FOK!forum / Klaagbaak / OMG m'n was stinkt na het wassen!
r3gi3boyzaterdag 18 augustus 2007 @ 23:35
Ga ik hier in Brussel voor het eerst dat ik hier zit naar zo'n turkenwasserette om 14 dagen was te processen.
Had nog geen degelijk wasmiddelproduct gezien, dus ik trek zo'n zakje poeder uit zo'n automaat aldaar, wasverzachtertje ook uit de automaat getrokken.

Wassen, machine klaar, eerste wat ik doe is een shirt eruit trekken en eens even diep de geur inhaleren, kijken of ik wel content was met de aroma van gekozen waspoeder (poeder omg, normaal altijd vloeibaar middel).

BAH, Kots, tiffus klote! was ruikt naar wasmiddel à la jaren '50, toen nog slechts 1 fabrikant het voor het zeggen had en iedereen hetzelfde middel gebruikte! Volgens mij was die machine ook gewoon pauper, na 20 min was m'n was al klaar, kan natuurlijk nooit!

Klacht: pauperwasmiddels die in automaat wasserette zitten+machines die te kort wassen

was ik maar thuis, dan waste ik m'n was lekker met merkwasmiddel in een 'proper' wasmachine-apparaat!
__Saviour__zaterdag 18 augustus 2007 @ 23:36
spuit ff wat febreze erop en klaar!
OldJellerzaterdag 18 augustus 2007 @ 23:37
Was het in Nederland.
-_Guitarist_-zaterdag 18 augustus 2007 @ 23:38
En nu moeten we allemaal met TS meehuilen?

Gluckskaferzondag 19 augustus 2007 @ 00:05
Heb je de vuile was buiten gehangen.
Triptaminezondag 19 augustus 2007 @ 00:06
Sorry, ik heb in je wasmachine gescheten, ik zal het niet meer doen

( _!)
Yankee_Onezondag 19 augustus 2007 @ 00:08
Gluckskaferzondag 19 augustus 2007 @ 00:10
quote:
Op zondag 19 augustus 2007 00:06 schreef Triptamine het volgende:
Sorry, ik heb in je wasmachine gescheten, ik zal het niet meer doen

( _!)
American Pie
SuperRogierzondag 19 augustus 2007 @ 00:52
quote:
Ga ik hier in Brussel
kikoooooozondag 19 augustus 2007 @ 01:31
quote:
Op zondag 19 augustus 2007 00:06 schreef Triptamine het volgende:
Sorry, ik heb in je wasmachine gescheten, ik zal het niet meer doen

( _!)
Martijn_77zondag 19 augustus 2007 @ 13:08
Andere wasserette proberen?
Aaargh!zondag 19 augustus 2007 @ 13:45
Waserette

Bestaan die dingen nog ?

Anders koop je zelf een wasmachine.
r3gi3boyzondag 19 augustus 2007 @ 14:50
ik denk dat het aan het waspoeder ligt dat ik aldaar uit een automaat heb getrokken, vooroorlogs waspoeiert hoogstwaarschijnlijk.
Van de week ff een high quality merk vloeibaar halen en kijken wat er gebeurd
Pietverdrietzondag 19 augustus 2007 @ 14:52
Ik heb het liefst waspoeder zonder parfum.
Schone was moet gewoon niet ruiken, en niet geparfurmeerd zijn. Al die luchtjes overal aan ik zie niet in waarom dat moet. Waarom moet een schoonmaakmiddel naar citroen ruiken, dingen moeten schoon worden en niet harder naar citroen stinken dan naar wat anders.
r3gi3boyzondag 19 augustus 2007 @ 16:44
quote:
Op zondag 19 augustus 2007 14:52 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik heb het liefst waspoeder zonder parfum.
Schone was moet gewoon niet ruiken, en niet geparfurmeerd zijn. Al die luchtjes overal aan ik zie niet in waarom dat moet. Waarom moet een schoonmaakmiddel naar citroen ruiken, dingen moeten schoon worden en niet harder naar citroen stinken dan naar wat anders.
alsof ik uberhaupt was omdat m'n kleren ernstig bevuild zijn De leeftijd dat ik met vlekken in mijn kleren thuiskwam ben ik toch wel 10 jaar geleden ontgroeit hoor. Je wast omdat de geur van de vorige wasbeurt eruit is gegaan (meestal na 2 dagen), omdat je kleren naar rook ruiken of omdat ze een lichaamsodeur met zich meedragen. Heel sporadisch omdat je inderdaad met eten hebt geknoeit.

zoals Ilse de Lange al zegt in de reclame, als ze d'r koffer opendoet ruikt ze toch weer een beetje thuis!
En aangezien ik 200 km van huis zit, wil ik dat beetje thuis ook ruiken als m'n shit uit de machine komt; dan wil ik niet dat de geur van verderf en oorlogsodeuren me tegemoet waaien bij het openen van de machine!