quote:
op 10-21-1999 om 05:21 PM schreef Letterman het volgende:
Om alle frustraties af te toppen...
Zojuist gehoort dat toch Sabien weg moet
Net uit ontzettend heel erg betrouwbare bron gehoord dat het toch Bart gaat worden...
Big Mama, waar heb je het over? Gezellig, twee van die tegenstrijdige topics openen...
quote:
op 10-21-1999 om 04:00 PM schreef squeeky het volgende:
Wat een BULLSHIT topic.Hier verkondig je dat Bart vertrekt dat zijn familie gebeld is en niet de van sabine.
In een andere topic zeg je zeker te weten dat sabine eruit moet
Ja Ja
Het is het wel FOKzine maar dat wil niet zeggen dat je iedereen moet gaan zitten FOKKE!!
Ik kan me voorstellen dat ik ergens anders heb gezegd dat ik vind dat Sabine er uit moet. Maar niet dat ik zeker weet dat dat ook gebeurt. De familie en vrienden van Sabine zouden woensdagavond gebeld worden als ze donderdag naar de studio moesten komen ivm haar vertrek. Vanmorgen hebben we contact gehad met vriendinnen van S. die uitgenodigd zouden worden. En die hadden niets gehoord. Omdat een aantal van die vriendinnen inmiddels contact hebben met de vriend(en) van Bart, was ook bekend dat zijn ouders wel gebeld waren.
Of zou VOO gezegd hebben dat ze dat moeten zeggen en dat zij dat dan braaf doen...
maar goed, ik ben ook nog steeds erg nieuwsgierig
quote:
op 10-21-1999 om 05:27 PM schreef Piepeltje het volgende:Van vlekken moet jij je niks aantrekken
quote:
op 10-21-1999 om 05:58 PM schreef Re het volgende:
ik heb uit zeer betrouwbare bron net vernomen dat de kaasschaaf niet blij is en in de dagboek kamer heeft gevraagd om een ketting
Re wil je voortaan niet meer zulke opmerkingen maken als ik aan het eten ben. Ik weet niet of je je wel eens verslikt hebt in spagetti, maar het is een hele onaangename ervaring, dat kan ik je wel vertellen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |