ik nietquote:Op maandag 20 augustus 2007 23:59 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Ik zag her filmpje ook in het van bommel topic
Ze kunnen het duitse voetbalteam ook gelijk uitsluiten van deelname aan internationale toernooien als de duitse voetbalbond zo'n idee zou willen doorzetten.quote:Op maandag 20 augustus 2007 23:57 schreef PeZu het volgende:
[..]
je moet je spelers toch ruim voor de wedstrijd inschrijven, dan zien ze het gelijk
nou ja bij die bloedkop weet je het maar nooitquote:Op dinsdag 21 augustus 2007 00:07 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Whehe maar ook zonder dat filmpje wist ik al dat het een grap was.
Dat is zo duidelijk
nee precies, dat gedeelte van die gesprekken leek me dan gewoon een verzinsel van hem.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 00:08 schreef PeZu het volgende:
[..]
nou ja bij die bloedkop weet je het maar nooit
quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 00:08 schreef PeZu het volgende:
[..]
nou ja bij die bloedkop weet je het maar nooit
man alleen die irritant ekop van die leier alquote:
quote:Op maandag 20 augustus 2007 23:17 schreef Triptamine het volgende:
Lol, dat past wel bij hem, voetballen voor de duitsers. Ik vind het nu al een kutmof, alleen erover denken is al erg
sorryquote:Op dinsdag 21 augustus 2007 02:16 schreef BonJovi het volgende:
[..]
tegen mij? wat heb ik nou weer gedaan
Ik hoop het niet, niet dat we bang moeten zijn van Van Bommel, maar het feit dat NIEMAND na een officiele A interland nog van land mag wisselen. Dit zou dus weer een hoop getouwtrek worden, en als het er doorheen komt, zie je straks geen ECHT nationaal team meer.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 02:14 schreef Canisfire het volgende:
Haha ik hoop dat het hem lukt.
Gaat Marco van Basterd ook lekker op zijn bek als Van bommel Duitsland naar een WK finale scoort.
Of opkankeren met je kut voetbal topic naar Voetbal.quote:Op maandag 20 augustus 2007 23:00 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Opkankeren dan, als het je niet boeit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |