Blijf dan van dat 110V schakelaartje af dat achterop zitquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 17:14 schreef Areyoutalkingtome het volgende:
Er kwam opeens heel veel rook uit m'n voeding, dat was best schrikken
Doet me ergens aan denken:quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 17:17 schreef hamkaastosti het volgende:
2 werkbakken. 1 deed ook dienst als server
ik was met een CAD programma bezig en deed met de kopieer functie wat lijnen kopieren.
collega ramt op ctrl+v en krijgt mijn lijntjes op z'n scherm in word
welke/waarquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 17:35 schreef shifto het volgende:
Ik werk op een ICT helpdesk, praat me niet over rare problemenKut eind-gebruikers ook
![]()
Je aan/uit knoppie?quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 17:40 schreef McNasty het volgende:
Ik heb eens een pc in elkaar gezet uit allerlei verschillende gebruikte onderdelen. Ik zette de pc aan en er gebeurde niets behalve de fan die draaide. Ik heb toen steeds een onderdeel vervangen door een andere om te kijken waar het probleem zat. Toen ik uiteindelijk alle hardware vervangen had (en dus in feite een hele andere pc in elkaar gezet had) deed de boel het nog steeds niet.
Kan iemand raden wat het probleem was?
Je voeding al verandert ?quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 17:40 schreef McNasty het volgende:
Ik heb eens een pc in elkaar gezet uit allerlei verschillende gebruikte onderdelen. Ik zette de pc aan en er gebeurde niets behalve de fan die draaide. Ik heb toen steeds een onderdeel vervangen door een andere om te kijken waar het probleem zat. Toen ik uiteindelijk alle hardware vervangen had (en dus in feite een hele andere pc in elkaar gezet had) deed de boel het nog steeds niet.
Kan iemand raden wat het probleem was?
Gaat jouw fan dan wel eens draaien? Dat wil ik ook!quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 17:52 schreef Rapaille het volgende:
stekker in het stopcontact
Dat toont dus aan dat Mythbusters niet altijd klopt, want ik heb hetzelde gehad. Een 56x DVD/CD-Rom speler waarin een CD uit elkaar klapte.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 17:45 schreef Sinat het volgende:
CD-ROM die uit elkaar spatte toen die in mijn cdrom-speler zat. Later bij Myth-buster nog eens geweest waar het zogenaamd een myth was en uiteindelijke conclusie: 'Busted'
Mythbuster hebben het zeker niet altijd goed! Die tests zijn soms ook dubieus met bepaalde aannames.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 20:02 schreef thaduck het volgende:
[..]
Dat toont dus aan dat Mythbusters niet altijd klopt, want ik heb hetzelde gehad. Een 56x DVD/CD-Rom speler waarin een CD uit elkaar klapte.
Bij mij werden ze uitgeprintquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 19:50 schreef Quyxz_ het volgende:
Toen mijn pa voor het eerst word met spellingscontrole had en er rode streepjes onder bepaalde namen kwamen, vroeg ik of die streepjes ook zouden worden uitgeprint.
iets soort gelijks, met dat verschil dat helemaal niets het deed...quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 17:40 schreef MissBliss het volgende:
Ik had een gecrashte harde schijf en ging met recovery-software aan de gang. Er kwamen foto's naar boven die ik nog nooit gezien had en er echt niet zelf op gezet had, maar die foto's hadden wel als bestandsnaam leonie.jpg enzo, dus namen die ik ooit (andere) foito's gegeven had.
Dat vond ik wel vaag
(Ik had de schijf nieuw gekocht)
Zelfde hier gehad, kan met gemak een kleine explosie genoemd worden. Zowel binnen als buitenenkant van de cd speler, als stukjes cd lagen door de kamer verspreid.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 17:45 schreef Sinat het volgende:
CD-ROM die uit elkaar spatte toen die in mijn cdrom-speler zat. Later bij Myth-buster nog eens geweest waar het zogenaamd een myth was en uiteindelijke conclusie: 'Busted'
Ik had een keer alle bestanden van C: verwijderd die niet in een map stonden. Boot.ini en dergelijksquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 22:53 schreef eQuaL het volgende:
Laptop die opeens een verbrandingsgeur verspreidt
Verder heb ik ooit in windows 95 eens alle bestanden uit de System map van windows op mn bureaublad verplaatst, en toen deze in paniek verwijderd
Weet niet of het echt kan hoor, maar de pc was niet meer te gebruiken zonder een complete herinstallatie
Als je je brood ermee verdient, dan moet je niet zeuren. Wees blij dat er domme figuren bestaan, anders had je geen werk.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 17:35 schreef shifto het volgende:
Ik werk op een ICT helpdesk, praat me niet over rare problemenKut eind-gebruikers ook
![]()
Je doet de voeding aan het mobo, je zet de pc aan en je vind het gek dat ie het doet?quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 13:59 schreef Daywalk3r het volgende:
Euhm ok dit is hee lraar en jullie gaan allemaal zeggen en denken dat het niet kan wat ik zelf ook nog steeds heb maar het is dus echt gebeurd.
Komt ie!
Ik moest een computer nakijken die niet aan ging.
Ik dacht dus van hmm laat ik de voeding is nakijken.
Dus ik de 24 en 4 pins kabels van het moederbord af en de rest laten zitten en een testvoeding eraan om te kijken of hij dan wel doet.
Ik doe dus de 24 pins en 4 pins kabel van de testvoeding op het moederbord en druk op de knop.
Wat gebeurd er.. Gaat alles draaien. Schijven, dvd lade kon los en hij deed het.
Terwijl ik dus de kabel uit de oorspronklijke voeding had gehaald omdat die in de testvoeding moest.
Tot op de dag van vandaag snap ik niet hoe dat kan. Zou hij het moederbord aan de achterkan hebben doorgelust ofzo naar kabels voor de hdd's ofzo zodat alles gevoed wordt?
Rule #1 bij het maken van backup tapesquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 01:27 schreef maartena het volgende:
Het ergste aan dit alles: De inbrekers hadden ook alle TAPES meegenomen. Maak je elke avond braaf een backup, en leg je vervolgens de tape in de schoenendoos bovenop de server. Werkt wel tegen hardware crashes, niet tegen inbrekers die weten wat een tapedrive is.
Z'n bedrijf was gered omdat ie 1 enkele tape in zijn LA in zijn bureau had gegooid (op ongveer 10 meter van die gangkast) enkele dagen daarvoor omdat ie wel eens gehoord had dat het beter was om een backup ook op een andere plek te bewaren.....![]()
Da's niet waar. Ook slimme gebruikers verdienen het om geholpen te wordenquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 00:19 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Als je je brood ermee verdient, dan moet je niet zeuren. Wees blij dat er domme figuren bestaan, anders had je geen werk.
en toen?quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:50 schreef Ericjuh het volgende:
één keer gehad dat mijn crt monitor is doorgebrand. Gebeurde net op het moment dat ik naar wc of naar beneden was. Kom ik weer boven is echt mijn hele kamer vol met rook. Stinken!!!
ouders helemaal in paniek
de afloop viel eigenlijk een beetje tegen voor dit topic, maar raam open en 1 dag nog in de stank gezeten.... owh en een nieuwe schermpje natuurlijk!quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |