Willem heeft steeds aangegeven (tijdens de nominatie en tijdens het 'groepsgesprek' met Bart en Sabine) dat hij op hun stemde omdat hij toch niet verwachtte dat alleen Bart en Sabine genomineerd zouden worden. Hij dacht dat meerdere mensen genomineerd zouden worden. Hij gaf zelfs aan dat hij helemaal niet dacht dat zij genomineerd zouden worden!
ECHTER : nadat maurice vertelde dat het een verassing voor hem was dat Bart en Sabine genomineerd waren antwoordde Willem : "IK had dat wel verwacht"!!
ongelooflijk, heb ik me zo vergist in Willem -die ik best hoog had zitten-, Is willem een ziekelijke leugenaar?
Wat moet ik hiervan denken?
Dat is wat je noemt een zeer weloverwogen keus!
Als jullie analyse juist is dan zou dit beteken dat Willem vooral bezig is om die Fl. 250.000 mee naar huis te nemen. Ik vraag me af of je met deze instelling de eindstreep haalt. Ruud geef ik wat dat betreft een stuk meer kans.
Zou Willem echt in de gaten hebben gehad dat hij zichzelf versprak? Dat zou betekenen dat hij echt super gehaaid is! Ik heb overigens niet in de gaten gehad dat hij direkt overstapte op een ander onderwerp. Ik zal nog een keer kijken
Willem denkt dus inderdaad na.. maar is ie wel echt?
Ik denk dat Ruud niet zo berrekend bezig is. Hij doet alles op gevoel.
Het feit dat hij ervan baalde dat hij Sabine genomineerd heeft bevestigd dit. Hij is gewoon supergevoelig. hmm ik kan dit niet zo goed uitleggen... hij schrikt zelf van de gevolgen. Ik denk dat hij erg oprecht is.
Waarom wordt iedere BB'er hier op 1 zinnetje gepakt? Neem liever mensen die continu de zaak lopen te flessen (he Bianc)
quote:
op 10-20-1999 om 12:10 PM schreef wouwie het volgende:
Het feit dat hij ervan baalde dat hij Sabine genomineerd heeft bevestigd dit. Hij is gewoon supergevoelig. hmm ik kan dit niet zo goed uitleggen... hij schrikt zelf van de gevolgen. Ik denk dat hij erg oprecht is.
Willem is voor mij nog steeds de favoriet.
quote:
op 10-20-1999 om 04:48 PM schreef Barbarella het volgende:
Ik vraag me wel af, of de reacties net zo mild waren geweest, wanneer Bianca dergelijke uitspraken had gedaan, of Mona.
Willem lijkt wel veel krediet te hebben.
Nu gun ik Willem de overwinning van harte, het lijkt me een oprechte man, maar een dergelijke "slip off the tongue" zet mij wel aan het denken. Hoe eerlijk is Willem?Juist, hier zat ik dus ook aan te denken toen ik al jullie reakties las.
Geloof me, ik vindt Willem toch een van de symatiekste bewoners maar dit is wel heeeel loyaal naar hem toe.
Mischien komt het wel dat iedereen zo mild is omdat hij niet zo bitcherig uit de hoek komt als Sabien of stokerig als Mona of...nou ja, ik ga niet weer iedereen zijn negatieve kwaliteiten opnoemen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |