aan het overmatig gebruik en bijwerken van makeup (zelfs in bed ja, ik heb ze al meegemaakt), een overmatig winkelpatroon en huilbuien omdat ze zich "gewoon niet lekker voelt."
Toch heerlijk zo'n schaapjequote:Op maandag 10 december 2007 15:20 schreef Shitonya het volgende:
[..]
Ach, er bestaan genoeg wanhopige mannen die vallen voor dit soort types. En als ik "lichtelijk" zeg, dan bedoel ik het vaak sarcastisch
Wow! Das een aardige lap tekst.quote:Op donderdag 6 december 2007 20:02 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Kwam net de allerlangste en meest veeleisende tegen die ik ooit ben tegengekomen (en ze heeft nog een deel weggeknipt zo te zien!):
[..]
Shit, dat ze uberhaupt het lef heeft om een foto met zo'n chagrijnige rotkop te uploaden... waarschijnlijk dus ook nog een minderwaardigheidscomplex (waarschijnlijk ook nog een problematische jeugd (misbruikt ofzo) gehad) en een reet waar je een vrachtwagen in kan parkeren.quote:Op vrijdag 16 november 2007 19:27 schreef kastanova het volgende:
[ afbeelding ]
Diagnose: Jaja mensen, een heuse bejaardehelepende! Oftewel; dom als stront en alleen in staat bejaardenreten te wassen.
Wat volgt:: Zal eindigen met een uitkeringstrekkende VMBO-zwakstromer, een wietplantage op zolder en 3 kinderen die veelal op straat leven. Ook een optie: Eindigt na het leegjatten van enkele bejaardenhuisjes in een internaat, wordt pot en begint een relatie aan met een dik mormel genaamd Olga.
Resultaat: Te zwakbegaafd voor het huishouden en te lelijk om te neuken.
Sterker nog, ik snap niet waarom ze een profiel HEEFT. Ik kan me volledig inleven in wat ze schrijft over afknappen als een man overduidelijk aan het versieren is. Dat is ook niks voor mij, ik zie het allemaal ook liever wat natuurlijker gaan. MAAR DAAROM STA IK DUS OOK NIET OP EEN DATINGSITE. Ik bedoel hallo, wat verwacht je daar dan aan te treffen?quote:Op zaterdag 29 december 2007 20:51 schreef M_Schtoppel het volgende:
Knipoogje, dat lange stuk van die griet vond ik uitermate interessant omdat ze OVERDUIDELIJK de pick-up community bestudeerd heeft, en niet zo'n klein beetje ook. Het lijkt een beetje een samenvatting van een compleet dating seminar te zijn.
Het komt misschien wat arrogant over, maar ze heeft inderdaad wel keihard gelijk. Alleen zou ik dit al vrouw zijnde nooit in mijn profiel zetten.
quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:02 schreef thaleia het volgende:
[..]
Sterker nog, ik snap niet waarom ze een profiel HEEFT. Ik kan me volledig inleven in wat ze schrijft over afknappen als een man overduidelijk aan het versieren is. Dat is ook niks voor mij, ik zie het allemaal ook liever wat natuurlijker gaan. MAAR DAAROM STA IK DUS OOK NIET OP EEN DATINGSITE. Ik bedoel hallo, wat verwacht je daar dan aan te treffen?
VWO? HBO? Yeah right.quote:Op vrijdag 28 december 2007 19:11 schreef SSJKliko het volgende:
Op een profiel waarom iemand (jongen) zich had opgegeven:
"Zo ;s avonds laat weet niks te verzinnen maar de reden waarom heb aangemeldt dat had nog nit vermeldt is ik heb hoervoor vwo gedaan en nu doe hbo en zit in een afstudeerproject als gewone 8 weekjes weetje erg druk en verwarrend maar leg nog wel een keer uit:P De eerste deel van me studie had geen vlikker te doen en daarom heb ook profiel aangemaakt en natuurlijk ook om de reden om toch ... (vul zelf maar in) Maar ik ga in ieder geval slapen want ik ben eigenlijk al 21 uur op dus als nog even wacht heb een hele dag wakker doorgemaakt. "
Nou, laat de analyses er maar op losvind ze wel humoristisch
Een geweldige eerste alinea, ik wou dat het echter zo makkelijk ging. Jij doet net alsof een relatie zomaar ontstaat.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 16:19 schreef Hertog_Martin het volgende:
Dat mens met die blog is zo'n ziekelijk type dat niks anders in het leven doet dan zich obsessief bezig houden met het 'spel' dating. Die als een autist alles filleert en uiteenzet en een keuze maakt op basis van een checklist van eigenschappen ipv gewoon d'r eigen leven leid en vanzelf zich ineens in een situatie bevind dat ze gozer A best wel leuk vind en dat het goed klikt. Ofwel gewoon door je eigen ding te doen en chemie met de ander ineens wat hebben samen, zonder nou echt te kunnen zeggen hoe het tot stand is gekomen.
Nee zij zou van elke relatie een heel a4tje vol kunnen schrijven van alle punten. Met data's er bij. Mijn god. Heb ook het vermoeden dat ze zwaar labiel gaat doen als de gekozen partner dan in de relatie toch ineens wat afwijkt van alle verwachtingen die ze heeft gesteld voor d'rzelf na analyse van zijn persoon.
Ook hilarisch is hoe ze het hebben van een auto als BASISeis stelt, en dat dat 'voor zich spreekt'
Oh en hoe ze een 'echte man' zoekt die van binnen een watje mag zijn.... een macho dus die zich een stoer imago aanmeet < wat juist de losers zijn... echte man durft gewoon zichzelf te zijn.
Whahaha, vooral die 3 dingen.quote:Op zondag 13 januari 2008 12:26 schreef pieppieppiep het volgende:
Ik had eens voor een puntental een profiel aangemaakt op een datingsite wat zoiets inhield als:
Jolanda
Blond lang haar
Slank
Cup D
Hetero
Vrachtwagenchauffeur
Houd niet van dieren
Gereformeerd
Hobby's: vissen, borduren muziek en uitgaan
Lievelingseten: 3 gangen menu's
Opleidingsniveau: HBO
HUisdieren: 3 vogels, 2 katten, herdershond, hamster, chinchilla en duiven
Ideale man: uiterlijk maakt niet uit, trouw, gespierd en goed gesprek
Tot mijn verbazing kreeg ik "serieuze" reacties van mannen voor mij het bewijs dat naast die mannen die echt niets kunnen krijgen of ooit sex hebben gehad er genoeg mannen zijn waar de stoom uit de oren vliegt bij blond, slank en cup D. Maar goed dus dat dit topic bestaat want mannen trappen echt overal in.
'Zeg schoonheid, heb jij toevallig een vuurtje voor me?'quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:54 schreef snadrem het volgende:
Tjezus.. heb gisteren eens een niet-anoniem profiel gemaakt op RP met gewoon een foto er op. Binnen een half uur had ik 35 berichten (voornamelijk van mannen boven de 35). Kijk ik vanmorgen in mijn mailbox, staan er 3 pagina's (!!!) vol met "Je hebt een nieuw bericht op relatieplanet"![]()
![]()
Nu al 149 berichten, in nog geen dag tijd!!
Ik ben HEEL ERG BLIJ dat ik in het echt niet zoveel aandacht krijg zeg.. Mijn god. Moet er niet aan denken dat ik een avond ga stappen en ik 149 mannen met openingszinnen tegen zou komen.
Bah en dat voor zo'n lelijk gnoom als jij.quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:54 schreef snadrem het volgende:
Tjezus.. heb gisteren eens een niet-anoniem profiel gemaakt op RP met gewoon een foto er op. Binnen een half uur had ik 35 berichten (voornamelijk van mannen boven de 35). Kijk ik vanmorgen in mijn mailbox, staan er 3 pagina's (!!!) vol met "Je hebt een nieuw bericht op relatieplanet"![]()
![]()
Nu al 149 berichten, in nog geen dag tijd!!
Ik ben HEEL ERG BLIJ dat ik in het echt niet zoveel aandacht krijg zeg.. Mijn god. Moet er niet aan denken dat ik een avond ga stappen en ik 149 mannen met openingszinnen tegen zou komen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |