Geef je ook inwendige massages om de boel op een relaxte en pijnloze manier op te rekken?quote:Op maandag 24 september 2007 15:16 schreef OxygeneFRL het volgende:
Ik ben ook masseur. Krijg ik nu ook mijn eigen topic?
Die is al weggerot...quote:Op maandag 24 september 2007 15:40 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
[..]
Die S voor je naam is weggevallen![]()
Nu je het zegt, misschien moeten we hart van nederland meevragen!quote:Op maandag 24 september 2007 15:24 schreef chatter het volgende:
Zet er even "deel 2" bij in de titel.
Enfin, komen jullie straks op de plaats van de afspraak, staat er een team van SBS6 verdekt opgesteld, om te kijken wat voor figuren er af komen op een journalist, die een advertentie heeft geplaatst over massages.
Wel jammer dat ik dan niet thuis ben, want ik had er graag bij geweest.
Al is het maar om te zorgen dat het niet uit de hand loopt.
waardevolle bijdragequote:Op maandag 24 september 2007 16:02 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Zie PI
ik vergeet mijn PI tenminste nietquote:
Dat noem je luiquote:Op maandag 24 september 2007 16:04 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
ik vergeet mijn PI tenminste niet [afbeelding]
verkapte 'ik wil ook inwendig gemasseerd worden'quote:Op maandag 24 september 2007 16:29 schreef Ladidadida het volgende:
Dit is heus geen verkapte TVP.
Ik ben rete-benieuwd hoe het afloopt zaterdag
Als ik dat wou, dan was dat al wel gebeurdquote:Op maandag 24 september 2007 16:32 schreef devvertje het volgende:
[..]
verkapte 'ik wil ook inwendig gemasseerd worden'
tevens tvp
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |