Maar dan die laatste zin, blijkt wel weer dat ze geen kaas van (dames)hockey hebben gegeten. Alleen herenteams met specialisten schieten veel beter. Bij de dames is 1 op 4 behoorlijk.quote:Oranje probleemloos langs Italië
***************************************
**De Nederlandse hockeydames zijn de EK in Manchester goed begonnen. De regerend Europees én wereldkampioen was Italië met 9-1 de baas.
Verdedigend had Oranje niets van Italië te duchten: de nummer 20 van de wereld verscheen maar één keer in de cirkel, al was het toen, bij een stand van 6-0, wel meteen raak via Faustini.
Voorin kende Oranje twee sterke fasen: in het eerste kwartier zorgden Paumen, Agliotti en Mulder voor 3-0 en tien minuten na rust tilden Booij, Agliotti en Mulder de stand binnen drie minuten van 3-0 naar 6-0. Het rendement van de strafcorner viel, met 3 uit 11, tegen.
Kan alleen een moderator, moet je ff in het feedback topic vragenquote:Op zondag 19 augustus 2007 11:29 schreef Meike26 het volgende:
Ik heb gezien dat dit het enige EK topic is tot nu toe.. ik zal hem even aanpassen![]()
Edit: Waarom kan ik de topictitel niet aanpassen..![]()
Zelfs dat hoeft niet. Ze laten echt niets zien die Iersequote:Op maandag 20 augustus 2007 16:10 schreef Meike26 het volgende:
Ze is eeeh, slaapverwekkend..![]()
Ik denk dat NL hier ook geen moeite mee heeft, maar denk wel een stuk competatiever dan Italie heeft laten zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |