Het hele idee achter de discussie is toch dat die jongens respect moeten hebben voor de klant? Sinds wanneer werkt dat niet meer andersom? Als die jongens na sluitingstijd een sigaretje roken voor de deur van de PLUS met de deur open dan laat je ze toch? Als je dan gewoon even vriendelijk vraagt of ze nog open zijn, en ze zeggen nee, dan is het toch klaar?quote:Op woensdag 15 augustus 2007 11:11 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
Een ingagnsdeur hoort ook niet open te zijn na sluitingstijd. En terecht dat TS deed of z'n neus bloedde, moeten ze de openingstijdbordjes maar aanpassen.
idd. Dan maar ergens anders je chips / weetikwat voor bij de film gaan halen? Nachtwinkels & tankstationwinkels genoeg.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 11:13 schreef Dylanesque het volgende:
Als je dan gewoon even vriendelijk vraagt of ze nog open zijn, en ze zeggen nee, dan is het toch klaar?
quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 18:07 schreef Athmozz het volgende:
[..]
of zoals de nachtwinkel waar ik onlangs nog wat ging halen;
open: soms
gesloten: vaak![]()
Hang dan geen bordje!
Mja, vind het gewoon een soort fatsoensnorm. Kijk als het echt dringend is is het wat anders, maar het zijn vaak vragen waarvan je denkt "dat kan morgen ook wel" of "dat had je eerder op de dag ook wel kunnen vragen". En ja, het zijn ook vaak van die overijverige workaholic collega's die dat doen, dat zij graag gratis voor de baas werken. Maar goed, dat was ff offtopicquote:Op woensdag 15 augustus 2007 10:48 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
Precies, als je nou gewoon doet alsof iedereen een collega van je is die je z'n werk niet moeilijker en vervelender wil maken dan het al is bespaar je elkaar een hoop ellende, frustraties en irritaties (en kuttopics)
Net als dit soort bordjes wat ik ooit een keer zag bij zo'n newsstand.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 11:20 schreef kakkertje het volgende:
[..]
Zo'n bordje mag van mij blijven, lache
Goed zo, weer de verkeerde tot vijand gemaakt. Jij gaat het redden in het levenquote:Op woensdag 15 augustus 2007 08:36 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Stel je niet zo Godsgruwelijk aan, zeikwijf. Jij bent zeker ook zo'n jankerd die bij de eerste de beste spelfout in een zin zegt:
"hier stopte ik met lezen"
![]()
Een user die nog nooit foutloos een Nederlandse zin heeft weten te produceren verwijt de TS dat hij een spelfout heeft gemaakt. In mijn ogen was de TS nog mild.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 11:37 schreef Havoc het volgende:
Goed zo, weer de verkeerde tot vijand gemaakt. Jij gaat het redden in het leven.
Griekenland, Italiė, Spanje en Portugal.quote:
Ondanks dat blijft het een kutkneus.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 12:46 schreef chibibo het volgende:
[..]
Een user die nog nooit foutloos een Nederlandse zin heeft weten te produceren verwijt de TS dat hij een spelfout heeft gemaakt. In mijn ogen was de TS nog mild.
Sowieso users die in een topic reageren en het dan alleen over de spelfouten hebben in plaats van over het topicquote:Op woensdag 15 augustus 2007 12:46 schreef chibibo het volgende:
[..]
Een user die nog nooit foutloos een Nederlandse zin heeft weten te produceren verwijt de TS dat hij een spelfout heeft gemaakt. In mijn ogen was de TS nog mild.
iddquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 18:00 schreef Athmozz het volgende:
[..]
Dan had ik je gewoon laten staan, de winkel was toe. Dat er een fout bordje hangt zou me niets kunnen schelen, als ik die uren niet betaald word werk ik ze niet. Vriendelijke jochies dat ze je toch nog bedienen (zelfs al schelden ze nog wat)
nope dat is bijna nergens dus dat zal bij de plus ook wel niet zijn na sluitingstijd krijg je niet meer betaald (tenzij het langer dan een halfuur duurt) dus het is niet gek dat ze zo reageren de klanet moeten het liefst voor 2100 de winkel uitgekeken worden want anders zit je voor jan lul te werken.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 18:03 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ook dan hebben ze nog respect te tonen omdat ze op dat moment nog steeds voor PLUS aan het werk zijn. Ze moeten ook nog schoonmaken en de kassa's tellen, dus ze worden denk ik weldegelijk op dat moment nog betaald.
Jij werkt wel graag voor niets terwijl je toch al onderbetaald wordt voor de rest van de urenquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 18:32 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Oh nee, je wordt niet betaald.. wat een instelling zeg, daar zul je het nog ver mee schoppen. En dankbaar moeten zijn als je wordt uitgescholden.. het zal toch lekker worden. Waar werk jij, dan zorg ik dat ik er nooit in de buurt kom..
Vergeet niet dat als je klanten zo afblaft, klanten op een gegeven moment wegblijven waardoor je binnenkort helemaal geen geld meer krijgt.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 14:02 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Jij werkt wel graag voor niets terwijl je toch al onderbetaald wordt voor de rest van de uren![]()
Zijn de klanten die zich buiten openingstijden naar binnen willen werken niet juist de mensen die je niet in je zaak wil hebbenquote:Op woensdag 15 augustus 2007 14:12 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Vergeet niet dat als je klanten zo afblaft, klanten op een gegeven moment wegblijven waardoor je binnenkort helemaal geen geld meer krijgt.
Denk je dat nou echtquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 18:29 schreef dekkered het volgende:
[..]
als het goed is zijn hun nog steeds aan het werk en zo lang ze aan het werk zijn moeten ze betaalt worden
juist, en het was ook nog zo dat het bijvoorbeeld 21:29 klaar bent en dan moet je 21:15 opschrijven...quote:Op woensdag 15 augustus 2007 14:33 schreef Sabinee het volgende:
[..]
Denk je dat nou echtToen ik nog bij de c1000 werkte was het standaard werken tot 9 uur, dan wachten tot de laatste slome klanten eindelijk wegzijn, winkelwagens naar binnen, borden naar binnen, kassa's afsluiten. Je werd betaald tot 9 uur, en je was nooit weg voor half 10...
Ben blij dat ik daar niet meer werk voor zo'n hongerloontje
Daar heb je ook wel weer gelijk in.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 14:33 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
Zijn de klanten die zich buiten openingstijden naar binnen willen werken niet juist de mensen die je niet in je zaak wil hebben![]()
Ow jij weerquote:Op woensdag 15 augustus 2007 11:37 schreef Havoc het volgende:
[..]
Goed zo, weer de verkeerde tot vijand gemaakt. Jij gaat het redden in het leven.
Kutkneus.
Mwah, ik kom er dagelijks en doe er goed boodschappen. Bovendien stond ik weer eerder buiten dan sommige klanten die al voor negen uur de winkel waren binnengegaan.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 14:33 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
Zijn de klanten die zich buiten openingstijden naar binnen willen werken niet juist de mensen die je niet in je zaak wil hebben![]()
Maar als je ervanuitgaat dat de winkel open is, je te horen krijgt dat dat niet zo is en dan tóch naar binnen gaat is het wat anders. Natuurlijk is het niet klantvriendelijk om iemand na te schreeuwen in welk geval dan ook, maar het is wel menselijk om je ongenoegen te uiten. Fuck klantvriendelijkheid als je een lul tegenover je hebt staan, al kost het je je baan. Hoewel dit geval dan ook weer niet zo ernstig is, TS stelt zich wat mij betreft gewoon aan, en die jochies hadden schijt aan m moeten hebben.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 15:01 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Daar heb je ook wel weer gelijk in.Maar in geval van TS (die er van uit ging dat de winkel nog open was omdat dat zo stond aangegeven) is dat niet erg klantvriendelijk.
Als ik mijn ongenoegen uit richting politie agentjes schrijven ze mooi een bon voor je uit. Omdat het menselijk is, is dat nog geen reden om dat onder elke omstandigheid ook maar gewoon te doen. Mij is altijd geleerd beleefd te blijven ook al ben je nog zo boos, maar sommige mensen schijnen maar bar weinig of geen opvoeding meekrijgen.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 15:05 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
Maar als je ervanuitgaat dat de winkel open is, je te horen krijgt dat dat niet zo is en dan tóch naar binnen gaat is het wat anders. Natuurlijk is het niet klantvriendelijk om iemand na te schreeuwen in welk geval dan ook, maar het is wel menselijk om je ongenoegen te uiten. Fuck klantvriendelijkheid als je een lul tegenover je hebt staan, al kost het je je baan. Hoewel dit geval dan ook weer niet zo ernstig is, TS stelt zich wat mij betreft gewoon aan, en die jochies hadden schijt aan m moeten hebben.
Nee, dat is Jarno. Wel even je feiten op een rijtje hebben kneusjequote:Op woensdag 15 augustus 2007 15:03 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ow jij weer![]()
De man die virtueel users door virtuele bushokjes heengooit![]()
Ik baseer m'n hele verhaal dan ook op het feit dat de TS geen enkele gegronde reden had om naar binnen te gaan, behalve dan het verkeerd ingevulde bordje. Als je je daarop richt verwacht je zeker ook een plasma tv voor een tientje te kunnen meenemen als iemand die verkeerd heeft ingevuld.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 15:29 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Als ik mijn ongenoegen uit richting politie agentjes schrijven ze mooi een bon voor je uit. Omdat het menselijk is, is dat nog geen reden om dat onder elke omstandigheid ook maar gewoon te doen. Mij is altijd geleerd beleefd te blijven ook al ben je nog zo boos, maar sommige mensen schijnen maar bar weinig of geen opvoeding meekrijgen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |