Dat zou toch de zorg moeten zijn van van Geel?quote:Op maandag 3 september 2007 11:06 schreef SpotlessMind00 het volgende:
De insteek met een volgende trainer moet in ieder geval een contract voor onbepaalde tijd zijn.
Ten Cate wil kampioen worden (geen klagen hoor) maar het Ajax van volgend seizoen is zijn zorg niet meer.
Eens.quote:Op maandag 3 september 2007 11:05 schreef M0NTANA het volgende:
Als ik trainer/coach van Ajax was, zou ik sowieso met twee spitsen gaan spelen: Luis Suarez en Klaas Jan Huntelaar, daarachter een viermans middenveld met aanvallende vleugels (Alberto Luque/Urby Emanuelson op links, Kennedy Bakircioglu/Dennis Rommedahl op rechts en centraal Gabri/Laurent Delorge en Jan Vertonghen/Hedwiges Maduro) of een 4-1-2-1-2-ruit (Kennedy Bakircioglu/Alberto Luque achter de spits, daarachter Gabri/Laurent Delorge en Jan Vertonghen/Hedwiges Maduro en net voor de verdediging Johnny Heitinga). Maar komende transferperiode moet er gewoon geïnvesteerd worden in een tien.
Als je zo op de aanval leunt als Ajax doet en je mist een speler op het middenveld die zich vrij kan spelen dan is dat toch erg belangrijk hoor. Hoe vaak zie je Huntelaar de bal vragen en dan niet kwijt kunnen??? Dan is meteen de snelheid uit de aanval en kan je opnieuw beginnen.quote:Op maandag 3 september 2007 09:11 schreef Suijk het volgende:
[..]
Het is een van de (vele) dingen die gewoon misgaan.
samenvatting: het is een lompe bureaucratische zooi bij Ajax en ik heb een schijthekel aan al die kutallochtoontjes die zich vooral belangrijk voelen maar eigenlijk niks uitvreten daar bij die betonnen galmbak.quote:Nog een mooi voorbeeld van de BV Ajax gisteren
Ik moet elke thuiswedstrijd nog een los kaartje halen bij de supportersbalie omdat ze m'n seizoenskaart nog steeds niet hebben opgestuurd. Nou goed vorige week natuurlijk een gigantische drukte en idiote rijen. Uiteindelijk maar 1e helft in het home gekeken en 2e helft even naar binnen gegaan.
Ik van de week ff contact met ze opgenomen dat ik anders dat kaartje vrijdag/zaterdag ofzo wel ff op kon pikken zodat ik zondag niet weer zo lang in de rij zou moeten staan. Maar nee dit was niet nodig want het zou gisteren een stuk rustiger zijn.
Niet dus. De rij was om half 1 / 1 uur nog langer als een week terug. Nou rot op. Er waren nog wat vrienden van me die kaarten hadden voor 416 en er was stadionverkoop dus ik dacht laat ik maar een kaartje halen voor dat vak (eigenlijk ben ik gek maarja). Ga ik naar die kassa toe staat er voor me een toerist. "yeaaah oh you got tickets from 19.50?.....give me 3 of those". Die gast krijgt z'n kaartjes en betaalt en oleee ik ben aan de beurt. Ik zeg: "1 kaartje voor 416 graag".
spleetoog: Mag ik uw clubcard dan even zien?
ik : Ik moet m'n seizoenskaart nog krijgen maar er is zo'n idioot lange rij bij die hoofdingang en ik wil niet weer de helft missen
spleetoog: het spijt me meneer bladiebla zonder clubcard geen kaartje
ik:
Maar die gast net geef je ook gewoon 3 kaarten mee zonder clubcard of wat dan ook.
spleetoog: Ja maar dat zijn toeristen dan mag dat.
ik: Ok uuh I would like one ticket for 416 (oid).
spleetoog: Mag ik even uw paspoort zien dan?
Ik haal 'm al tevoorschijn
spleetoog: Om te zien of het een buitenlands paspoort is.
ik![]()
![]()
Je vroeg die gast voor me ook niet om een paspoort.
spleetoog: Dat weet u niet
ik: Ik stond er toch met m'n neus bovenop?!
Nou in ieder geval wat een kankermongolen zijn het daar zeg. Gelukkig kwamen er net ff wat bekenden langs lopen die hadden wel een clubcard en ik heb dat meisje ff een kaartje laten halen bij de kassa voor mij.
Frapante is ook nog dat 2 van die zwervers bij de kassa naast me ook gewoon kaarten meekregen zonder iets te laten zien.
Najah wat mij betreft mogen ze lekker de kanker krijgen bij die hele BV.
Daar zal sowieso altijd teveel betaald voor worden, we hadden hem voor heel weinig kunnen halen:quote:Op maandag 3 september 2007 11:18 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Dat wordt dus Dufour voor veel te veel geld kopen.
quote:Transferprijs van 2 miljoen euro
Standard zou 1,5 tot 2 miljoen euro neertellen voor Defour, die half juni, wegens zijn mislukte transfer naar Ajax, de wet van '78 wilde toepassen om zijn contract bij Racing Genk te verbreken. Zo ver kwam het dus uiteindelijk niet, en Genk was bereid om mee te werken aan een transfer voor Defour, die nog onder contract lag tot 2009. Maandag waren Genk en Standard al tot een overeenkomst gekomen. Ook Feyenoord en FC Keulen waren geïnteresseerd, maar die vissen dus achter het net.
Maatje van me had mijn SCC nog in zijn portomaonnaie, terwijl hij weekendje wegging. Moets dus zondag ook met mijn brakke kop een uur in de rij staan bij de supportersbalie voor een vervangende kaart, aardig kut.quote:Op maandag 3 september 2007 11:22 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
samenvatting: het is een lompe bureaucratische zooi bij Ajax en ik heb een schijthekel aan al die kutallochtoontjes die zich vooral belangrijk voelen maar eigenlijk niks uitvreten daar bij die betonnen galmbak.
Tsja, beste is toch om een andere nr10 te vinden uit een kleiner land. Maar ik heb de scouting met weinig nieuwe namen zien komen afgelopen transferwindow.quote:Op maandag 3 september 2007 11:23 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Daar zal sowieso altijd teveel betaald voor worden, we hadden hem voor heel weinig kunnen halen:
[..]
Bel dan ook ffquote:Op maandag 3 september 2007 11:26 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Maatje van me had mijn SCC nog in zijn portomaonnaie, terwijl hij weekendje wegging. Moets dus zondag ook met mijn brakke kop een uur in de rij staan bij de supportersbalie voor een vervangende kaart, aardig kut.
Defour en de transfermarkt is gesloten.quote:Op maandag 3 september 2007 11:18 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Dat wordt dus Dufour voor veel te veel geld kopen.
Ze moeten gewoon durven 15 miljoen euro neer te tellen voor een Luka Modric, als je echt tot de beste zestien van Europa wilt behoren, moet je ook voor de toppers gaan. Maar goed, zie Ajax eerder Orlando Engelaar halen, dan een échte topper!quote:Op maandag 3 september 2007 11:26 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
Tsja, beste is toch om een andere nr10 te vinden uit een kleiner land. Maar ik heb de scouting met weinig nieuwe namen zien komen afgelopen transferwindow.
Dat klopt! Maar zie jij dat ook terug in het gevoerde beleid?quote:Op maandag 3 september 2007 11:15 schreef Longmen het volgende:
[..]
Dat zou toch de zorg moeten zijn van van Geel?
Jezus wijsneus je snapt best dat het Defour is en dat het voor de winterstop geldt.quote:Op maandag 3 september 2007 11:32 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Defour en de transfermarkt is gesloten.
Dat was inderdaad een betere optie geweest, maar zoals ik al zei, was verre van helder.quote:Op maandag 3 september 2007 11:28 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
Bel dan ook ffdan kom je zo'n uur nog eens door met wat geouwehoer en een biertje.
haha nee natuurlijk nietquote:Op maandag 3 september 2007 11:37 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Dat klopt! Maar zie jij dat ook terug in het gevoerde beleid?
quote:Op maandag 3 september 2007 11:42 schreef Sybesma het volgende:
Ajax zal in elk geval niet beter gaan presteren door de hartverwarmende steun van de fans. Ongeloofelijk wat een negatieve 'supporters' zijn dat zeg!!
Met maar liest 25000 man bij de tuiswedstrijd tegen Praag. Gisteren overstemd door 300 Groningen supporters. Het enige wat ze kunnen laten horen is gezeur.
Sfeervakken? Waar?
Weer het hoofd van de trainer eisen, het enige wat ze daar kunnen. Hefet geholpen of niet na Olsen, Wouters, Aadriaanse, Koeman en Blind?
Ajax Amsterdam only Sing when you win.
Luque zal denk ik nooit het verschil gaan maken.quote:Op maandag 3 september 2007 11:45 schreef Chivu het volgende:
Tsja, van Luque kan je niet verwachten dat hij gelijk wel even het verschil maakt. Het was net alsof we de wedstrijd gewoon met 10 man speelden. De instelling was enorm slecht, wat maar weer duidt dat veel spelers mentaal gewoon zwak zijn.
Tsja, maar jij lult meestal dan ook mee met wat de media schrijft.quote:Op maandag 3 september 2007 11:46 schreef Longmen het volgende:
[..]
Luque zal denk ik nooit het verschil gaan maken.
quote:Op maandag 3 september 2007 11:48 schreef Chivu het volgende:
[..]
Tsja, maar jij lult meestal dan ook mee met wat de media schrijft.
Op papier is het best een leuke opstelling ja. Maar ten eerste breekt het gewoon aan inzet/de wil om te winnen. En daarnaast zit er in het hele spel van Ajax totaal geen lijn. Geen loopacties, geen combinatiespel, niets. Je hebt daar een hele voorbereiding voor om aan te werken, en dan gaan we in de competitie leuk een heel ander systeem spelen. Ik hoop voor ons dat Henk het binnenkort wel aan het voetballen krijgt, of in ieder geval er voor zorgt dat er vuur in het elftal komt, maar ik heb er een hard hoofd inquote:Op maandag 3 september 2007 11:45 schreef Chivu het volgende:
Tsja, van Luque kan je niet verwachten dat hij gelijk wel even het verschil maakt. Het was net alsof we de wedstrijd gewoon met 10 man speelden. De instelling was enorm slecht, wat maar weer duidt dat veel spelers mentaal gewoon zwak zijn.
Al met al is het gelijkspel kut, maar heel dramatisch moet er ook niet over gedaan worden. De 4-2-3-1 / 4-2-2-2 opstelling kan ik me redelijk in vinden, Ten Cate stelde Colin niet meer op en twee momenten werden we afgetroefd op kopkracht.
Ik zag wel dat er defensief vaker voor de veilige oplossing werd gekozen door een bal over de zijlijn te rammen of te laten rollen. Helaas werd dat nou net bij de 1e tegengoal niet gedaan. Urzaiz was eindelijk eens lekker aan het ballen en aan het doen waar hij voor was gehaald.
Al met al zijn we inderdaad op dit moment te afhankelijk van individuele klasse van spelers, maar op papier denk ik dat deze opstelling zeker wel tot goed combinatiespel in staat moet zijn. Voorlopig blijft de schade beperkt gezien de resultaten van de concurrentie.
quote:Op maandag 3 september 2007 11:42 schreef Sybesma het volgende:
Ajax zal in elk geval niet beter gaan presteren door de hartverwarmende steun van de fans. Ongeloofelijk wat een negatieve 'supporters' zijn dat zeg!!
Met maar liest 25000 man bij de tuiswedstrijd tegen Praag. Gisteren overstemd door 300 Groningen supporters. Het enige wat ze kunnen laten horen is gezeur.
Sfeervakken? Waar?
Weer het hoofd van de trainer eisen, het enige wat ze daar kunnen. Hefet geholpen of niet na Olsen, Wouters, Aadriaanse, Koeman en Blind?
Ajax Amsterdam only Sing when you win.
Nope, maar ben allang blij dat 410 is gestopt met de Zuid-Amerikaanse carnavalsliedjes die geforceerd worden doorgezongen bij een achterstand.quote:Op maandag 3 september 2007 11:51 schreef Sybesma het volgende:
[..]
Die snap ik niet.
Of vind je het Ajax publiek wel een 12e man voor het elftal?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |