nee, iedere Hans Kazan die jouw paypal login en password te weet komt kan voor 500 euro van jouw rekening afschrijven...quote:Op dinsdag 11 september 2007 19:19 schreef Agiath het volgende:
Dus alleen Hans Kazan kan z'n bestellingen nog online doen?
Moet je dat niet aan iedereen vertellenquote:Op dinsdag 11 september 2007 19:21 schreef Papa_Eend het volgende:
[..]
nee, iedere Hans Kazan die jouw paypal login en password te weet komt kan voor 500 euro van jouw rekening afschrijven...
Juist. en dan schrijven ze die ¤150,- automatisch van jouw rekening af, wat ik dus geblokkeerd heb want ik wil zelf de controle houden over wanneer er wat van mn bankrekening afgeschreven wordt.quote:Op dinsdag 11 september 2007 19:20 schreef hugecooll het volgende:
Sinds wanneer is dat dan? Ik heb pas geleden nog ¤150,00 overgemaakt naar mijn paypal.
Je moet dan wel eerst je bankrekening koppelen aan je paypal account en dan klikken op geld storten.
Als ze nou gewoon Ideal implementeren zijn ze in 1x klaar en weten ze altijd ze hun geld krijgen..quote:Op dinsdag 11 september 2007 19:34 schreef RemcoDelft het volgende:
Het werkt nog wel, gewoon de oude code blijven gebruiken!
Ontopic: ik ben blij met m'n creditcard. Machtigingen zijn veeeeeeeel te traag!
Eh.. GMTA enzoquote:Op dinsdag 11 september 2007 19:36 schreef JoPiDo het volgende:
het magische antwoord is: iDeal
binnen een paar seconde geld overschrijven naar andere mensen met een paypal-account, werkt gewoon via paypal en je normale bank, zonder automatische afschrijving
iDeal is ook vrij duur, en biedt geen enkele extra zekerheid t.o.v. zelf overmaken.quote:Op dinsdag 11 september 2007 19:38 schreef Papa_Eend het volgende:
[..]
Als ze nou gewoon Ideal implementeren zijn ze in 1x klaar en weten ze altijd ze hun geld krijgen..
*PROEST* jahoor, hahahaquote:Op dinsdag 11 september 2007 19:41 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
iDeal is ook vrij duur, en biedt geen enkele extra zekerheid t.o.v. zelf overmaken.
Ben je in de reclame-hype getrapt, of heb je gewoon nooit de moeite genomen de voorwaarden te lezen?quote:Op dinsdag 11 september 2007 19:46 schreef JoPiDo het volgende:
[..]
*PROEST* jahoor, hahaha
ik verslikte me in mijn net ingeschonken drinken
Nee, nou én? Dat pretenderen ze toch helemaal niet? Ideal is niet voor louche zaakjes, want alle gegevens zijn bekend bij de bank. Dat is voor échte webshops en bedoeld om geld over te maken van de ene partij naar de andere. Dat heeft geen kopersbescherming nodig omdat het niet via particulieren gaat én minder fraudegevoelig isquote:Op dinsdag 11 september 2007 20:45 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Ben je in de reclame-hype getrapt, of heb je gewoon nooit de moeite genomen de voorwaarden te lezen?
Stel, je bestelt iets bij een webshop, betaalt met iDeal, en ontvangt niets. Dan hoef je echt niet aan te kloppen bij iDeal!
Dat ligt dan eerder aan die webwinkels dan aan idealquote:Op dinsdag 11 september 2007 22:29 schreef broodjekipkerrie het volgende:
wat jammer is van Ideal, is dat het nog lang niet bij iedere webwinkel te gebruiken is.
ik heb het zelf ooit aangevraagd voor mijn webshop, het werkt perfect en kost bijna niets per transactiequote:Op dinsdag 11 september 2007 20:45 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Ben je in de reclame-hype getrapt, of heb je gewoon nooit de moeite genomen de voorwaarden te lezen?
Stel, je bestelt iets bij een webshop, betaalt met iDeal, en ontvangt niets. Dan hoef je echt niet aan te kloppen bij iDeal!
helemaal eens =)quote:Op woensdag 12 september 2007 08:13 schreef Papa_Eend het volgende:
[..]
Dat ligt dan eerder aan die webwinkels dan aan ideal
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |