Het is het geld wel waard... Als je een internet-verbinding wil met een hoge uptime en lage ping. Daar zijn ze nog steeds nummer 1 in.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 18:29 schreef RedFever007 het volgende:
Wanadoo heb ik, nu dus idd Oranje.
Nooit problemen mee
XS4ALL is voor mensen die teveel geld uitgeven aan internettoegang. Vroeger was het het geld nog waard maar die tijden zijn voorbij
En met perfecte service en privacy regeling. Ook geven ze je de nieuwste beveiligingssoftware gratizzz. Deze kan je gewoon downloaden als je bent ingeloggend op hun websitequote:Op donderdag 23 augustus 2007 18:31 schreef Merovingian het volgende:
[..]
Het is het geld wel waard... Als je een internet-verbinding wil met een hoge uptime en lage ping. Daar zijn ze nog steeds nummer 1 in.
x2.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 18:29 schreef RedFever007 het volgende:
Wanadoo heb ik, nu dus idd Oranje.
Nooit problemen mee
Wanneer heeft het dan wel veel gekostquote:Op donderdag 23 augustus 2007 18:42 schreef Adelante het volgende:
Orange ADSL kost ook geen ruk meer zie ik, 4MB voor 8,95 euro per maand
Als zij je geen stabiel 2mb internet kunnen bieden kan geen enkele internet provider dat.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 18:17 schreef Dutch_Nelson het volgende:
Heey fokkers,
ik heb nu een jaar tele2 adsl , 2Mb voor 20,- per maand.
En ik wil er graag vanaf, omdat tele2 geen stabiele lijn bied.
Het jaar contract is nu afgelopen en ik wil graag switchen,
Ik hoorde van iemand anders dat orange met hun 20mb ads voor 20,- per maand een goeie was.
Hebben jullie nog goeie ervaringen of tips voor een goede service provider?
Ik wil het bedrag graag bij de 20,- houden, en de snelheid mag best omhoog![]()
jezus, volgens mij betaald m'n pa gewoon 30 ¤ per maand voor alleen internetquote:Op donderdag 23 augustus 2007 18:42 schreef Adelante het volgende:
Orange ADSL kost ook geen ruk meer zie ik, 4MB voor 8,95 euro per maand
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |