FOK!forum / Muziek / Mala Vita
#ANONIEMwoensdag 5 september 2007 @ 13:13
Mala Vita


Ik zou niet weten hoe een OP in muz eruit hoort te zien, dus zeg het maar als er wat bij moet.

Invloeden
Muziek: rumba, balkan, reggae, ska, tarantella, canzone napoletana, punk, folk, cumbia
Artiesten: Mano Negra, Adriano Celentano, The Clash, Dusminguet, Boban Markovic, Kultur Shock, Roy Paci & Aretuska, Gogol Bordello, El Gran Silencio, Celso Piña, Goran Bregovic en meer.

De band bestaat uit:
Mickael (zang, guitaar), Emil (accordeon), EJ (bas), Davor (guitaar), Garo (drumstel), Jelle (keys).

Uit de biografie op de site.
quote:
Opzwepende melodieën uit de Balkan, explosieve ritmes uit Latijns-Amerika en teksten die rechtstreeks afkomstig zijn uit de donkere stegen van Napels, welcome to the world of Mala Vita! Deze zigeuners van de 21e eeuw weten op energieke wijze de wereld muzikaal in een notendop samen te vatten. Een nieuw album, een samenwerking met de bassist van Manu Chao, een Essent Award, de band Mala Vita is niet te houden! Het geheim van dit succesrecept? Men neme zes bandleden met ieder een eigen nationaliteit en muzikale achtergrond, even mixen, en de mondiale sound van Mala Vita dendert de speakers uit. (..)

Disorganizzate (2007)

Mani Fiesta (2005) (livealbum)


Eigen site
MySpace (Hier staan ook wat samples van songs.)
Panzerfaust87woensdag 5 september 2007 @ 14:30
Erg tof bandje. Studiowerk ken ik niet van ze, maar heb ze ondertussen wel al drie keer live gezien, iedere keer weer feest.
OFfSprngrwoensdag 5 september 2007 @ 19:06
Tijdje geleden live gezien, best leuk, lekker eclectisch.
Krissinaswoensdag 5 september 2007 @ 21:05
Als t wat weg heeft van Manu Chao, ga ik t wel even luisteren denk ik.
IdealCrashwoensdag 5 september 2007 @ 21:34
Goeie live-band.
OFfSprngrdonderdag 6 september 2007 @ 04:19
quote:
Op woensdag 5 september 2007 21:05 schreef Krissinas het volgende:
Als t wat weg heeft van Manu Chao, ga ik t wel even luisteren denk ik.
Weg heeft van Manu Chao?, dat zie ik meer als een belediging als een compliment, niet dat ik Manu Chao slecht vind of zo, maar Mala Vita is eclectisch gezien zoveel beter in wat ze doen dan de "simpele' artiest zoals Manu Chao.