quote:
Op dinsdag 23 oktober 2007 23:02 schreef klipper het volgende:Een wastafeltje in je toilet word als luxe ervaren.
Een eventueel alternatief voor je kan zijn dat je de waterleiding voor de kraan net buiten de muur afdopt, of als je er via de andere kant gemakkelijk bij kan door afdopt.
Dit is een goed idee, dan tik je een tegel weg, sluit je water aan en zet er weer een tegel in.....
quote:
Op dinsdag 23 oktober 2007 23:08 schreef Reese het volgende:Eigenlijk begrijp ik niet zo goed waarom je zoveel gaat laten verbouwen, terwijl je niet de intentie hebt om er lang te blijven wonen

Het laten bouwen van mijn badkamer en wc kost me 2000 euro, dit in weekenden uiteraard. Daarnaast ben ik nog voor 2500/3000 aan materiaal kwijt (heb gewacht op aanbiedingen en korting gevraagd).
Ik heb dus voor 5000 euro een hele nieuwe badkamer en wc. Ik heb een starterswoning van rond de 175.000 euro, mensen die zo'n huis kopen hebben graag een kompleet huis. Ik denk dat ik die kosten er of helemaal uithaal bij de verkoop van mijn huis, of dat het zo weinig scheelt dat het me in tussentijd meer heeft opgeleverd aan woongenot.
quote:
Je hebt tegenwoordig ook hele smalle fonteintjes. En er is ook een nieuw type inbouwreservoir op de markt van een centimer of tien. Dat scheelt allicht weer. Edit: inbouwreservoir is voor je toilet, zodat je wat meer ruimte overhoudt voor een fonteintje, that is
Ik wil een zwevend toilet, en dan moet de afvoer onder de uitbouw zitten, dat heeft dus geen zin bij mij, wel een goede tip.