quote:Op zondag 26 augustus 2007 00:52 schreef Jesse_ het volgende:
Maar dat is 10 jaar en één week geleden![]()
Ach aan het bovenstaande lijstje te zien was dat 10 jaar terug niet héél veel anders..quote:Op zondag 26 augustus 2007 11:51 schreef peaceman het volgende:
Tja hitparades zijn tegenwoordig bepaald geen afspiegeling van wat er aan goede muziek gemaakt wordt. Er wordt momenteel namelijk verschrikkelijk veel mooie muziek gemaakt. Dit zie je alleen niet/nauwelijks terug in de hitlijsten
Bands als Pearl Jam, Radiohead, Nirvana, Smashing Pumkins enz. hebben in de 90-iger jaren toch wel hits gehad....Maar het gros was zwak, dat is waar.quote:Op zondag 26 augustus 2007 11:58 schreef Maartel het volgende:
[..]
Ach aan het bovenstaande lijstje te zien was dat 10 jaar terug niet héél veel anders..
Er zitten wat aardige nummers tussen (vooral qua nostalgisch gehalte) maar zo'n DJ Madman is natuurlijk bagger, en ook de rest van het lijstje is niet veel meer dan 'aardige radiovulling', waarvan 4 van de 10(!) nummers ook nog eens zwaar leunen op het samplen van een ouder nummer..
Net zoals 'goede' artiesten tegenwoordig ook nog af-en-toe één radiohitje hebben.. maar misschien lag de balans in de jaren 90 inderdaad wel anders hoor.. Ik vind het lastig in te schatten óf nostalgie een grote rol speelt of vroeger echt alles leuker wasquote:Op zondag 26 augustus 2007 12:00 schreef peaceman het volgende:
[..]
Bands als Pearl Jam, Radiohead, Nirvana, Smashing Pumkins enz. hebben in de 90-iger jaren toch wel hits gehad....Maar het gros was zwak, dat is waar.
Het verschil met met name de deccenia daarvoor zijn schrijnend. Wat wij nu de moeite waard vinden van de jaren 80 zijn in heel veel gevallen artiesten die ook hits hadden. In de jaren 90 werd dat minder en tegenwoordig is het bedroevend laag. Maar misschien zien 'we' (lees de massa) dat over 10 jaar wel weer anders.quote:Op zondag 26 augustus 2007 12:05 schreef Maartel het volgende:
[..]
Net zoals 'goede' artiesten tegenwoordig ook nog af-en-toe één radiohitje hebben.. maar misschien lag de balans in de jaren 90 inderdaad wel anders hoor.. Ik vind het lastig in te schatten óf nostalgie een grote rol speelt of vroeger echt alles leuker was![]()
(ik sta er bijvoorbeeld ook van te kijken dat Garbage maar 1 top40-notering heeft gehad (nummer 34) terwijl ik voor mijn gevoel best wel ben opgegroeid met hun singles op MTV e.d.
quote:Op zondag 26 augustus 2007 12:09 schreef Autoreply het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=uMO86BxksPs
Gollem
Top.quote:Op zondag 26 augustus 2007 00:36 schreef Maartel het volgende:
Ik zorg ervoor dat elke week netjes de nieuwe lijstjes verschijnen...
quote:Op zondag 26 augustus 2007 14:32 schreef Misstique het volgende:
Goed topic Maartel, erg leuk idee!
[..]
Top..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |