Ik zeg altijd twinnig ipv twintig.quote:Op donderdag 6 september 2007 19:13 schreef hilliebillie het volgende:
zeuven is niks mis mee, is gewoon een beetje brabants, ken het niet anders
wat ik veel erger vind is wanneer mensen bijvoorbeeld "dettug" zeggen ipv dertig (of zoals net in lingo twee-en-dettug)
"opzich best interessant"quote:Op donderdag 6 september 2007 18:42 schreef Tommeke het volgende:
Vandaag college gehad, nieuw jaar, allemaal goede voornemens dus ik was er.
Kwam er zo'n vrouw te spreken; opzich best interessant en nuttig enzo, je kent het wel.
Dus zij zo haar leuke praatje houden en wat papieren uitdelen.
Op een gegeven moment moesten van haar maar even naar bladzijde zeuven bladeren, en zo ging het maar door, zeuven dit zeuven dat. Zeg gewoon zeven als je ook 7 bedoelt en dat dat er ook staat!Ik vind dat zo boers klinken he
Klacht: Mensen die zeuven zeggen terwijl er zeven staat
Op de stripboekenmarkt in Groningen:quote:Op donderdag 6 september 2007 19:22 schreef Olep het volgende:
Dat heb ik met mensen die euri zeggen.
Dan is er juist wel iets mis mee!quote:Op donderdag 6 september 2007 19:13 schreef hilliebillie het volgende:
zeuven is niks mis mee, is gewoon een beetje brabants, ken het niet anders
dit dus.quote:Op donderdag 6 september 2007 19:09 schreef Sjowhan het volgende:
Zeven <> Negen.
Lijkt veel op elkaar
Daarom zeuven.
[afbeelding]
schandalig.quote:Op donderdag 6 september 2007 19:24 schreef Sanderrrr het volgende:
[..]
Ik zeg altijd twinnig ipv twintig.
Ga rukken, kneus.quote:Op donderdag 6 september 2007 19:26 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
"opzich best interessant"
als je "op zich" bedoelt, schrijf dan ook "op zich".
"Op een gegeven moment moesten van haar"
als je "moesten we" bedoelt, schrijf dan "moesten we"
Goed plan!quote:Op donderdag 6 september 2007 21:24 schreef r3gi3boy het volgende:
ik pleit voor een verplichte cursus Nederlands voor iedereen die les geeft aan de universiteit of hogeschool! (alles daaronder maakt toch geen fuck uit, die mensen worden vuilnisman of putjesschepper en hoeven derhalve geen kennis van de Nederlandse taal te hebben)
Enkel voor mensen met spraakgebrek of gehoorproblemen lijkt dat op elkaar ja.quote:Op donderdag 6 september 2007 19:09 schreef Sjowhan het volgende:
Zeven <> Negen.
Lijkt veel op elkaar
Daarom zeuven.
[afbeelding]
quote:Op donderdag 6 september 2007 21:24 schreef r3gi3boy het volgende:
ik pleit voor een verplichte cursus Nederlands voor iedereen die les geeft aan de universiteit of hogeschool! (alles daaronder maakt toch geen fuck uit, die mensen worden vuilnisman of putjesschepper en hoeven derhalve geen kennis van de Nederlandse taal te hebben)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |