# 1: Vind ik erg centraal genomen, daardoor wat minder interessant. Gebruik van de gulden snede had de foto waarschijnlijk spannender gemaakt.
# 2: Mooi, alleen licht storend het topje van de hand zichtbaar. Had meer of minder moeten zijn, ik denk dat nog steeds duidelijk was geweest dat de vrouw aan het bidden is.
# 3: Doet me minder. De vele lijnen zouden interessant kunnen zijn, maar leiden me nu af van wat jij waarschijnlijk het onderwerp had willen maken: de man. Het is nu net of ik niet kan kiezen in de foto tussen waar ik naar wil/moet kijken.
# 4: Mooi, interessant. Ook hier had de foto net wat spannender geweest als de man op een gulden snede had gestaan.
# 5: Prachtig! Heel het beeld leidt naar de persoon voor de deuropening. Mooie foto. Hij zou nog wat rechter mogen, en je zou het gele dingetje weg kunnen photoshoppen.
# 6: Ja, erg mooi!

Mooie kleuren ook.
# 7: Ook mooi, maar ook hier: meer gulden snede gebruiken maakt de foto (nog) mooier.
# 8: En dat er ook uitzonderingen zijn op de regel van derden bewijst deze foto. Prachtig, alles klopt gewoon. (Bij het nog eens bekijken zie ik dat er toch een 'derden' verhouding in zit: het verlichte deel neemt zo'n 2/3e van de foto in, het donkere deel 1/3e.) De wandelende vrouw geeft meerwaarde, anders was de foto ongetwijfeld saai geweest.
# 9: Hele mooie foto. Ook hier had de wandelende persoon niet weggelaten kunnen worden, het geeft afmetingen en leven aan de foto.
# 10: Verkopen aan stockphoto!

Echt een plaatje. Uitvergroot aan een flinke muur, prachtig!!

Geen slechte serie, aan zien ontbreekt het je niet, als je je composities wat meer in acht neemt verbeter je je foto's op slag ontzettend.