Wie zegt dat ik hem daar gekocht heb danquote:Op donderdag 20 september 2007 20:01 schreef McKillem het volgende:
Als je een beetje ruggegraat hebt kan je niet afgezet worden. Kijk als je je laat ompraten in een poep en een wind en daar vervolgens spijt van hebt moet je niet naderhand gaan zeggen dat de mediamarkt je afzet.
bij de informatica-faculteit wellicht, bij de rest van de universiteit en de beschaafde wereld zijn jullie dat; F5 drukken kan iedereen, jou financieel aan de afgrond brengen voor een rechter kun je niet leren met een LOI cursus informatica..quote:Op donderdag 20 september 2007 14:08 schreef Seneca het volgende:
[..]
Ochottekens toch. Voor een rechtenstudentje heb je wel een hele grote bek. Ik doe een UNIVERSITAIRE opleiding theoretische informatica. Jullie rechtenstudentjes zijn de laughing stock van de universiteit man.
nogmaals, dat helpt ze niet; ze zijn in dit geval verplicht te leveren... maarja, recht hebben is nog niet hetzelfde als recht krijgen, wil je er werk van maken? waarschijnlijk niet, en daar rekenen ze gewoon op, bij managers binnen dat filiaal zul je waarschijnlijk ook niet verder komen.quote:Op donderdag 20 september 2007 16:14 schreef sanger het volgende:
[..]
MediaMarkt zal waarschijnlijk volhouden dat de prijs de drukfout is, al rijmt dat niet met de aanbieding in de winkel.
Exactly my thoughtsquote:Op donderdag 20 september 2007 20:40 schreef veldmuis het volgende:
1. Je hebt de folder
2. Er wordt hier verteld dat BCC laagsteprijsgarantie heeft
3. Ja, bedenk zelf wat je nu het beste kan doen.
quote:Winkels België verkopen oude producten als nieuw
Diverse winkelketens in België zoals Mediamarkt, Fnac, Makro en BelCompany zijn in opspraak gekomen. De winkels blijken in plaats van gloednieuwe artikelen, ook ingeleverde en/of herstelde producten voor hetzelfde geld te verkopen. De Belgische Consumentenbond Test-Aankoop noemt dit soort praktijken onwettig.
Een aantal gedupeerde consumenten klaagde over de Mediamarkt op de Vlaamse radio. Een man vertelde dat er wel honderden foto's waren gemaakt met zijn 'nieuwe' camera. Hetzelfde ging op met een printer van een ander persoon.
Een woordvoerster van de Mediamarkt bevestigde deze praktijken en noemt dit volledig wettig. De Consumentenbond vond het verweer nonsens. "Dit is gewoon bedrog. Een inbreuk op het strafrecht", aldus een woordvoerder.
Dat was dan vast een fotoprinterquote:Een man vertelde dat er wel honderden foto's waren gemaakt met zijn 'nieuwe' camera. Hetzelfde ging op met een printer van een ander persoon.
Waarom ga je er dan toch op in wazige hippy dude?quote:Op donderdag 20 september 2007 19:57 schreef McKillem het volgende:
[..]
Ik wou hier op ingaan, maar aangezien jij niet zonder beledigen iemand in het ongelijk kan stellen laat ik je lekker drijven in je ignorance.
mediamarkt is alles behalve transparant in haar prijzenquote:Op donderdag 20 september 2007 14:12 schreef McKillem het volgende:
[..]
Onzin, ik kocht er laatst een monitor voor 280 die elders gewoon nog 300+ was.
Dat is wel onzin trouwens.quote:Op donderdag 20 september 2007 22:36 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
bij de informatica-faculteit wellicht, bij de rest van de universiteit en de beschaafde wereld zijn jullie dat; F5 drukken kan iedereen, jou financieel aan de afgrond brengen voor een rechter kun je niet leren met een LOI cursus informatica..
En de hoop dat ze toch wat anders kopen als de aanbieding al op is.quote:Op vrijdag 21 september 2007 17:51 schreef B1nulnul het volgende:
[..]
mediamarkt is alles behalve transparant in haar prijzen
heeft veel lokkertjes
zoals deze dus.
Een andere truc is dat de dingen die echt goedkoop zijn, aanbiedingen dus, bijvoorbeeld maar 1 dag voorradig zijn. Dit om klanten aan te leren dat ze gelijk voor aanbiedingen moeten gaan ipv eerst thuis nadenken.
Het feit alleen al dat jij denkt dat je bij theoretische informatica leert hoe je op 'F5' moet drukken zegt eigenlijk al genoeg. Ik weet misschien niet het fijne van privaatrecht, maar jij hebt nog niet eens het kleinste benul van wat mijn vakgebied inhoudt.quote:Op donderdag 20 september 2007 22:36 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
bij de informatica-faculteit wellicht, bij de rest van de universiteit en de beschaafde wereld zijn jullie dat; F5 drukken kan iedereen, jou financieel aan de afgrond brengen voor een rechter kun je niet leren met een LOI cursus informatica..
dat hoeft ook niet om een inhoudelijke reactie te kunnen geven op de vraag die bovenaan dit topic wordt gesteld; die onzin die jij uitkraamt over iets waar je duidelijk geen verstand van hebt kan echter maar beter achterwege blijven, je zet jezelf er alleen maar mee voor paal.quote:Op vrijdag 21 september 2007 19:13 schreef Seneca het volgende:
[..]
Het feit alleen al dat jij denkt dat je bij theoretische informatica leert hoe je op 'F5' moet drukken zegt eigenlijk al genoeg. Ik weet misschien niet het fijne van privaatrecht, maar jij hebt nog niet eens het kleinste benul van wat mijn vakgebied inhoudt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |