dat zei Bonifatius ook, en die hebben ze vermoordquote:
Nee. Terechtgesteld na een eerlijk proces. EN dat wilde hij note bene zelf graag, hij kwam er speciaal voor terug naar Dokkum. Had een heel mooie onsterfelijkheidsconstructie bedacht. En wees blij dat we hem dood hebben gemaakt, hij is de bedenker van het celibaat.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 11:20 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
dat zei Bonifatius ook, en die hebben ze vermoord![]()
quote:
Dan moet je met mij trouwen. Maken we Friese Berberbaby's die de eerste kruising tussen koeien en geiten gaan uitvinden.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 19:10 schreef Double-Helix het volgende:
heey ik wil een friese nationaliteit
quote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:04 schreef Floripas het volgende:
[..]
Dan moet je met mij trouwen. Maken we Friese Berberbaby's die de eerste kruising tussen koeien en geiten gaan uitvinden.![]()
Als het een meid is moet ze wel een tattoo in haar kin krijgen!quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:33 schreef Floripas het volgende:
[..]
Volgens mij ben ik nu zwanger.
Even de marraboet vragen, hoor.
Dat is mij inderdaad wel eens opgevallen. Hoe zit dat nou eigenlijk?quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:36 schreef Double-Helix het volgende:
[..]
Als het een meid is moet ze wel een tattoo in haar kin krijgen!![]()
![]()
Ik weet het eerlijk gezegd ook niet maar heel veel oude berber vrouwen hebben ook zon dingquote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:37 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Dat is mij inderdaad wel eens opgevallen. Hoe zit dat nou eigenlijk?![]()
Misschien dan inderdaad een soort initiatietatoeage bij het volwassen worden. Ik heb het nog niet bij jongere vrouwen gezien, maar enkel bij oudere vrouwen (een soort stip op de kin).quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:42 schreef Double-Helix het volgende:
[..]
Ik weet het eerlijk gezegd ook niet maar heel veel oude berber vrouwen hebben ook zon ding
Mijn oma zegt dat ze het kreeg toen ze volwassen werd.
En een geboortelepel.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:36 schreef Double-Helix het volgende:
[..]
Als het een meid is moet ze wel een tattoo in haar kin krijgen!![]()
![]()
Heb jij er 1 gekregen?quote:
Ja! Maar die is gestolen bij een inbraak. Ik heb de dader zelfs gezien, ik had prikzeep in mijn ogen en kwam bloot naar beneden, en toen rende de dader weg. Van een meisje van zeven met schuim op haar hoofd.quote:
Word tegenwoordig ook niet meer gedaan,alleen 60+ zie je ermeequote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:47 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Misschien dan inderdaad een soort initiatietatoeage bij het volwassen worden. Ik heb het nog niet bij jongere vrouwen gezien, maar enkel bij oudere vrouwen (een soort stip op de kin).
Jammer, maar je hebt er wel een prachtig verhaal als vervanging aan overgehouden.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:52 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ja! Maar die is gestolen bij een inbraak. Ik heb de dader zelfs gezien, ik had prikzeep in mijn ogen en kwam bloot naar beneden, en toen rende de dader weg. Van een meisje van zeven met schuim op haar hoofd.
Stoer verhaal.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:52 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ja! Maar die is gestolen bij een inbraak. Ik heb de dader zelfs gezien, ik had prikzeep in mijn ogen en kwam bloot naar beneden, en toen rende de dader weg. Van een meisje van zeven met schuim op haar hoofd.
Ik maakte altijd een heel hoge punt van al mijn ingeshampoode haar. Wellicht dacht hij dat ikeen monstertje was.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:56 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Jammer, maar je hebt er wel een prachtig verhaal als vervanging aan overgehouden.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |