quote:Op donderdag 13 september 2007 11:20 schreef BadKeukenTegel het volgende:
[..]
JA LACHEN MAN WHAHAHAHAHAHAAHAHAHA!11!111ĦĦ!!!!111!1
Jij moet ook overal op lachenquote:Op donderdag 13 september 2007 11:20 schreef BadKeukenTegel het volgende:
[..]
JA LACHEN MAN WHAHAHAHAHAHAAHAHAHA!11!111ĦĦ!!!!111!1
Wel 2 posts van de 6000+ die ik gemaakt heb bevatten zulke uitspraken. Get your facts straight, geek.quote:Op donderdag 13 september 2007 11:48 schreef Logitik het volgende:
[..]
Jij moet ook overal op lachenKan je humor aanleren?
Zo, je hebt je stoere zinnetje ook weer geplaatstquote:Op donderdag 13 september 2007 11:18 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
tja, met HBO ben je ook gewoon scholier en niet student
Sure, wat jij wil, maar aanwezigheidsplicht geldt ook op veel universitaire studies.quote:Op donderdag 13 september 2007 11:18 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
tja, met HBO ben je ook gewoon scholier en niet student
Op Werkcolleges wellicht, maar veruit de meeste universitaire studies hebben geen algemene aanwezigheidsplicht hoor. En terecht natuurljik, je kan hier wel gaan ouwehoeren over het kweken van arbeidsethos, maar dit soort dingen zou je toch niet meer hoeven af te dwingen bij mensen van 19 of 20 jaar oud?quote:Op donderdag 13 september 2007 12:53 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Sure, wat jij wil, maar aanwezigheidsplicht geldt ook op veel universitaire studies.
Bij mij is inderdaad geen algemene aanwezigheidsplicht en hoorcollege's zijn ook niet verplicht nee. Maar op het hbo heb je volgens mij geen (echte) hoorcolleges in zalen. Het is volgens mij sowieso meer klassikaal, vergelijkbaar met de werkgroepen/werkcolleges op de uni.quote:Op donderdag 13 september 2007 13:01 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Op Werkcolleges wellicht, maar veruit de meeste universitaire studies hebben geen algemene aanwezigheidsplicht hoor. En terecht natuurljik, je kan hier wel gaan ouwehoeren over het kweken van arbeidsethos, maar dit soort dingen zou je toch niet meer hoeven af te dwingen bij mensen van 19 of 20 jaar oud?
Zonder dit soort rare verplichtingen kweek je zelfdiscipline en zelfstandigheid. De school van TS houdt haar leerlingen liever aan het handjes vast.
Mensen die TIENen halen.. zei ik TIEN? TIENquote:
Tuurlijk wel, discipline. Dat is iets wat je ook van studenten mag verwachten.quote:Op donderdag 13 september 2007 10:41 schreef buitenbeentje het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat je met zo'n instelling naar je stage / werk gaat.![]()
Ik hoop het eigenlijk wel. Het zou behoorlijk triest zijn als je als volwassene niet uit jezelf naar je werk komt maar gedwongen moet worden.quote:Op donderdag 13 september 2007 10:41 schreef buitenbeentje het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat je met zo'n instelling naar je stage / werk gaat.![]()
Ik vind het nog veel demotiverender als er in college lui zitten te praten, bellen en msnen omdat aanwezigheid verplicht is maar meedoen blijkbaar niet. Dan kan ik het niet goed volgen, dus blijf maar liever weg als je toch niet gemotiveerd bent.quote:Op donderdag 13 september 2007 10:47 schreef Logitik het volgende:
Ik kan dit best goed begrijpen! Het is namelijk erg demotiverend voor degene die wél gemotiveerd is als de halve klas er bijna nooit is.
Ik doe ook de HU, maar wij hebben bij een vak ook 100% en bij de meeste andere 80...en dat is dan over een half jaar, dus nog niet eens per blok..quote:Op donderdag 13 september 2007 11:09 schreef Trusten het volgende:
9 van de 10 keer lezen de leraren toch geen namen op hoor....tenminste, dat zijn mijn ervaringen op de HU. Je moet natuurlijk niet nooit aanwezig zijn maar als je gewoon je ding doet en alles voldoende inleverd enzo is er niks aan het handje...
quote:Op donderdag 13 september 2007 10:16 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Ik ga nu het 2e jaar HBO in en sinds begin dit jaar hebben ze een aanwezigheidsplicht ingevoerd van fucking 75%.![]()
Als je je hier niet aan houdt kun je geen tentamens afleggen.
Ik zit toch godverdomme niet meer op de middelbare school, laat iedereen lekker zelf bepalen of ie wel of niet komt.![]()
60 ECTS? Dat betekent dat je van de opleiding getrapt wordt als je één vak niet haalt? Dat lijkt me wel wat overdreven, helemaal als het je te doen is om de uitval juist terug te brengenquote:Op donderdag 13 september 2007 16:28 schreef _Qmars_ het volgende:
1e jaar Rechten aan de Universteit Leiden heeft tegenwoordig ook 80 of 90 % aanwezigheidsplicht. Colleges en werkgroepen. Ook moet men 40 ECTS halen, en dat willen ze nog gaan opschroeven naar 60. Omdat er teveel uitval is in het eerste jaar.
Te vroeg? Te vroeg voor wat? De meeste scholen, bedrijven, winkels etc. (oftewel: alles) openen om 8 uur al. Het openbaar vervoer begint zelfs nog enkele uren daarvóór.quote:Op donderdag 13 september 2007 11:00 schreef BadKeukenTegel het volgende:
[..]
Waarom zou ik voor 10 uur m'n nest uit gaan? Veel te vroeg enzo.
Er klopt iets niet in je laatste zin.quote:Op donderdag 13 september 2007 16:28 schreef _Qmars_ het volgende:
1e jaar Rechten aan de Universteit Leiden heeft tegenwoordig ook 80 of 90 % aanwezigheidsplicht. Colleges en werkgroepen. Ook moet men 40 ECTS halen, en dat willen ze nog gaan opschroeven naar 60. Omdat er teveel uitval is in het eerste jaar.
De supermarkt gaat om 8 uur open. Voor de rest mag je blij zijn als ze om half 10 eens de deur open doen.quote:Op donderdag 13 september 2007 16:37 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
Te vroeg? Te vroeg voor wat? De meeste scholen, bedrijven, winkels etc. (oftewel: alles) openen om 8 uur al. Het openbaar vervoer begint zelfs nog enkele uren daarvóór.
Dus...?quote:Op donderdag 13 september 2007 16:37 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Te vroeg? Te vroeg voor wat? De meeste scholen, bedrijven, winkels etc. (oftewel: alles) openen om 8 uur al. Het openbaar vervoer begint zelfs nog enkele uren daarvóór.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |