Iemand zin om na te lezen wat de forumers de afgelopen dagen hebben gespeculeerd en te kijken wie er gelijk heeft?
Kunnen we Mona er alsnog uitgooien ?? Daar heb ik wel wat 06 munten voor over. Of een actie houden : Mona Oprotten Na (totale) Afgang !!!!!
Willem: Sabine en Bart (ook al)
Bianca: Sabine en Bart
Ze zijn wel populair he
Ruud
quote:
op 10-18-1999 om 08:27 PM schreef Malony het volgende:
JEzus wat een fuck einde van deze uitzending...kijk morgen verder of Sabine haar zin krijgt.....
De twee met de meeste nominaties worden verkiesbaar gesteld. Tenzij een aantal mensen hetzelfde aantal nominaties heeft, zoals de vorige keer.
quote:
op 10-18-1999 om 08:16 PM schreef Cosmo Kramer het volgende:
Mona en Sabelientje vinden het gewichtloze bakje uit! Dat wordt een Nobelprijs voor de Natuurkunde!
Ze waren tegelijkertijd ook hun IQ aan het meten.
"Deze staat op 6"
Tjeezus wat een DOMBO'S.
Ja maar ik vind het toch wel heel toevallig dat Maurice,Bianca en Karin die erg close zijn hun genomineerd hebben, willem daargelaten maar zouden ze dit afgesproken hebben je hebt namelijk best veel macht als je dit met een aantal doet.
Denk iemand er ook zo over ???
Ruud
quote:
op 10-18-1999 om 08:23 PM schreef sdb het volgende:
Jeetje!!!!!!! Het publiek kan kiezen uit de Bart of Sabine!!!!!!!! Dat wordt natuurlijk Sabine, denk ik. Ik snap niet waarom BB nu zegt dat er maar 2 genomineerd zijn? Zes zijn er genomineerd, hoor.
Om dat ze met z'n 2-tjes bovenaan staan, MET STIP
jouw signature is volgens mij het bewijs dat vriendschap met Sabine het einde van je BB-carrière betekent. Deze tekst is gelijk aan wat ze kweelde toen Martin moest vertrekken.
Wat je noemt een femme fatale...
Zal Bientje haar plechtige gelofte haar 90 postcodes te leren gestand doen?
Sabientje waardeerde het trouwens niet zo dat haar tip om op een voor haar gemakkelijke wijze postcodes te onthouden de grond werd ingeboord (Aaaaaahhhhhhhh arm meiske).
quote Sab: Ik heb het recht om te weten wie er op mij gestemd heeft.
Toedeloe!!
quote:
op 10-18-1999 om 08:34 PM schreef Zuurtje het volgende:
Om dat ze met z'n 2-tjes bovenaan staan, MET STIP
quote:
op 10-18-1999 om 08:39 PM schreef sdb het volgende:
Ja, opvallend dat de kliek K-M-B op Bart en Sabine hebben gestemd samen met Willem. Ook logisch, ze kletsen veel samen en zullen zo een soort hetze kunnen beginnen. Ik weet niet of dit afgesproken is. Denk t niet. Ze hebben alledrie (en Willem) duidelijk een hekel aan het gedrag van die twee. Alhoewel ik niet had verwacht dat ze Bart zo vaak zouden nomineren.
Nou dit heb ik van de veronica site
[Bianca heeft zoveel last van de kou dat ze het dekbed tot over haar neus optrekt. Alleen haar ogen komen er nog bovenuit. Karin krijgt medelijden en nodigt haar uit bij haar en Maurice onder het dekbed. Bianca laat zich dit niet tweemaal zeggen. Giechelend trekken ze de dekbedden over hun hoofd. Wat hebben die drie toch te bespreken? Het is in ieder geval heel gezellig, want ze lachen wat af.]
Zou natuurlijk een mooie gelegenheid zijn geweest om het te bespreken.
Maar misschien moesten ze wel ergens anders om lachen maar ik vind het toch frappant.
Ruud
Zwak hoor om NU ineens te roepen dat ze "recht heeft" om te weten wie haar genomineerd heeft.
Wat is dat mens onzeker...die krijgt het nog zwaar in stilburg...
Haar motto: "Anderen zijn verantwoordelijk voor mijn ellende".
Dag Sabine!
Wegwezen!
Op de streams van vanmiddag was al een heerlijk voorproefje voor de uitzending van morgen: Sabine die ECHT over de rooie was, en het maar niet snapt: NOU WIJ WEL HOOR
Zei Sabine afgelopen week niet dat ze het niet erg zou vinden om naar huis te moeten? Nou, het verwende smoeltje sprak anders boekdelen vanavond!
quote:
op 10-18-1999 om 09:22 PM schreef Herman het volgende:
Wat ben ik allesjesus gaar van die Ruud zeg. Godverdikkie zeg joh, dat had ik nou niet verwacht, terwijl hij sabine er zelf uitstemde!!! Wat een zieligerd zeg, en schijnheilig ook!
Herman,
Ik heb mee zitten schrijven tijdens de nominaties (ach ja, je bent verslaafd of je bent 't niet ). En ik heb er JUIST op zitten letten of er achteraf hypocriet gereageerd zou worden. Het kan zijn dat ik iets gemist heb, maar volgens mij is dat niet gebeurt.
Waar Ruud aan refereerde was de nominatie van Bart. En daar heeft Ruud dus niet op gestemd. Wel op Sabine, maar daar ging 't op dat moment niet over.
Misschien aardig om te weten: heeft iemand van jullie na afloop van de nominaties hypocriete reacties gehoord (die ik dan dus gemist heb)?
Hé, Malony, je was er wel vreselijk snel bij met je Topic.
Mama, ik ben genomineerd.....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |