quote:Call of Duty 4: Modern Warfare Double XP WEEKEND
Starts: Friday Dec 7th at 10 AM (PST)
Ends: Monday Dec 10th at 10 AM (PST)
Details:
We're kicking off a double XP weekend exclusively on the PS3 starting on Friday and lasting till Monday morning. Play at anytime starting at 10 am (PST) through Monday at 10 am (PST) and you'll earn double the XP in every gametype. Rank up higher, unlock more all weekend long!
This is a special limited time deal, so get in there and rank up while the double XP lasts, as come Monday morning it's back to normal XP. See you online!
Zaterdag werken en uitgaan, zondag uitslapen. Ik ben denk ik niet van de party maar wel leuk gedaan!quote:
Met welk lvl krijg je die ?quote:Op woensdag 5 december 2007 01:24 schreef Kremers het volgende:
Heb eindelijk de Barret .50 caliberWat een wapen zeg
Hangt echt een beetje van de map af waar je op speelt. Voor het betere sluipwerk vindt ik een M4 met scope of nade launcher erg goed. En neem in ieder geval een RPG mee, altijd handig voor de lange afstand.quote:Op woensdag 5 december 2007 11:07 schreef RickoKun het volgende:
Wat vinden jullie het beste 'automatische' wapen?
Ik denk dat ik de beste nog het allereerste ( bij Assault Class ) wapen vind, wie is met mij!?
49quote:
Met de m60 is slight of hand (geloof dat het zo heet) ook handig, kun je veel sneller herladen. En de bandolier heb ik ondertussen ook, wel zo handig.quote:Op woensdag 5 december 2007 12:23 schreef Kremers het volgende:
[..]
49Ik zie dat je 32 bent, dus dat duurt nog wel even
En over het beste assault wapen: Ik heb 2 assault classes: Eentje met de G36c, voor mappen met kleinere afstanden, en eentje met de M14 voor de langere afstanden.
De M16 is ook erg goed, maar ik geef toch de voorkeur aan de M14. Maar zoals hierboven al gezegd wordt: Dat hangt sterk van de map af. In vacancy bijv. zijn de sub-machine guns echt super dodelijk, omdat de ruimte krap is. Zelfde geldt voor dat level met die markt in het midden.
En idd, de M60 is geweldigIk heb hem in combinatie met Bandolier (kan je lekker veel kogels achter elkaar knallen
) stopping power en deep impact.
Als ik moet herladen trek ik mijn pistool en ren ik naar een rustige plek om te kunnen herladen
Ik heb mijn punten NIET teruggekregenquote:Op woensdag 5 december 2007 13:30 schreef Kremers het volgende:
Ik heb mijn punten van vorig weekend trouwens wel gewoon gehadZe zijn dus wel opgeslagen, maar niet toegepast op mijn profiel...
Hoe zit dat trouwens met die UAV jammer perk? Jammed hij alleen de UAV scanner, of ook die GPS dots als je met je wapen schiet
klopt idd. voor veraf is het eigenlijk niet te doen maar raak toch nog wel wat af en toequote:Op woensdag 5 december 2007 19:53 schreef janrad het volgende:
Hmm de ak schiet niet echt zuiver hoor maar het is te doen. Wat vinden fokkers overigens de ergste map om op te spelen ? Bij mij is dat de BOG toch wel, vooral die vlag in het midden op dat heuveltje is rete lastig![]()
Ook een HOOP teamkills in Hardcorequote:Op woensdag 5 december 2007 15:55 schreef janrad het volgende:
Persoonlijk vindt ik Martyrdom beter dan last man standing. ik krijg er een hhop kills mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |