Ah, ik mis van alles ehquote:Op zondag 19 augustus 2007 21:39 schreef purplerose het volgende:
[..]
Daar heb Greys denk ik meer mee te maken gehad, denk dat er FP bericht komt als we alle info hebben van wat psies nodig is. Greys is nog ff sociaal aan het doen bij dr schoonouders
Hoogeveenquote:Op zondag 19 augustus 2007 21:39 schreef Ingetje79 het volgende:
Waar exact bevindt het opslagpunt Drenthe zich dan?
Dat is voor mij nog wel te doen![]()
Oe! Nog meer fotografen in da house!quote:Op zondag 19 augustus 2007 22:26 schreef MissBliss het volgende:
Re en ik fotograferen ook, dus ik/wij willen ook wel mee om foto's te maken
Oh, en ik ga morgen dus naar het asiel om te kijken alvast en wie weet al een kat uit te kiezen![]()
Als je ze kan reserveren dan, weet ik niet, maar we kunnen hem/haar pas half september in huis halen..
quote:Op zondag 19 augustus 2007 22:26 schreef MissBliss het volgende:
Re en ik fotograferen ook, dus ik/wij willen ook wel mee om foto's te maken
Oh, en ik ga morgen dus naar het asiel om te kijken alvast en wie weet al een kat uit te kiezen![]()
Als je ze kan reserveren dan, weet ik niet, maar we kunnen hem/haar pas half september in huis halen..
ik heb heel veel spullen op zolder liggen. daar komt binnenkort een V&A topic overquote:Op maandag 20 augustus 2007 12:20 schreef Greys het volgende:
Puckzzz, lief van je! Tuurlijk kan je de handdoeken ook nog naderhand doen! Ze zijn er altijd heel erg blij mee. En leuk als je nog wat kattenspulletjes hebt! Ben benieuwd wat je nog tevoorschijn kunt toveren van zolder tijdens het opruimen....
[afbeelding]
Dat leek me wel een leuke bij de zolderopruiming van Puckzzzquote:
Lijstje.quote:Op maandag 20 augustus 2007 13:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat leek me wel een leuke bij de zolderopruiming van Puckzzz![]()
![]()
Helleu Purplebeeb! Wat vind jij, zullen we vragen aan de mensen, wanneer ze spulletjes hebben, dat ze ook hier vast ff melden wat ze tot nu toe hebben verzameld? Want dan kunnen we daar echt een lijst van maken, hoeveel er al 'apart' ligt voor het asiel. En dan houden we ook netjes bij hoe het met de donaties gaat hier in het topic.
Greys's lijstjes... maar dat verbaast je vast niets
![]()
Ja, kan wel, als jij me ff in pm de info die ik nodig heb daarvoor stuurtquote:Op maandag 20 augustus 2007 14:04 schreef Greys het volgende:
Doei Hara, leuk dat je even langs kwam!![]()
Pssst. moet jouw duim niet omhoog in je avatar tijdens deze actie?
Blij dat jullie ook dol op lijstjes zijn!
Purple, zit jij op je werk? Heb jij vanmiddag tijd om even iemand aan zijn arm te trekken van de FP en te vragen of we er op mogen met deze actie? Zo niet, geeft niet, dan kan ik dat vanavond doen hoor. Maar ik moet nu weer even iets gaan doen op het werk, anders wordt de baas boos
Ik kom stiekem wel af en toe even kijken natuurlijkKan het toch niet laten!
Ik heb dus geen idee hoe dat met FP gaat vandaarquote:Op maandag 20 augustus 2007 14:48 schreef Greys het volgende:
Volgens mij hoeft er toch alleen een link naar dit topic op de FP?
Met als aankondiging "Actie Dierenasiel door Fokkers" ofzo? Dan klikken ze hiernaar toe door?
Of was dat niet de bedoeling?
Wat we niet hoeven te verzamelen:quote:Zachte dekens
Handdoeken
Speeltjes honden
Speeltjes katten
Snoepjes/koekjes honden
Snoepjes katten
Mandjes, mag oud zijn, komt een handdoekje in
Oude kinderzandbakjes (van die schelpen o.i.d.) als spetterbadje voor de honden op de weide
En zelfs, als iemand heeft, een oude partytent, als schaduwmaker op de hondenweide
Bowie zag er heel goed uit! Hij werd nog gepromoot door het personeel, maar ja, geen tuin he...quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:31 schreef Greys het volgende:
MissBlissDe huispoes was in afdeling Rotterdam.
Hoe zag Bowie er uit, beetje goed?
En hoe was het personeel voor je, aardig?
En ohhhhhh wat lief dat je Tiggy van 16 hebt genomen!! Geweldig!
Ben benieuwd naar de brakke plaatjes!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |