- 'Wat erg meid'
- 'Lullig'
- <snif><snif>
Het werd verder wel duidelijk dat Bien nix met Bart wil: ze zaten in de tuin en Bien maakte bezwaar tegen het feit dat Bart eens zou willen uitgaan in Tilburg met haar vriendinnen.
Tsja...als een meid niet wil dat jij haar vrienden ontmoet, bestaat er geen enkele vorm van 'relatie'.
Dit is de mensheid ten top mijne dames en heren.
Wees er trots op deel uit te maken van een dergelijk *kuch*mooi*kuch* ras.
We hebben het laatste nog niet gezien denk ik.
[Dit bericht is gewijzigd door CaptTripps (Datum 21 Oktober 1999).]
1. Was dit een triomph(schater)lach
2. Oprechte teleurstelling
quote:
op 10-21-1999 om 08:29 PM schreef mderooij het volgende:
Aaaah, Bart moest ook huilen. Wie moet 'm nu aftrekken?
Bart hoeft niet te huilen, een goeie blow-job van Karin lijkt me toch iets beter dan het standaard trekwerk van Sabine
Potverdikkie, ben ik gelukkig nie weer een maatjuh kwijt. Enne Sabien, lah juh nie gek maakuh!!!
quote:
op 10-21-1999 om 08:35 PM schreef Kwekkie het volgende:
Kan iemand verduidelijken wat die ENORM VAGE blik in de ogen van Karin betekende?
Die blik is er al vanaf de eerste dag. Volgens de BB psycholoog heeft te maken met de enorme leegte in haar hoofd.
quote:
op 10-21-1999 om 08:37 PM schreef Bep het volgende:alleen Bianca was ok met haar glimlach!
Dat moet ik (helaas) haar nageven. Ruud onze eeuwige vriendensluiter was ook lief... Die sprong er meteen bovenop (hij had nu nog de kans)
ps. Het verschijnen van nieuwe topics ligt ongeveer op 3 per minuut.
EN ZE GAAN ALLEMAAL OVER HET ZELFDE!
effe kijken jongens of het topic al bestaat...
We zien het.........
Overigens vond ik Sabine wel sterk vandaag. Ze heeft de enige juiste benadering gezocht: de positieve punten er uit gehaald en niet nagetrapt.
Bart is echt zielig (en dat is dus niet negatief bedoelt!).
En Karin, die heeft dus echt een BIG problem! Die blik in d'r ogen heeft niets te maken met het feit dat er iemand vertrekt. Die loopt echt te malen over 'iets'. Ze is, behalve bij de bekendmaking van Rulfje, dus niet één keer in beeld geweest. Net als Maurice trouwens. Hoeft natuurlijk allemaal niets te betekenen, maar...
Over gesproken, die poppen in de studio bij Rulfje gezien?
Er zullen ook wel positieve momenten in het huis geweest zijn...
Wat een verneukeratieve opening trouwens, zeg: "vanavond wordt bekend gemaakt of Bart of Sabine het huis uit moet. Over een paar minuutjes maak ik 't bekend. Laten eerst nog even kijken naar de laatste 24 uur". Paar minuutjes m'n REET! Dat duurde dus weer tot het einde van de uitzending. Maar goed, we weten het nu. Nederland is inderdaad zo dom om de boeiendste BB-er eruit te zetten. Stuk minder boeiend vanaf nu dus.
Ik was trouwens helemaal zat van dat geslijm tussen Bart en Sabine. Man, wat een klef gedoe zeg. Blij dat ze uit elkaar zijn, krijgen we straks lekker weer Ruud & co.
[Dit bericht is gewijzigd door Arcee (Datum 21 Oktober 1999).]
quote:
op 10-21-1999 om 09:09 PM schreef reddevil het volgende:
Gaat Bart vrolijk achter zijn Bienie aan of is hij slim en blijft hij binnen waar hij hoogstwaarschijnlijk straks ook uitgekotst wordt?!?
Hij zal niet vanavond meegaan, maar misschien wel later als hij haar erg mist. Maar dan is het wel een klojo! Mocht hij het huis ooit verplicht of vrijwillig mogen verlaten, hoop ik wel dat BB hem het stukje (of moet ik 'scene' zeggen) waarin Bientje verteld dat ze alleen voor in het huis een relatie met Bart heeft. Ik wil zijn kop dan nog wel eens zien.
Ik denk dat hij opgevangen gaat worden door Karin en Mona en dat hij er wel bovenop komt. Bianca zal hij voorlopig wel blijven ontwijken, denk ik. Maar uitgekotst zal hij in ieder geval niet worden.
Grx, Maarten
quote:
op 10-21-1999 om 08:34 PM schreef CaptTripps het volgende:
Godsamme zeg....de reactie van de groep sloeg toch wel alles vanavond na de bekendmaking.- 'Wat erg meid'
- 'Lullig'
- <snif><snif>Het werd verder wel duidelijk dat Bien nix met Bart wil: ze zaten in de tuin en Bien maakte bezwaar tegen het feit dat Bart eens zou willen uitgaan in Tilburg met haar vriendinnen.
Tsja...als een meid niet wil dat jij haar vrienden ontmoet, bestaat er geen enkele vorm van 'relatie'.
Ze is natuurlijk veel te bang dat haar vriend(inn)en Bart de waarheid over haar zullen vertellen!
quote:
Dit is de mensheid ten top mijne dames en heren.
Wees er trots op deel uit te maken van een dergelijk *kuch*mooi*kuch* ras.We hebben het laatste nog niet gezien denk ik.
------------------
Is iedereen zo dom of ben ik zo slim? ;-)
[Dit bericht is gewijzigd door Cosmo Kramer (Datum 21 Oktober 1999).]
Grx, Maarten
quote:
op 10-21-1999 om 09:27 PM schreef Beertje66 het volgende:
Wees nou eens eerlijk. Volwassenen zijn in feite kinderen, maar dan in het groot. En af en toe gedragen wij ons ook zo, maar dan als kleine kinderen. Dus neem hun (M, K en B) dat gedoe over die foto maar niet kwalijk.
Hou 1 ding in de peiling. Door Big Brother wordt ons (zij het -vaak- onbewust) een spiegel voorgehouden. En daar zullen wij ook mee moeten kunnen leven.Grx, Maarten
Je hebt gelijk, Maarten!
Bovendien...Er wordt op dit forum een hoop gevloekt op V. en ik heb zelf ook de neiging moet ik eerlijk bekennen. Een ding moet ik ze echter nageven: BB is in zeer korte tijd een fenomeen van jewelste geworden. Petje af, Tseng!!
quote:
op 10-21-1999 om 09:19 PM schreef reddevil het volgende:
En dat stukje dan over die foto van Bart gisteren? Dat vond ik echt triest hoor!
Maar vind je niet dat die foto dan ook behoorlijk triest en lachwekkend is. Je zou maar net als Maurice in het bed naast Bart slapen en elke morgen wakker worden met die bewuste foto voor je kop. Moet je toch niet aan denken.... Ik zou 'm ook meteen op z'n kop leggen...
Ik heb vandaag voor het eerst weggezapt van BB. Is er iets mis met mij?
"Dokter, kunt u even komen"
"Breng uw beste medicijn"
"Ik heb er nu al jaren last van"
"Ook al doet het niet echt pijn"
-De Dijk-
Dat ze opeens in bed zaten te roken was wel top. 1 beeld zegt meer dat 1000 woorden!
quote:
op 10-21-1999 om 09:43 PM schreef Gert het volgende:
Wat een gezever zeg, over de zogenaamde hypocrisie van de Sabine-stemmers. Wat hadden ze dan moeten doen, haar keihard in het gezicht uitlachen of zo, op zo'n moment? Omwille van de 'eerlijkheid'? Come on.. zie het als emphatie en niet als leugenachtigheid.
Daar wil ik nog even aan toevoegen dat de anderen Sabine niet haten of zo. Ze moesten iemand nomineren en hebben dus haar genomineerd omdat zij het minst goed in de groep lag. Dat wil niet zeggen dat ze haar dan niet een beetje zullen missen als ze 35 dagen lang met elkaar hebben opgetrokken.
quote:
op 10-21-1999 om 09:34 PM schreef Jigsaw het volgende:
Als er nou nog uberhaupt sprake was van een romance... En om het dan zo in beeld te brengen, met een Onedin-Line-muziekje... en bijna een half uur lang... Bientje zat zich inderdaad alvast lekker in te dekken. Waarom zegt ze niet gewoon "Ik moet je niet in m'n leven!". En Bart maar dromen...
Onbegrijpelijk wat Sabuite nou denkt te kunnen maken tegenover Bart. Om z'n nek hangen, 'onbevangen' in zijn ogen kijken, o-wat-lieven en zelf de waarschuwing van Mona niet willen horen. Bart heeft een heel andere toekomstbeeld van de 'Romance van het jaar' dan Sabine. En het is hierboven al gezegd: Als je liever niet hebt dat je minnaar je vrienden opzoeken als je er niet bijbent heb je iets te verbergen. Idd kan zij dan niet sturen en Bartje net zo aan de leiband mee rondnemen als in huize BB.
Wow als bij Bart in de buitenwereld de WAARHEID dan eindelijk zou doordringen. Dan zou Sabine idd haar eigen website krijgen: de ANTI-SABY site van Bart.
Wat moet Saby nu opgelucht zijn dat zij er eerst uit gaat en haar hele omgeving kan bewerken voordat Bart volgt. ("Wacht ff een paar dagen voor je over de schutting klimt, schat.") Het had helemaal niets te betekenen. Oh Sabientje, je gaat het vanavond nog best moeilijk krijgen. Zelfs een ongeintresseerde Rolph kan niet om enkele heikelijke punten heen.
----------
Sabine: "Waar moet ik dan in godsnaam over nadenken?"
---------
A dirty mind is a joy forever!
quote:
op 10-21-1999 om 09:09 PM schreef Arcee het volgende:
Wat staat die Rolf Wouters er ongelofelijk ongeïnteresseerd bij, niet? Zo dood, zo kil. Het interesseert 'm allemaal geen reet lijkt 't.
Dat komt natuurlijk door dat witte poeder. Verandert zijn gehele persoonlijkheid!!!
Ik vond de uitzending van vanavond wel oké. Ik werd alleen niet helemaal goed van dat zalverige muziek op de achtergrond, maar ja V. wil het allemaal wat aandikken hè?!
Trouwens wat de bewoners betreft; ik denk dat ondanks dat Sabientje irritant werd gevonden (of wat dan ook), niet echt een gruwelijke hekel aan haar hadden. Misschien reageerden ze zo omdat er wat schuldgevoel boven kwam drijven of inderdaad opluchting. Ze zijn tenslotte toch 35 dagen met elkaar opgetrokken.
Voor Bartje vond ik het wel lullig dat ie zijn meissie moet missen maar ja eens zal hij beseffen dat zijn gevoelens voor haar sterker was dan andersom.
In ieder geval is over ongeveer 10 minuten de spannende live uitzending met onze favo presentatoren: Rolf en Daphne. Altijd feest met die twee!!
Groetjes
quote:
op 10-21-1999 om 10:24 PM schreef ruby het volgende:
Dat komt natuurlijk door dat witte poeder. Verandert zijn gehele persoonlijkheid!!!Ik vond de uitzending van vanavond wel oké. Ik werd alleen niet helemaal goed van dat zalverige muziek op de achtergrond, maar ja V. wil het allemaal wat aandikken hè?!
Trouwens wat de bewoners betreft; ik denk dat ondanks dat Sabientje irritant werd gevonden (of wat dan ook), niet echt een gruwelijke hekel aan haar hadden. Misschien reageerden ze zo omdat er wat schuldgevoel boven kwam drijven of inderdaad opluchting.
Voor Bartje vond ik het wel lullig dat ie zijn meissie moet missen maar ja eens zal hij beseffen dat zijn gevoelens voor haar sterker was dan andersom.
In ieder geval is over ongeveer 10 minuten de spannende live uitzending met onze favo presentatoren: Rolf en Daphne. Altijd feest met die twee!!
Groetjes
quote:
Hmm, die vriendin werd wel erg intiem begroet, eet Sabien soms van twee walletjes, de bisexuele sloerie.
Vandaar de teleurgestelde Bianca. Die had dat al lang door met de psychologische achtergrond...
Ik baal héeéeél erg dat Sabine niet is geconfronteerd met o.a. het stempercentage, haar "sexleven" in BB, meningen van de bewoners (m.b.t. de nominaties » ze lieten alleen de naam horen, niet de reden!) etc.
Bah, wat een voorgeproduceerde bende zeg, dat gelul over Interner, die man van Mona met zijn knipselboekje, zou hij ook de screendumps van Fokzine Forum inplakken voor Moontje?
Ik vind dat ala minute Theo van Gogh en Menno Buch het programma moeten overnemen om te laten zien hoe het nu eigenlijk hoort. Waarom zei niemand: Sabine, je bent een slet, eerst martin en dan Bart, het ging ver, maar velen krijgen maar 50 piek per wip, goed gedaan om die 250.000 piek proberen te 'winnen'. Die Karin weet precies hoe het moet, die zat nu vanavond Bart al bijna te pijpen in de tuin.
Maar goed, was verder wel een betere uitzending, alleen mag Bianca wel een dwangbuis en valium krijgen. Oja, over dat weekbudget. Waarom zat iedereen vanavond ineens aan de flessen wijn en bier?
Grx, Maarten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |