Dus je gaat wel verder met deze scriptiequote:Op dinsdag 18 september 2007 16:21 schreef LadyBlack het volgende:
Mijn begeleider is liefHij was totaal niet verbaasd geloof ik dat mn scriptie niet gaat
![]()
Ik moest maar naar de studieadviseuse kijken waar het nou fout gaat, en dan zou hij daarna wel helpen waar ie kon
Goed bezig Soempquote:Op dinsdag 18 september 2007 17:16 schreef Soempie het volgende:
Ik heb heel hard gestudeerd. Van 9.00 uur tot 17.00 uur.![]()
En iedereen heeft voor vanavond afgezegd, dus ik ga vanavond op de bank hangen en House kijken.
![]()
Het idee alleen al, hč.quote:
Ga je in je eentje theatersporten? En wat houdt het in?quote:
Ken je de Lama's? Dat is een soort theatersportquote:Op dinsdag 18 september 2007 17:34 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ga je in je eentje theatersporten? En wat houdt het in?
Oke, maar ga je kijken of ga je meedoen?quote:Op dinsdag 18 september 2007 17:46 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ken je de Lama's? Dat is een soort theatersport
En ik ben er nog niet over uit of ik in m'n eentje ga of niet, maar ik denk het wel. Of jij moet zin hebben om je avond alsnog vol te plannen en langs te komen
Als ik er heen ga, ga ik om mee te doenquote:Op dinsdag 18 september 2007 17:49 schreef Soempie het volgende:
[..]
Oke, maar ga je kijken of ga je meedoen?![]()
En ik blijf vanavond lekker thuis.![]()
Als ik het idee goed begrepen heb is het een soort training, en doet vrijwel iedereen mee. En het ergste wat kan gebeuren is dat mensen je niet grappig vinden (situaties als uit je kleding scheuren niet meegerekend)quote:Op dinsdag 18 september 2007 17:55 schreef Soempie het volgende:
Stoer
In Amsterdam heb ik bij zo'n groep gekeken en veel van die improvisaties zijn zo knap![]()
Valt wel mee, overkomt iedereen wel eens. Als je dan gewoon verder gaat is er weinig aan de handquote:Op dinsdag 18 september 2007 17:58 schreef Soempie het volgende:
Lijkt me toch wel pijnlijk als je grappen maakt en dat er dan zo'n stilte volgt...![]()
Die van jou is behoorlijk luguber.quote:Op dinsdag 18 september 2007 18:09 schreef Hawaii_Tim het volgende:
En kijk es aan, Soempie heeft ook een nieuwe sig!
Het waren andere tijden Soempie! (Of je moet ongeveer 10 zijn geweest toen je het geitje in de klok speelde)quote:Op dinsdag 18 september 2007 18:09 schreef Soempie het volgende:
Het verschil tussen Tim en Soemp. Tim is stoer.Soemp niet.
![]()
Dat zei LadyBlack ook alquote:Op dinsdag 18 september 2007 18:10 schreef Soempie het volgende:
[..]
Die van jou is behoorlijk luguber.![]()
Ik was 4.quote:Op dinsdag 18 september 2007 18:10 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Het waren andere tijden Soempie! (Of je moet ongeveer 10 zijn geweest toen je het geitje in de klok speelde)
Dan is er niets aan de hand en mag het nogquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |