Jonge die kras zal me ehct boeien. waar ik niet tegen kan is dat t gedaan wordt door een lafbek die een persoon niet recht in zn gezicht iets durft te zeggen, maar ipv daarvan zn auto even onder handen neemt.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 17:01 schreef PeZu het volgende:
ik las auto keyzers en dacht hee er is weer iemand genept door een louche handelaar
maar helaas, wat een deceptie iemand die huilt over een kras op zijn nwe lada
Heheh ik ook!quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 17:04 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Wheheheh dat was ik....
vidn je het gek dat ze je auto bekrassen, poe poe wat een temperamentquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 17:07 schreef thunderbunny het volgende:
[..]
Jonge die kras zal me ehct boeien. waar ik niet tegen kan is dat t gedaan wordt door een lafbek die een persoon niet recht in zn gezicht iets durft te zeggen, maar ipv daarvan zn auto even onder handen neemt.
Wees dan n vent en doe t wanneer ik t kan zien, zodat ik je een schop voor je godvergeten tyfus smoel kan geven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |