lees nog 'squote:Op woensdag 26 september 2007 21:59 schreef Jim.Beam het volgende:
'addictives'.
Volgens mij zei hij additivesquote:Op woensdag 26 september 2007 22:00 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
lees nog 's
met andere woorden:
er zit iets minder troep in waardoor ze gewoon smeriger zijn (klinkt paradoxaal maar dat is gewoon wat ze lekker maakt)
Ja, toevallig was ik in Griekenland op vakantie een paar maanden terug en daar koste een pakje Winston Rood 24 stuks 2 euro. Marlboro was geloof ik 2,60. Ik had een muntstuk van 2 euro dus ik besloot het pakje te kopen. Ik heb het de hele vakantie gerookt en ook thuis nog een paar keer gekocht. Heb na mijn vakantie besloten minder te roken en rook nu in verhouding weinig.quote:Op woensdag 26 september 2007 21:59 schreef Jim.Beam het volgende:
Die brengen hun sigaretten nu op de markt zonder additives. Ze zeggen er wel bij dat de sigaret dit NIET minder schadelijk maakt. http://www.smokerswelcome.com/WIN/dtclogin.jsp?brand=WIN
Ik ben hier nogal sceptisch over, ik rook zo nu en dan, en vind het jammer dat fabrikanten dat spul expres verslavender maken. Vandaar lijkt me dit wel een goeie marketingtruc, iemand ervaring met Winston?
Maar was dat wel die additive free?quote:Op donderdag 27 september 2007 00:19 schreef DaantjeF het volgende:
[..]
Ja, toevallig was ik in Griekenland op vakantie een paar maanden terug en daar koste een pakje Winston Rood 24 stuks 2 euro. Marlboro was geloof ik 2,60. Ik had een muntstuk van 2 euro dus ik besloot het pakje te kopen. Ik heb het de hele vakantie gerookt en ook thuis nog een paar keer gekocht. Heb na mijn vakantie besloten minder te roken en rook nu in verhouding weinig.
Ik vind de sigaret een lekkere smaak hebben, een goede vervanger voor Marlboro.
Dat kan ik niet met zekerheid zeggen, de vakantie was 2,5 maanden geleden geloof ik en heb een kort geleden voor het laatst in NL een pakje gekocht. Ik vind het een prettig merk en dat terwijl ik toen ik veel rookte destijds alleen maar Marlboro of Camel "moest" hebben. Lucky Strike ook afentoe gekocht, vond ik wel aardig.quote:Op donderdag 27 september 2007 08:28 schreef Jim.Beam het volgende:
[..]
Maar was dat wel die additive free?
Ik vind Marlboro juist bucht, mijn merk is Gauloisesquote:Op donderdag 27 september 2007 13:08 schreef DaantjeF het volgende:
[..]
Dat kan ik niet met zekerheid zeggen, de vakantie was 2,5 maanden geleden geloof ik en heb een kort geleden voor het laatst in NL een pakje gekocht. Ik vind het een prettig merk en dat terwijl ik toen ik veel rookte destijds alleen maar Marlboro of Camel "moest" hebben. Lucky Strike ook afentoe gekocht, vond ik wel aardig.
Ik heb ook nog een tijdje Gauloises (blauw) gerookt, daar kreeg ik na 3 maanden maagpijn en misselijkheid van.
Kent, wat voorheen Barclay's heette vind ik trouwens bizar vies.
Moet je doen, even wennen maar na 5 sigaretjes begin je het merk te apprecieren...quote:Op donderdag 27 september 2007 13:25 schreef Jim.Beam het volgende:
[..]
Ik vind Marlboro juist bucht, mijn merk is Gauloises![]()
Maar ja maar eens proberen dan, wie weet.![]()
quote:Op donderdag 27 september 2007 02:04 schreef RoodWitBlauw het volgende:
L&M vind ik goede vervanger voor Marlboro
Heb liever John Player Specialquote:Op donderdag 27 september 2007 02:04 schreef RoodWitBlauw het volgende:
L&M vind ik goede vervanger voor Marlboro
Is inderdaad wel aardig, wel een soort van "matige kwaliteit smaak", maar zeker wel oké.quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:34 schreef Thrackan het volgende:
Enkele uitzondering is de (smerige) West.
Wauw.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:43 schreef ireallylovejazz het volgende:
winston? TON WINST!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |