Dus ik heb 20,50 euro op mijn wegwerp kaart staan. Ik check in Amersfoort in, en pak een willekeurige trein naar Groningen. In Groningen wil ik uitstappen, maar blijven de poortjes dan dicht? Omdat de rit van 24,30 duurder is dan het saldo dat op mijn kaart staat?quote:Op maandag 19 januari 2009 00:08 schreef Peter het volgende:
[..]
Dan kom je het station niet in. Minimum is 20 euro bij de NS..
Dat is leuk dan gaat iedereen met de goedkoopste wegwerpkaart reizen en koopt de volgende reis weer een nieuwe wegwerpkaart.quote:Op maandag 19 januari 2009 10:37 schreef JoPiDo het volgende:
er komt een negatief reissaldo op je kaart te staan
Als je zin hebt om steeds nieuwe kaarten te kopen wel. Er zijn ook mensen die juist voor het gemak gaan van nooit meer iets hoeven kopen of opladen.quote:Op maandag 19 januari 2009 11:04 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dat is leuk dan gaat iedereen met de goedkoopste wegwerpkaart reizen en koopt de volgende reis weer een nieuwe wegwerpkaart.
Alles is fraudegevoelig, 100 % dicht is echt een illusie. Lijkt me dus geen reden om het in de wacht te zetten, gewoon overal invoeren.quote:Op zondag 18 januari 2009 23:44 schreef fs180 het volgende:
[..]
je weet dat het systeem fraudegevoelig is?
Voor zover ik het begreep schrijft de NS 20 euro af, net zoals de 4 euro nu in de metro. Aan het einde van je reis wordt het saldo dan verrekend met je daadwerkelijke reis en krijg je dus geld terug op je kaart of moet je bijbetalen.quote:Op maandag 19 januari 2009 11:19 schreef Cmonv het volgende:
Ik had ergens gehoord dat de NS ging instellen dat je per reis moest betalen vooraf, maar of dat echt zo is weet ik niet.
Hoezo moet je een metro halen? In de spits komt er 2 minuten later wel weer een.quote:Op maandag 19 januari 2009 13:03 schreef MissCupcake het volgende:
Het is ook zo kut in de spits, als je je metro moet halen...
In hartje Rotterdam misschien ja.quote:Op maandag 19 januari 2009 13:04 schreef Alicey het volgende:
[..]
Hoezo moet je een metro halen? In de spits komt er 2 minuten later wel weer een.
Geqxon begint nu al te stressen..quote:Op maandag 19 januari 2009 03:38 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Dus ik heb 20,50 euro op mijn wegwerp kaart staan. Ik check in Amersfoort in, en pak een willekeurige trein naar Groningen. In Groningen wil ik uitstappen, maar blijven de poortjes dan dicht? Omdat de rit van 24,30 duurder is dan het saldo dat op mijn kaart staat?
Ik wil gewoon weten wat er gebeurd als ik met bedrag X op mijn kaart incheck, en ik een rit afleg die meer dan X kost. Moet ik dan de trein terug pakken, uitstappen op een station dat ik wel kan betalen (in dit geval Zwolle, want Assen is ook nog te duur), waar ik wel uit kan checken, een nieuwe wegwerp kaart kopen om weer terug naar Groningen te gaan?
Inderdaad, waar ik woon moet ik dan gerust weer 10 minuten wachtenquote:Op maandag 19 januari 2009 13:07 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
In hartje Rotterdam misschien ja.
Aangezien er vandaag al veel pers aanwezig was bij het weghalen van een de laatste strippenkaart automaten zullen er ook meer dan genoeg aanwezig zijn op de 29e.quote:Op maandag 19 januari 2009 13:09 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik hoop echt dat ze de 29e een cameraploeg gaan neerzetten op CS of BeursLevert vast leuke tv op
Je staat dan in het rood, en voordat je weer inchecked moet je de kaart opwaarderen.quote:Op maandag 19 januari 2009 03:38 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Dus ik heb 20,50 euro op mijn wegwerp kaart staan. Ik check in Amersfoort in, en pak een willekeurige trein naar Groningen. In Groningen wil ik uitstappen, maar blijven de poortjes dan dicht? Omdat de rit van 24,30 duurder is dan het saldo dat op mijn kaart staat?
Ik wil gewoon weten wat er gebeurd als ik met bedrag X op mijn kaart incheck, en ik een rit afleg die meer dan X kost. Moet ik dan de trein terug pakken, uitstappen op een station dat ik wel kan betalen (in dit geval Zwolle, want Assen is ook nog te duur), waar ik wel uit kan checken, een nieuwe wegwerp kaart kopen om weer terug naar Groningen te gaan?
10 minuten is ook nog wel net te doen.quote:Op maandag 19 januari 2009 13:17 schreef MissCupcake het volgende:
[..]
Inderdaad, waar ik woon moet ik dan gerust weer 10 minuten wachten
Het is hooguit wat rustig omdat alle zwartrijders dan voor een dicht poortje staan. Van mij mogen ze het vandaag om half twee al invoeren.quote:Op maandag 19 januari 2009 13:17 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Aangezien er vandaag al veel pers aanwezig was bij het weghalen van een de laatste strippenkaart automaten zullen er ook meer dan genoeg aanwezig zijn op de 29e.
Ik kijk er met veel plezier naar uit, om te zien of het gaat lukken of niet.
Een wegwerpkaart, kan je dan niet beter een nieuwe kopen?quote:Op maandag 19 januari 2009 13:19 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Je staat dan in het rood, en voordat je weer inchecked moet je de kaart opwaarderen.
Als 10 minuten ook 10 minuten was ja.quote:Op maandag 19 januari 2009 13:21 schreef Alicey het volgende:
[..]
10 minuten is ook nog wel net te doen.
wat gebeurt er dan op de 29e?quote:Op maandag 19 januari 2009 13:09 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik hoop echt dat ze de 29e een cameraploeg gaan neerzetten op CS of BeursLevert vast leuke tv op
Wordt de laatste kaartautomaat verwijderd en is de ovchipkaart het enige geldige vervoersbewijs.quote:
En dat levert ongetwijfeld wat onthutste / boze / verontwaardige reizigers op.quote:Op maandag 19 januari 2009 13:39 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Wordt de laatste kaartautomaat verwijderd en is de ovchipkaart het enige geldige vervoersbewijs.
alleen in Rdam toch?quote:Op maandag 19 januari 2009 13:39 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Wordt de laatste kaartautomaat verwijderd en is de ovchipkaart het enige geldige vervoersbewijs.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |