Eigenlijk heeft de TS wel gelijk. Het is een hoorcollege. Dus gewoon lekker je bek houden en luisterenquote:Op dinsdag 11 september 2007 15:08 schreef Agiath het volgende:
Stel je voor, interactie met andere personen
Soms zijn die vragen heel nuttig.quote:Op dinsdag 11 september 2007 15:10 schreef Adidah het volgende:
[..]
Eigenlijk heeft de TS wel gelijk. Het is een hoorcollege.
quote:Op dinsdag 11 september 2007 15:11 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Ben je al stoer wezen stappen met je college-kont-maatjes?![]()
word.quote:Op dinsdag 11 september 2007 16:11 schreef GangstaThug het volgende:
jullie zijn nog nooit naar een gangstacollege geweest he...sukkels
quote:Op dinsdag 11 september 2007 15:16 schreef Bertjeee het volgende:
Als hetgeen dat verteld wordt nergens op slaat of niet lijkt te kloppen bijvoorbeeld?? Of kom jij thuis met een a4 vol aantekeningen en maar afvragen wat die prof nou precies bedoelde?
Maar dat is het wel weer in het collegejaar. Iets met goede voornemens enzoquote:Op dinsdag 11 september 2007 15:35 schreef De_Ananas het volgende:
Nerds. Je stelt bij een hoorcollege maar je vragen tijdens de onderbreking/op het einde![]()
En nee, tis niet mijn eerste collegeweek
Wat Fliepke zegt.quote:Op dinsdag 11 september 2007 15:10 schreef Fliepke het volgende:
Volgens mij heeft er iemand zn eerste weekje college gehad en denkt nu heel stoer te zijn
Als je toch niet naar een college komt om iets te leren, waarom rot je dan niet op naar een HBO opleiding, pauper? En als je jezelf zo intelligent vind dat je nooit iets hoeft te vragen tijdens college, en neerkijkt op mensen die dat wel doen, dan heb je ook niks in die zaal te zoeken.quote:Op dinsdag 11 september 2007 15:35 schreef De_Ananas het volgende:
Nerds. Je stelt bij een hoorcollege maar je vragen tijdens de onderbreking/op het einde![]()
En nee, tis niet mijn eerste collegeweek
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |