abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 02:43:22 #151
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_52470786
quote:
Op zaterdag 18 augustus 2007 02:33 schreef Harajuku. het volgende:
Ik heb het geluk dat ik nog bij mn ouders woon en die absoluut geen kat willen (we hebben tegenwoordig wel een poes die hier vaak is) en ik mag ook geen tweede hond . Mijn konijn mocht ik eerst ook niet, en Bijoux heb ik vorige week zonder overleg opgehaald. . Hier komt echt niets meer binnen zolang mijn ouders de baas zijn. .

Shame, .

En Ingetje, waar woon jij dan? .
Onder in Friesland, maar ben zelf ook wel in het bezit van vervoer, af en toe wat vrije tijd....durf alleen het asiel niet in

We zijn de hele dag bezig geweest de bovenverdieping uit te mesten...dus genoeg oude dekens, lakens, handdoeken en kussentjes.
Anders zou het naar de stort gaan, maar mocht ik er een asiel blij mee kunnen maken...
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  Admin zaterdag 18 augustus 2007 @ 07:32:52 #152
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_52472017
quote:
Op vrijdag 17 augustus 2007 23:25 schreef purplerose het volgende:
Vtel Yvon! Vtel!
Hoe ging het, wat gebeurde er, hoe gebeurde het, was het liefde op het eerste gezicht enz enz enz enz
Hoe ging het?
Op een goede dag eens honden kijken op asielsites.
En natuurlijk zoeken of de hond bij katten kan, hoe oud, nou ja, je kent het wel.

En dan tref je Banjo, een grote gezonde hond die sinds 2005 vaste klant was in het asiel, z'n eerste baasje was hem vergeten bij de verhuizing en z'n tweede baasje kwam hem terug brengen omdat hij weg zou lopen...
En dan ga je eerst een week naar die foto staren en dan bel je maar eens.
Uiterst vriendelijk personeel dat honderduit verteld.
Ze weten over ieder dier enorrm veel.
Afspraak gemaakt en we konden komen.
Mooi ruim asiel dat vlak bij een park ligt met grote ruime kooien.
En dan ontmoeten hond en gezin elkaar en dan is het verkocht, uiteraard eerst uitgebreid kenniss maken, wandelen, spelen, uitgebreid, al bleef je een hele dag.
En dan de hond mee
Je krijgt een riem mee, voer, bot, en een heel boekwerk over je hond.
Ze zijn gechipt, geent, geholpen.
De eerste weken kun je voor dierenarts dingen gratis terug en stel dat het niet klikt ook gratis afleveren, na een paar weken stijgen de kosten wat meer.
Maar alles klikte, en we hebben een schitterend lieve hond, die nu ligt te snurken
Gedragsproblemen ed pakken ze in het asiel al aan, training etc etc.
Ze zijn er daar écht goed mee bezig.
Ze hebben ook een project gestart dat bijstandsmensen tegen gereduceerde prijs hun huisdier door een dierenarts kunnen laten nakijken, wat ik dan weer een goed project vind!
Kortom, geweldig asiel dat idd een aktie verdient!
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 07:45:32 #153
16266 MissHobje
Dat zou ik ook zeggen!
pi_52472038
Ohhh demmit.. ik zie die 2 golkden retrievers daar
Ben flieft maar het kan echt niet
Maar ze zijn zo leuk

Waarom zijn sommige mensen zo gemeen
Dusty
[b]Hobbelicious is back!
[/b]
  Admin zaterdag 18 augustus 2007 @ 07:55:24 #154
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_52472059
http://www.dierenopvang.com/asiels/dieren.php?lid=1&hid=185 Hier, die was er al in januari toen we keken,
is er hier nu niemand alleen die een hond als maatje wil?
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
  Eurovisie Songfestival Queen zaterdag 18 augustus 2007 @ 10:48:52 #155
163650 Greys
pi_52473328
Yvonne, wat een geweldig verhaal over je hond en het asiel! Dat project voor bijstandsmensen vind ik ook zo'n geweldig initiatief van ze. En ik hoor inderdaad altijd heel goede verhalen over het asiel, dat men echt heel erg zijn/haar best doet daar om het voor de dieren in elk geval zo fijn mogelijk te maken. Nu hoop ik NOG meer dat de actie slaagt.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 10:52:35 #156
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_52473392
Gaan we ons best voor doen!

Is er al mail uit het asiel van Rotterdam? Of lees ik daar overheen? (net wakker )
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  Eurovisie Songfestival Queen zaterdag 18 augustus 2007 @ 11:02:24 #157
163650 Greys
pi_52473541
Nou, ze mailde me dat maandag de 'echte beheerster' contact met me opneemt, want ze zijn helemaal jubel-enthousiast en zijn bang dat ze iets vergeten te noemen wat ze ook echt nodig hebben. Bang dat de beheerster maandag roept 'ahhhhh, dát had je nog moeten noemen'

Deze dame die ik nu sprak kon in elk geval al zeggen dat ze krijsend veel behoefte hebben aan dekens en handdoeken. En wat ik ook heel grappig vond en super lief... ze zouden ook graag wat 'zwembadjes' voor op de grote weide van de honden willen hebben. We moeten dan denken aan bv zo'n blauwe schelp, die normaal als kinderzandbak wordt gebruikt. Al is het maar 1 helft, dus een kapotte. Of iets anders van hard plastic, wat niet te snel kapot gaat, waar de hondjes lekker in kunnen poedelen. Kijk, alleen daaraan kan je al zien dat ze het zo goed met die beesten voor hebben he, ik had daar dus nooit aan gedacht

Ik ga zometeen even drie durpen verderop een rekening bij de Postbank openen
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen zaterdag 18 augustus 2007 @ 11:07:09 #158
163650 Greys
pi_52473595
Oh nee, ik moet natuurlijk eerst even Senesta en SHE een berichtje sturen, of we alles wel goed doen zo! Ga ik meteen doen!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 11:12:28 #159
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_52473686
Whiiii!
Hier nog genoeg oude dekbedovertrekken, hoeslakens en handdoeken!

Duimen voor een goeie actie!

Enne...volgens mij gaan we er wel een asielpoesie bij nemen....
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 11:27:01 #160
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_52473945
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  Eurovisie Songfestival Queen zaterdag 18 augustus 2007 @ 11:29:20 #161
163650 Greys
pi_52473996
Oh eh... trouwens... als iemand vind dat ik het teveel naar me toe trek, geef een gil he! Het leek me handig omdat ik er vrij vlak bij woon dat ik het een beetje coördineer allemaal, maar uiteraard heb ik alle hulp nodig, het is ONZE actie en niet de mijne
Vinden jullie het goed als ik er een aparte rekening voor open? Je mag geen rekening openen op naam van "Actie Asiel" ofzo, de rekening moet op een persoonsnaam staan. Ik ga wel proberen er "XXnaamXX inzake actie" achter te krijgen uiteraard.

Verder, om het geheel voor iedereen allemaal betrouwbaar te maken, zou ik bijvoorbeeld willen voorstellen dat ElisaB - die toch wel alle credits heeft opgebouwd op Fok, ook wat betreft acties! - volledige inzage krijgt op deze rekening. Aangezien de 'controleur' ook toegang heeft tot onze andere Postbankrekening - dat werkt nou eenmaal zo met internetbankieren, dan kan je alle rekeningen in een pakket inzien - zou ik het fijn vinden als het ElisaB wordt. Ik ken haar niet persoonlijk maar ik vertrouw haar volledig en zij heeft ook haar eigen rekening gebruikt bij vorige acties.

Kunnen jullie het daarmee eens zijn? Of andere voorstellen?
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 11:36:04 #162
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_52474138
Helemaal mee eens!
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  Eurovisie Songfestival Queen zaterdag 18 augustus 2007 @ 11:44:40 #163
163650 Greys
pi_52474310
ElisaB heeft inmiddels haar akkoord gegeven dat zij de rekening controleert
Ik wacht nog even op een berichtje van SHE/Senesta of het zo allemaal goed gaat!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Moderator zaterdag 18 augustus 2007 @ 12:43:35 #164
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_52475427
Ik vind het een super actie en zet dit topic in ieder geval even sticky zodat hij goed de aandacht trekt.
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
  Eurovisie Songfestival Queen zaterdag 18 augustus 2007 @ 12:55:02 #165
163650 Greys
pi_52475599
Senesta!

De rekening bij de Postbank is geopend. Kostte (belachelijk eigenlijk, maar goed ) 20 euro om te openen, ondanks dat wij daar al twee rekeningen hebben lopen waar altijd meer dan voldoende geld op staat. Dit omdat we niet met zekerheid (nee, duh!) kunnen zeggen dat er per maand dat de rekening open is meer dan 650 euro op gestort zal worden. Maar dan is die 20 euro mooi vast mijn eerste bijdrage aan de actie, want ik heb hem toch lekker geopend
Met daarbij de tip van de dame dat de rekening voor 31 december weer leeg moet zijn, omdat het anders voor mij nadelig is omdat het dan voor de belasting bij mijn inkomsten wordt meegeteld. Logisch, maar we waren volgens mij toch al van plan om voor het einde van dit jaar alles aan de Dierenopvang te gaan geven

Heb een gmail aangemaakt voor deze actie. Mensen die iets willen storten kunnen zich daarop melden en zij krijgen dan een mail met rekeninggegevens. De mail en het rekeningnummer zal ik direct bekend maken zodra ik van een hoogwaardigheidsbekleder van Fok vernomen heb dat we van start mogen.

Heel BELANGRIJK is in elk geval, dat heb ik al vernomen, dat we bij niemand spullen of geld mogen vragen UIT NAAM VAN FOK!!! Het moet echt ons eigen initiatief zijn, dus niet NAMENS Fok, anders verwachten sponsors en gulle gevers daar van Fok misschien een tegenprestatie voor en dat is natuurlijk niet de bedoeling.

IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 13:35:31 #166
52349 purplerose
Footsteps lead me to Eddie O+
pi_52476278
Yvonne wat een heerlijk verhaal!
Omg die honden wat een scheetjes
Ik blijf nog steeds sterk al vind ik onze 3poot wel erg kjoet en abraham met zn wrat
En natuurlijk Snowy en Syberische bitsj

Greys, ik vind het prima dat jij het coördineert, ik kan allerlei goeie ideeën hebben maar ben nooit zo goed met uitvoer van zoiets als dit

Ja, hoelang willen we de actie eigenlijk laten lopen om alles te verzamelen?
Uit een goeie worst hoort sap te komen! :7
Best place for a woman? Face down, ass up
In perfect love and perfect trust. An'ye harm none do what ye will
I Lipsmackers ftw baby! Yeahhh!
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 13:41:49 #167
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_52476394
Ik ben zo verliefd op Syberische bitsj dat ik heb besloten vanmiddag eens te bellen voor meer info
Mocht het allemaal lukken en doorgaan met Syberische Bitsj, dan wil ik (in het kader van de actie) ook gaan kijken bij het asiel van Rotterdam om daar een leuke 2e vandaan te halen als het allemaal lukt

Oh en ik heb mn moeder gecharterd, zij gaat bijdragen aan de actie
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 13:45:42 #168
52349 purplerose
Footsteps lead me to Eddie O+
pi_52476476
Woei missbliss!

Neem je uit rotterdam die 3poot of die met die wrat ofzo, heerlijke kneuzen

en YaY voor je moeder!
Uit een goeie worst hoort sap te komen! :7
Best place for a woman? Face down, ass up
In perfect love and perfect trust. An'ye harm none do what ye will
I Lipsmackers ftw baby! Yeahhh!
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 13:47:37 #169
52349 purplerose
Footsteps lead me to Eddie O+
pi_52476516
Ze hebben trouwens bij de ikea van die heerlijke fleece dekentjes voor 1 euro in allerlei kleuren, misschien moet ik er daar nog maar aantal van halen
Uit een goeie worst hoort sap te komen! :7
Best place for a woman? Face down, ass up
In perfect love and perfect trust. An'ye harm none do what ye will
I Lipsmackers ftw baby! Yeahhh!
pi_52476567
Supertopic, al die lieve beessies
MissBliss wat leukkkkkkk

Die doorgefokte pers, het is toch om te huilen
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 13:52:12 #171
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_52476577
quote:
Op zaterdag 18 augustus 2007 13:45 schreef purplerose het volgende:
Woei missbliss!

Neem je uit rotterdam die 3poot of die met die wrat ofzo, heerlijke kneuzen

en YaY voor je moeder!
Een kneusje erbij dan is wel een goed idee ja
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_52476590
quote:
Op zaterdag 18 augustus 2007 13:47 schreef purplerose het volgende:
Ze hebben trouwens bij de ikea van die heerlijke fleece dekentjes voor 1 euro in allerlei kleuren, misschien moet ik er daar nog maar aantal van halen
In K&W zijn linkjes voor huisinrichting, er zijn ook hele leuke bij waar heeeeerlijke kussens voor dieren tussen staan
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 14:03:49 #173
52349 purplerose
Footsteps lead me to Eddie O+
pi_52476779
Oe! Ik ga gelijk ff kijken bluezzzzzz!
Uit een goeie worst hoort sap te komen! :7
Best place for a woman? Face down, ass up
In perfect love and perfect trust. An'ye harm none do what ye will
I Lipsmackers ftw baby! Yeahhh!
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 14:14:32 #174
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_52476961
Syberische Bitsj is al weg

Nou ja, dan ga ik maandag gewoon naar het asiel van Rotterdam om te kijken naar de anderen
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 14:19:22 #175
52349 purplerose
Footsteps lead me to Eddie O+
pi_52477043
Ohnoesssssss voor jou dan voor de bitsj is het en dat ze nu een huisje heeft. Maar genoeg om uit te kiezen
Uit een goeie worst hoort sap te komen! :7
Best place for a woman? Face down, ass up
In perfect love and perfect trust. An'ye harm none do what ye will
I Lipsmackers ftw baby! Yeahhh!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')