Ohja:quote:
Nee, dat waren het niet, waren echt gewoon bollen in de lucht..quote:Op zondag 2 september 2007 13:50 schreef Kwarkie het volgende:
discotheek schijnwerpers die reflecteren op de bewolking
Mijn kind, wat doe je ?!quote:Op zondag 2 september 2007 13:50 schreef Gierigesloeber het volgende:
Nu word jullie kindje een Tsjernobyl gedrocht, sterkte maat.
Nou.. ze waren echt wel hoog in de lucht.. en ze bewogen, ze schoven hele tijd naar links op..quote:Op zondag 2 september 2007 13:51 schreef MouzurX het volgende:
lampionnen?
Heeft ze 16 tietenquote:Op zondag 2 september 2007 13:50 schreef wise het volgende:
ze zat gewoon boven op je en met haar koplampen te schudden.
Laat die slet gewoon bevallen in een sloot, dan sterft het meteen (als het al niet doodgeboren word)quote:
Hmm idd wel goed ideequote:Op zondag 2 september 2007 13:54 schreef Gierigesloeber het volgende:
[..]
Laat die slet gewoon bevallen in een sloot, dan sterft het meteen (als het al niet doodgeboren word)
ohja?quote:Op zondag 2 september 2007 13:54 schreef Gierigesloeber het volgende:
[..]
Laat die slet gewoon bevallen in een sloot, dan sterft het meteen (als het al niet doodgeboren word)
Ja, je hebt zeg maar een grasveldje, en dan een weggetje en aan de andere kant een strandje met wate enzquote:
Ik wist het ! Ik wist het !quote:Op zondag 2 september 2007 14:00 schreef Chuck_Norris het volgende:
Ey kikker ik kreeg ook een smsje van mijn neefje dat ik naar de lucht moest kijken omdat er rare lichten waren.Je bent dus niet de enige.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |