Casema is overigens prima. Eenmaal downtime gehad in het jaar dat ik erbij zat.quote:Op zondag 23 september 2007 22:18 schreef vigier het volgende:
Maar als Katana Kabel wil, dan heeft dit hele topic geen nut. Voor kabel heb je namelijk helemaal geen keuze. In elk gebied in NL is er maar 1 kabelaar actief, dus je kunt kiezen uit OF die kabelaar, OF geen kabelinternet.. Easy.
Volgens mij (lees: Google) is Casema de kabelprovider voor Delft.
Sorry zat ff fout met mn bewoordingquote:Op zondag 23 september 2007 22:18 schreef vigier het volgende:
Maar als Katana Kabel wil, dan heeft dit hele topic geen nut. Voor kabel heb je namelijk helemaal geen keuze. In elk gebied in NL is er maar 1 kabelaar actief, dus je kunt kiezen uit OF die kabelaar, OF geen kabelinternet.. Easy.
Volgens mij (lees: Google) is Casema de kabelprovider voor Delft.
Thnx voor je reactie!quote:Op zondag 23 september 2007 23:17 schreef spooky1234 het volgende:
Ja lekker nuttig, allemaal roepen wat voor provider je hebt.. daar heeft TopicStarter lekker veel aan..
Wat me trouwens hier opvalt is dat zoveel mensen geilen op 20Mb verbinding.. die gast zegt dat hij alleen surft en af en toe een mp3 downloadt.. dan is 2Mb al voldoende. Overigens heeft het niet zoveel nut om meer dan 8Mb verbindingen te nemen want meeste mensen halen bij 20Mb vaak niet meer dan 10-12 omdat ze verder van de centrales zijn.
www.adsl.nl kan je prijzen vergelijken van verschillende providers.
Speedlinq was goedkoopste maar wel met meeste haken en ogen aan zoals alleen bereikbaar via 0900 van 70ct per min... Orange is ook behoorlijk goedkoop vooral icm telefonie. Kpn zelf is duur en kwalitatief niet beter, puur voor de domme mensen die willen betalen voor een merknaam. Speedlinq en Tiscali zijn ook KPN eigenlijk net als voor een groot gedeelte ook andere providers.
Wat misschen ook een leuk is; Alice (www.alice.nl) Unieke is dat je geen contract tekent maar per maand mag opzeggen. 30 euro per maand voor 20mb en onbeperkt vaste nummers bellen zonder starttarief.
De zakelijke helpdesk van tiscali is ook primaquote:Op woensdag 26 september 2007 13:30 schreef pjay het volgende:
Tiscali is nog lekker goedkoop!
Mijn Tiscali is puikquote:Op woensdag 26 september 2007 14:32 schreef kroegtijger het volgende:
[..]
De zakelijke helpdesk van tiscali is ook primaStabiele verbinding tot nu toe (ruim een half jaar getest). Geen idee hoe het particulier is.
Zeker de moeite waard, als je ziet wat je krijgt voor dat geld, en het voordeel dat Alice van BBned is (dus de beste Service Level Agreement) kan nog wel eens bijzonder goed uitpakken.quote:Op woensdag 26 september 2007 13:12 schreef funrider het volgende:
zou alice eens overwegen enige nadeel wat ik daaraan zie is helpdesk p/minuut vrij prijzig.
Bedenk wel dat slecht niet persé slecht is, maar dat mensen teveel verwachten. De 20 Mb is een tot 20Mb aansluiting, afhankelijk van de afstand tussen de centrale en het ISRA en de kwaliteit van het koper. Ook worden speedtests gedaan met allerlei applicaties op de eigen pc, waardoor de snelheid lager uitvalt dan dat ie daadwerkelijk is.quote:Op woensdag 26 september 2007 22:31 schreef Slappy het volgende:
Ik dacht dat Alice zo slecht was?
Als ik wat rondkijk op Internet.
quote:Op donderdag 27 september 2007 19:00 schreef Fugie het volgende:
Kpn is één van de weinige die beide voor een goede prijs aan kan bieden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |