Ik ben bang dat ik me EU+ ga verspelen. Ben niet in Praag geweest en ga ook niet naar Zagreb.quote:Op maandag 17 september 2007 14:03 schreef M0NTANA het volgende:
Zonde, daar gaat je EU-uitkaart. Of ben je naar Praag geweest?
Nee, ook niet. Dit jaar dan.quote:Op maandag 17 september 2007 14:03 schreef M0NTANA het volgende:
Zonde, daar gaat je EU-uitkaart. Of ben je naar Praag geweest?
Ga er nog niet vanuit, hoor. Maar echt mega-verrassend zou het al niet eens meer zijn.quote:Op maandag 17 september 2007 14:29 schreef Silenus het volgende:
[..]
Nee, ook niet. Dit jaar dan.
Ben benieuwd hoe ze dat gaan doen dan, of ze alle Ajacieden die naar Praag of Zagreb zijn geweest een Europese uitkaart+ gaan geven.
Praag: 350 man.
Zagreb: 120 man.
Zal dus wel worden 100 EU+ (ofzo) en 270 EU. Want dan verliezen er direct 3000 man hun EU?
(Triest trouwens dat iedereen er maar direct vanuit gaat dat we er meteen uitvliegen tegen die Kroaten.)
quote:Op maandag 17 september 2007 15:16 schreef Ayaxola het volgende:
Probeer net kaarten voor Ajax - Dinamo Zagreb te bestellenAlleen zijn er nergens meer 2 plaatsen naast elkaar te krijgen?
Lijkt me stug?
Slik.quote:Van de relatieve rust en ontspannenheid die rond de dinsdagtraining hing, zal donderdag geen sprake zijn. De afdeling kaartverkoop van Dinamo Zagreb bracht binnen twee uur tijd alle 40.000 kaarten voor het treffen met Ajax aan de man.
Srbske picke!quote:
Zij kijken er wel naar uitquote:Het UEFA Cup duel tussen Dinamo Zagreb en Ajax zal gespeeld worden voor een uitverkocht stadion. De 40.000 beschikbare tickets voor het duel in Zagreb waren binnen tien minuten verkocht.
Dit zijn echt dé wedstrijden voor Balaban. Bij Club Brugge had hij niet voor niets de naam "Mister Europe".quote:Op donderdag 20 september 2007 00:48 schreef Radegast het volgende:
Ben benieuwd met welke formatie Dinamo morgen speelt.
Als Modric vanaf de linkerflank speelt dan krijgt Ogararu een vervelende avond. Als hij centraal speelt dan kun je Heitinga wel aan hem opofferen, als 'ie tenminste niet zoveel domme overtredingen maakt.
Ajax moet zorgen dat het niet teveel vrije trappen tegenkrijgt, want Balaban is een specialist.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |