FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / Algemene Kennisquiz deel 948
ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:14

Welkom bij alweer het negen-honderd-en-acht-en-veertigste deel van de Algemene Kennis Quiz!
Je mag elkaar alles vragen, over politiek, sport, literatuur, muziek, film enz. Als het spel vastloopt kunnen hints gegeven worden.


Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op dus kijk uit wat je hier doet.

Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus.

Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is. Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming ineen antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.

Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold. Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren. Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende players...

Varieer de vragen
Probeer wat variatie in de vragen aan te brengen. Het is verleidelijk om door te vragen op het vorige onderwerp, maar dat is minder leuk voor de medequizzers die dat onderwerp net niet interessant vinden. Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.
We hebben besloten maximaal 1 audiovraag per persoon per topic te vragen ivm met het niet hebben van geluid in sommige spelers PC's.

Eén antwoord per keer
Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Punten
De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.
Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing. Het spepreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling
Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editen
Edit je post niet, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Newbies
Voor AKQ newbies is het verplicht om te luisteren naar [url]http://www.keepmyfile.com/download/ebf2a81002687]Grauzone met het prachtige Eisbär[/url]. Daarna mag je meedoen.

Nieuw topic
Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic. Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand!!!!!!!!!!
!

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Pas de topic-naam aan in de tekst (Welkom bij alweer het XXXste deel...)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!


    Slowchat
    Omdat er teveel geslowchat werd is er nu een speciaal slowchattopic voor geopend: AKQ Slowchat deel 228: Het handboek voor meisjes

    Ranglijst
    Vanaf topic 751 zijn we begonnen met een schone lei, iedereen staat weer op 0. De score t/m topic 750 is hier te vinden (met dank aan Mark_V).

    Ranglijst is bijgewerkt t/m deel 947

    ElizabethR - 544 punten
    FormerlyKnownAs - 478 punten
    ScottTracy - 317 punten
    MadMaster - 255 punten
    Wickedangel - 249 punten
    Iago - 241 punten
    wyccie - 227 punten
    qonmann - 217 punten
    C21H23NO5 - 214 punten
    PhysicsRules - 186 punten
    Cobra4 - 182 punten
    Cootz - 140 punten
    SaskiaR - 138 punten
    Yurithemaster - 136 punten
    Neleos - 110 punten
    erkel - 105 punten
    RoofingBurner - 102 punten
    ChrisJX - 97 punten
    steekbal - 93 punten
    Tong80 - 86 punten
    Flitspaal - 83 punten
    Its-Jojo-4you - 81 punten
    Homdeck - 81 punten
    Stanley_Climbfall - 78 punten
    Nembrionic - 73 punten
    Plasterk - 56 punten
    geertp - 59 punten
    Luctor.et.Emergo - 59 punten
    DennisBoom - 47 punten
    MREn - 44 punten
    Hawaii_Tim - 43 punten
    Houtspeer - 41 punten
    Captain_Redbeard - 41 punten
    methan - 35 punten
    sig000 - 35 punten
    Berkery - 33 punten
    Paaskonijn - 30 punten
    Robbiev85 - 29 punten
    hierissiedan - 28 punten
    kayzie - 28 punten
    ColdFeet - 28 punten
    Terpentin07 - 27 punten
    slaveloos - 24 punten
    EricusMaximus - 23 punten
    DiviFilius - 22 punten
    U - 22 punten
    Etcetera - 22 punten
    TradeMarkie - 21 punten
    Verbal - 21 punten
    Cavese075 - 20 punten
    Nietszeggendwezentje - 20 punten
    Bolkesteijn - 18 punten
    Yankee - 18 punten
    broer - 18 punten
    Sloppy - 17 punten
    Supersheep - 17 punten
    Superworm - 17 punten
    Torio - 17 punten
    ChopperMick - 15 punten
    BwennieBren - 14 punten
    Siegfried - 14 punten
    Aereatheas - 14 punten
    jakkop - 13 punten
    Der_Michael - 13 punten
    DaviniaHR - 13 punten
    Sanger - 12 punten
    Conekiller- 12 punten
    Asap - 11 punten
    ChillyWilly - 11 punten
    B.ertha 10 punten
    Juup© - 10 punten
    Ladyblack - 10 punten
    arrebar - 9 punten
    bobsqaud - 9 punten
    Mister1977 - 9 punten
    VonHinten - 9 punten
    DoorgestokenKaart - 7 punten
    Keios - 7 punten
    Edwinuss - 6 punten
    fate - 6 punten
    mrSPLIFFY - 6 punten
    rjbrethouwer - 6 punten
    Tnaneg - 6 punten
    appelsjap - 5 punten
    Floripas - 5 punten
    Jepzert - 6 punten
    Skunk75 5 punten
    Sloggi - 5 punten
    Tha_Erik - 5 punten
    Yestuuur - 5 punten
    adjeuj - 4 punten
    Farenji - 4 punten
    iamredleader- 4 punten
    Consigliere - 4 punten
    DABAMaster - 4 punten
    Daffodil3LE - 4 punten
    De_Hertog - 4 punten
    Gekke_Belg - 4 punten
    gooitzen - 4 punten
    Kjew - 4 punten
    Suzanne - 4 punten
    Triforce_Courage - 4 punten
    mspoez - 4 punten
    Agiath - 3 punten
    archgallo - 3 punten
    Beelzebub85 - 3 punten
    Blaz - 3 punten
    Bos81 - 3 punten
    Der_Onkel - 3 punten
    DeSiever - 3 punten
    doeka - 3 punten
    flyga - 3 punten
    kahaarin - 3 punten
    Rece - 3 punten
    satecl - 3 punten
    Slilen - 3 punten
    thepunisher3 - 3 punten
    AryaMehr - 2 punten
    B_BOY - 2 punten
    Doka- 2 punten
    geenaam - 2 punten
    jfvandijk - 2 punten
    LangeTabbetje - 2 punten
    maartena - 2 punten
    Mark_V - 2 punten
    Opperkwal - 2 punten
    Paveway - 2 punten
    Superharregarre - 2 punten
    Terecht - 2 punten
    TheSilentEnigma - 2 punten
    Vava - 2 punten
    vipergts - 2 punten
    Laura2000 2 punt
    KristianT 2 punten
    AFCA_DD - 1 punt
    Artianos 1 punt
    Binsentu 1 punt
    Bluezz - 1 punt
    BrandX - 1 punt
    Bupatih - 1 punt
    Carolyne1575 - 1 punt
    Coenkiller - 1 punt
    DrDarwin - 1 punt
    emaster 1 punt
    Faithz - 1 punt
    Feitosa 1 punt
    gathering_storm - 1 punt
    Hi_flyer - 1 punt
    Jan (Broertje van SaskiaR) - 1 punt
    Jefferd - 1 punt
    Jojoortje - 1 punt
    Keileweg-ethicus - 1 punt
    kikidiablo 1 punt
    Kont80 - 1 punt
    LamstraalASD - 1 punt
    LordNemesis - 1 punt
    Lothario - 1 punt
    Lucku117 - 1 punt
    Majo - 1 punt
    mievi - 1 punt
    Mikkie - 1 punt
    MouzurX 1 punt
    mr_anonimous - 1 punt
    MrPanerai - 1 punt
    RooieRakker - 1 punt
    Soempie - 1 punt
    stereotomy- 1 punt
    Steve 555 1 punt
    svann - 1 punt
    TETSU - 1 punt
    ToYDoLL - 1 punt
    WaStEd - 1 punt
    YoshiBignose 1 punt
    Zoon van methan - 1 punt
    quo_ 1 punt
    S-Two - 1 punt
    Gordon_Shumway - 1 punt
    knillis - 1 punt
    barney74 - 1 punt
    weggejorist - 1 punt
    baak - 1 punt
    Mapani - 1 punt
    Wickedangel - 1 punt

    betekent dat die persoon punten heeft gehaald in het vorige topic
    betekent dat die persoon ook nog eens gestegen is in de ranglijst
    betekent een nieuwe speler in de ranglijst

    Voorgaande delen:
    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 250
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Deel 750
    Algemene Kennis Quiz # 800 !!!!!!!!!!! HOERA!!!
    Algemene Kennis Quiz deel 900
    Algemene Kennis Quiz # 910
    Algemene Kennis Quiz Deel 920
    Algemene kenniskwis # 930
    Algemene Kennis Quiz Deel 940
    Algemene Kennis Quiz deel 941
    Algemene Kennis Quiz deel 942
    Algemene Kennis Quiz deel 943
    Algemene Kennis Quiz deel 944
    Algemene kennis Quiz 945
    Algemene KennisQuiz 946
    Algemene KennisQuiz 947

    [ Bericht 1% gewijzigd door ChopperMick op 14-08-2007 15:42:47 ]
  • MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:15
    Adieu Adjeuj...

    Sjoppermik
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:15
    Omdat de laatste poster er niet uitkomt/zin in heeft doe ik het wel.
    En antwoord op de open vraag is volgens mij Malta
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:17
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 15:15 schreef ChopperMick het volgende:
    En antwoord op de open vraag is volgens mij Malta
    Sjoppermik +1

    Punten vergaard in Algemene Kennis Quiz deel 948:
    Choppermick 1
    Adjeuj -5
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:17
    punten telling volgt, met aftrek voor Adjeuj (of hij moet een héél goed verhaal hebben)
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:19
    shit, moet ik en tellen en een vraag stellen. Een makkie dan maar

    Tegen wie speelt Ajax morgen de voorronde voor de Champions League?
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:19
    Adjeuj:
    Laatste bezoek: 1 minuut, 23 seconden geleden.
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:20
    Slavia Praag...
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:22
    Gekke Meester +1

    Punten vergaard in Algemene Kennis Quiz deel 948:
    MadMaster 1
    Choppermick 1

    [ Bericht 5% gewijzigd door ChopperMick op 14-08-2007 15:34:10 ]
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:24


    Wie is hier afgebeeld?
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:24
    Ja, nu werkt het weer ja... Helaas (voor mij).
    PhysicsRulesdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:26
    Een of andere zelfgeselende monnik.
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:27
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 15:26 schreef PhysicsRules het volgende:
    Een of andere zelfgeselende monnik.
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:31
    Van dezelfde kunstenaar:

    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:31
    Zet je even een koeien smiley achter adjieu?
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:32
    Krijg er om de een of andere reden een Volkert vd G gevoel bij (maar hij is het natuurlijk niet).

    overigens: ik heb geen nieuw topic geopend omdat het even niet goed werkte, anders had ik dit wel gedaan. Hoe moet ik trouwens weten wat "de laatste post van een topic" is? Dit staat mijns inziens niet duidelijk in de OP (kennelijk is dit de eerste post van de 13e pagina, wist ik niet).. Ik zal de strafpunten aanvaarden, natuurlijk
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:32
    John Cleese
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:33
    Mooie portretten overigens!!!!
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:33
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 15:32 schreef ElizabethR het volgende:
    John Cleese
    Qua overdreven dramatiek had dat gekund, maar .
    Tel de vraag en de hints bij elkaar op...
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:34
    Willink?
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:35
    punten bijgewerkt, aftrek voor adjeuj is al verwerkt dus de -5 kan uit de scorelijst
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:36
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 15:34 schreef ChopperMick het volgende:
    Willink?

    Zowel de geportretteerde als de kunstenaar is Carel Willink. Een zelfportret dus...
    ER, we hadden het laatst nog over hem.

    Sjoppermik +1

    Punten vergaard in Algemene Kennis Quiz deel 948:
    MadMaster 1
    Choppermick 2
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:37
    niet mijn stijl maar wel heel erg knap geschilderd. Weer een vraag bedenken....
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:38
    ScottTracy staat 2 keer in de OP, 1 keer als nieuwe deelnemer en 1 keer op nr. 3...
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:40
    Welk land heeft het meeste (procentueel natuurlijk) mensen met overgewicht volgens een onderzoek van de Europese commissie?
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:41
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 15:38 schreef MadMaster het volgende:
    ScottTracy staat 2 keer in de OP, 1 keer als nieuwe deelnemer en 1 keer op nr. 3...
    oops correctie volgt
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:41
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 15:36 schreef MadMaster het volgende:

    [..]


    Zowel de geportretteerde als de kunstenaar is Carel Willink. Een zelfportret dus...
    ER, we hadden het laatst nog over hem.
    True, true, wat vroeg ik toen ook weer over hem??

    Stom dat ik die stijl niet eens herken!
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:41
    Duitsland?
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:41
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 15:40 schreef ChopperMick het volgende:
    Welk land heeft het meeste (procentueel natuurlijk) mensen met overgewicht volgens een onderzoek van de Europese commissie?
    Dat zal de UK zijn?
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:42
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 15:41 schreef ElizabethR het volgende:
    True, true, wat vroeg ik toen ook weer over hem??
    Was een vraag over Mathilde (naam echtgenoot, naam kledingontwerpster, naam wie haar dood gevonden had en nog wat...).
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:43
    niet de UK
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:44
    Duitsland
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:44
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 15:44 schreef Adjeuj het volgende:
    Duitsland
    inkopper, maar niet goed.
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:46
    klein land in het zuiden van europa.
    Yurithemasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:46
    italie?
    Yurithemasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:46
    monaco?
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:46
    warm
    Yurithemasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:47
    andorra?
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:47
    malta maar weer eens dan
    Yurithemasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:47
    of malta dan dnek ik schrap andorra
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:48
    Italianen zijn het dunste btw
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:48
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 15:42 schreef MadMaster het volgende:

    [..]

    Was een vraag over Mathilde (naam echtgenoot, naam kledingontwerpster, naam wie haar dood gevonden had en nog wat...).
    O ja!! Wat een geheugen MM!!
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:49
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 15:48 schreef ChopperMick het volgende:
    Italianen zijn het dunste btw


    Tot hun 26e ja. Daarna exploderen de vrouwen zowat. Zeker als ze al een paar kids hebben gehad.
    ChopperMickdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:50
    Malta is idd correct met een gemiddelde BMI van 26,6, Italië zit op 24,3 en Nederland op 24,9. De grens voor overgewicht ligt op 25.

    adjeuj +1

    Punten vergaard in Algemene Kennis Quiz deel 948:
    MadMaster 1
    Choppermick 2
    Adjeuj 1
    Yurithemasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:54
    vcufdfxyidi
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:56
    Beetje flauwe statistiek wel (40000 inwoners), maar zo werkt dat nu eenmaal met percentages.

    Noem 5 sporters die minimaal 8 gouden olympische medailles hebben gewonnen. Dit hoeft niet in 1 post te zijn, wie de 5e noemt krijgt het punt.

    (Het hoeft niet op 1 olympische spelen te zijn natuurlijk)
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:57
    Marc Spitz
    Eric Heijden

    en dan weet ik het niet meer
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:59
    Eric Heiden niet. Die heeft wel het minstens even imposante record van 5 medailles op 1 spelen (alle schaatsonderdelen). Dat waren trouwens al z'n olympische medailles meteen, dus zeker geen 8.

    Spitz is goed.
    Yurithemasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:59
    pechtein en fisinger , rientje ritzsma?
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:01
    Nee, die allemaal niet.
    Ik zoek nog (bijvoorbeeld) een Amerikaanse atleet..
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:01
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 15:59 schreef Adjeuj het volgende:
    Eric Heiden niet. Die heeft wel het minstens even imposante record van 5 medailles op 1 spelen (alle schaatsonderdelen). Dat waren trouwens al z'n olympische medailles meteen, dus zeker geen 8.

    Spitz is goed.
    Ik ben al blij dat ik uberhaupt wat sporters bij naam ken
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:02
    Ben Johnson??
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:07
    En misschien dat polsstok geval, ljubljenko of oiets??
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:07
    't Is niet erg druk geloof ik.
    Ik zal er 3 van maken, wie de 3e noemt heeft prijs..

    Die atleet is echt heel bekend:

    Gold 1984 Los Angeles 100 m
    Gold 1984 Los Angeles 200 m
    Gold 1984 Los Angeles 4x100 m relay
    Gold 1984 Los Angeles Long jump
    Gold 1988 Seoul 100 m
    Gold 1988 Seoul Long jump
    Gold 1992 Barcelona 4x100 m relay
    Gold 1992 Barcelona Long jump
    Gold 1996 Atlanta Long jump
    Silver 1988 Seoul 200 m
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:10
    carl lewis?
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:11
    Ashford? Met die nagels??
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:13
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 16:10 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    carl lewis?
    OEH! Mooie man!!!! Hoe kan ik die nu vergeten!!
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:14
    Ja, da's er weer een. Nu de laatste nog. Er zijn er nog 8 om die ene uit te kiezen. Ervan uitgaande dat de oudere niet bekend zijn (die zou ik ook niet weten) heb ik nog een Noorse langlaufert, twee Amerikaanse zwemmers (een man en een vrouw) en een Duitse kanoster die dit na 1980 bereikt hebben (die Duitse zelfs in 1980 haar eerste en in 2004 haar 8e).
    Denk dat die Noor het bekendst is.
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:15
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 16:13 schreef ElizabethR het volgende:

    [..]

    OEH! Mooie man!!!! Hoe kan ik die nu vergeten!!
    Vinde je me een mooie man
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:15
    Carl Lewis in ieder geval

    F5'en MM, F5'en....
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:16
    koss
    RoofingBurnerdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:16
    Mark Spitz?
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:17
    Heijerdahl of zoiets?
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:17
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 16:17 schreef MadMaster het volgende:
    Heijerdahl of zoiets?
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:17
    Bjorn Dahlie
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:18
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 16:15 schreef FormerlyKnownAs het volgende:

    [..]

    Vinde je me Carl Lewis een mooie man


    Bijna net zo mooi als Tyson Beckford
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:18
    Juistem! De ultieme sportman als je het mij vraagt.

    MM+1

    Punten vergaard in Algemene Kennis Quiz deel 948:
    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 1
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:21


    Afdeling cabaret:

    Hoe noemde Freek de Jonge zichzelf ooit als nieuwe attractie van de Efteling?
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:25
    Zuignapje
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:27


    Hallo, ik ben Zuignapje, de nieuwe attractie van de Efteling!!

    FKA +1

    Punten vergaard in Algemene Kennis Quiz deel 948:
    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 1
    FormerlyKnownAs 1
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:34
    vraag komt
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:37
    Wie ?

    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:37
    penelope cruz
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:38
    Sjorsjina Verbaan?
    Yurithemasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:40
    jenifer love hewit
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:43
    Demi Moore??
    What is that Mickey Mouse sitting at??
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:44
    Adjeuj +1

    Punten vergaard in Algemene Kennis Quiz deel 948:

    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 1
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:48
    drie films die Steven Soderbergh regisseerde..

    -niet in dezelfde post
    -films uit dezelfde serie tellen maar eenmaal (dus blade 1, 2 en 3 zou voor 1 tellen).
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:49
    he? niet in dezelfde post?
    maar mag toch wel?
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:50
    tuurlijk mag het wel. Wie de 3e noemt krijgt de punten
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:50
    Oceans 13
    Syriana
    Good night & good luck
    The good German
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:51
    Steven Soderbergh = George Clooney
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:52
    Ocean's 13 en The good German zijn goed. Eentje nog..
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:56
    Ocean 12 is dus ook van hem en dus is het een waardeloze regisseur...
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:56
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 16:51 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    Steven Soderbergh = George Clooney


    Ze werken samen!

    Good Nicght and good luckWas al genoemd
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:56
    Oh shit regisseerde........
    Erin Brockovich
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:58
    Ik zeg ook niet dat ik hem goed vind (want dat vind ik namelijk niet )

    Nee, good night and good luck is niet goed. Daarvan is ie producer (ik vroeg specifiek naar geregisseerde films).
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:58
    Juist!

    FKA +1

    Punten vergaard in Algemene Kennis Quiz deel 948:
    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 2

    En ik ben weg..
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 16:59
    Waar staat Yuko Shimizu om bekend?
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:00
    Da's een schaatser
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:01
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 16:59 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    Waar staat Yuko Shimizu om bekend?
    Hoe kom jij erbij dat Soderbergh en Clooney dezelfde persoon zijn???
    Adjeujdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:01
    Nee, das hiroyashi of zoiets.

    Oooooow, deze weet ik..
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:03
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 17:00 schreef Adjeuj het volgende:
    Da's een schaatser
    Nee, dat is Hiroyasu Shimizu
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:04
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 17:01 schreef ElizabethR het volgende:

    [..]

    Hoe kom jij erbij dat Soderbergh en Clooney dezelfde persoon zijn???
    Ik bedoelde het als grapje... Omdat ze altijd samenwerken zou het een persson kunnen zijn ....
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:09
    Dat zou een belediging voor George zijn
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 17:09
    tekent die gast niet iets?
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:10
    Hintje dan maar?
    Ze heeft iets bedacht/ontworpen/afgekeken....
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:12
    Manga tekenen??
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:16
    Nee geen Manga, maar inderdaad wel iets tekenen
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:17
    Ze heeft olgens mij duidelijk iets afgekeken van een Nederlandse tekenaar
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 17:20
    Nijntje gekopieerd ?
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:20
    Is zij de Hello Kitty tekenaar?
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:21
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 17:20 schreef ElizabethR het volgende:


    Is zij de Hello Kitty tekenaar?
    Overduidelijk:



    ER+1

    Punten vergaard in Algemene Kennis Quiz deel 948:

    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 2
    ElizabethR 1
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:22
    Da's Ikuko Shimizu zag ik net (omdat ik geen idee had)...


    Dit is het werk van die andere Shimizu (Yuko), niet echt Nijntje...
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:31
    ok, punt naar MM dan
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:31
    Not me, ik heb niet eens antwoord gegeven, want ik had het opgezocht.
    De vraag van FKA klopt gewoon niet...

    En nu ben ik weg...
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:37
    oeps.... heb ikzelf de verkeerde te pakken
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:38
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 17:37 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    oeps.... heb ikzelf de verkeerde te pakken


    Nieuwe vraag dan maar
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:39
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 17:31 schreef MadMaster het volgende:
    Not me, ik heb niet eens antwoord gegeven, want ik had het opgezocht.
    De vraag van FKA klopt gewoon niet...

    En nu ben ik weg...


    En qonmann gaf nog wel zo'n lekkere voorzet
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:42
    Dom zeg...............................

    Nog maar een kindervraagje dan?

    is een bekend Belgisch kinderprogramma dat opgenomen werd van 1981 tot 1991 op de toenmalige BRT (nu VRT). Naast Het Journaal en Panorama, is het nog steeds uitgezonden wordende het oudste programma van de vlaamse openbare omroep.

    Het programma werd uitgedacht door Mil Lenssens, die op het programma-idee kwam toen hij enkele kinderen geboeid zag kijken naar de uitzending van een lotto-trekking. De voorspelbare, repetitieve mix van kleuren, beweging en muzikale ritmes verwerkte hij samen met Clien de Vuyst in het programma.

    Zo'n 366 opnames werden opgenomen (goed voor 1 aflevering per dag, met 1 extra aflevering voor schrikkeljaren).
    Wat is
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 17:43
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 17:39 schreef ElizabethR het volgende:

    [..]



    En qonmann gaf nog wel zo'n lekkere voorzet
    Ja Nijntje stond me wel bij dat daar iets mee was. maar Hello Kitty kende ik niet .
    Nijntje: Big in Japan !
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 17:44
    man bijt hond ?
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:45
    Tik Tak??
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:46
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 17:43 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Ja Nijntje stond me wel bij dat daar iets mee was. maar Hello Kitty kende ik niet .
    Nijntje: Big in Japan !
    Ik ken Hello Kitty wel, maar wist ik veel welke tekenaar daar verantwoordelijk voor was. Dus jouw hintje deed de truuk
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 17:49
    Tik Talk ja
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:50
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 17:45 schreef ElizabethR het volgende:
    Tik Tak??
    Tsja... En dit stukje hoort er nog bij

    Het programma werd verkocht aan meer dan 27 landen, waaronder bijvoorbeeld Australië, Nederland (waar het door de KRO, Kindernet en de TROS werd uitgezonden), Israël, Saoedi-Arabië, Verenigde Staten en Zuid-Afrika. Het is hiermee het grootste exportproduct dat de Belgische televisie ooit heeft gekend.

    ER+1

    Punten vergaard in Algemene Kennis Quiz deel 948:

    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 2
    ElizabethR 2
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 17:56
    Van de gedroogde plant wordt thee gezet voor o.a. mondspoeling.
    Door het hogere percentage blauwe azuleen en het bisabolol heeft de olie ontstekingsremmende eigenschappen en wordt deze in zalfjes verwerkt.

    In het volksgeloof in de Middeleeuwen was de werking van de plant het grootst als hij voor Sint Jan werd geplukt. Na die datum zou hij schadelijk zijn bij gebruik, omdat hij door heksen zou zijn besprenkeld.
    Als afweerkruid zou de plant heksen weg houden als hij aan het huis werd gehangen.


    Welke plant??
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:01
    Sint Jans kruid ?
    (dacht dat zoiets bestond)
    PhysicsRulesdinsdag 14 augustus 2007 @ 18:06
    alruin (of is dat giftig)
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 18:09
    Geen van beiden
    het is een doodgewone plant, veelvuldig in gebruik
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 18:11
    salvia?
    PhysicsRulesdinsdag 14 augustus 2007 @ 18:12
    knoflook
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:13
    brandnetel ?
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 18:13
    Jullie denken veel te moeilijk hoor

    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:14
    madelief
    PhysicsRulesdinsdag 14 augustus 2007 @ 18:14
    Kamille
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:14
    Herstel Camille !
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 18:16
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 18:14 schreef PhysicsRules het volgende:
    Kamille


    PR +1

    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 2
    ElizabethR 2
    PhysicsRules +1
    PhysicsRulesdinsdag 14 augustus 2007 @ 18:19
    Waarmee is de 38e breedtegraad vooral geaccosieerd?
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 18:20
    Koss?
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:21
    NoorsdZuid Koreea
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:22
    Scheiding tussen Noord- en ZuidKorea dus...
    PhysicsRulesdinsdag 14 augustus 2007 @ 18:22
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 18:21 schreef qonmann het volgende:
    NoorsdZuid Koreea
    Creatief gespeld, maar wel goed

    qonmann +1

    Punten in deel 948

    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 2
    ElizabethR 2
    PhysicsRules 1
    qonmann 1

    en ik ga naar huis
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:27
    In welke plaats opende IKEA zijn eerste vestiging ?
    (in 1978 dat was)
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 18:29
    In Stocklholm ?

    Denk ik??
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:30
    oh sorry..In Nederland bedoelde ik

    Stockhlom was niet goed geweest:
    In 1953 wordt de eerste toonzaal geopend in de plaats Älmhult in het zuiden van Zweden,
    ElizabethRdinsdag 14 augustus 2007 @ 18:30
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 18:30 schreef qonmann het volgende:
    oh sorry..In Nederland bedoelde ik


    In Sliedrecht dan

    Ik moet naar huis nu
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:33
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 18:30 schreef ElizabethR het volgende:

    [..]



    In Sliedrecht dan
    is wel goed !

    ER +3

    Punten in deel 948
    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 2
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 1
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 18:36

    De puntentelling klopt niet Ik heb geen 249 maar 250 punten
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 18:39
    quote:
    Op maandag 13 augustus 2007 22:10 schreef ColdFeet het volgende:
    Wickedangel - 249 punten
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 13:27 schreef RoofingBurner het volgende:
    Wickedangel 1
    Dus.
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:40
    Hoi WA, !

    Nieuw (sport)vraagje
    Wie schreef:
    "Waarom ik niet tennis (en ook niet hockey)"
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 18:43
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 18:40 schreef qonmann het volgende:
    Hoi WA, !
    Ik doe er alles aan om jou in te halen, maar je ziet alles
    Whehehe. Jij bent toch niet de cijfer-analfabeet (hoe noem je dat) die dit topic heeft geopend?
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 18:44
    Ik doe het even zo. Ik zet mijn vergeten puntje in de huidige tussenstand, ok?

    Punten in deel 948
    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 2
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 1
    Wickedangel 1
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:47
    ..je kan nog een puntje verdienen
    aangezien het nog even duurt voor ER weer on-line is !
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 18:48
    Ik moet eigenlijk eten en allerlei andere dingen gaan doen, maar ik gok Youp van 't Hek.
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:50
    klein hintje nog:

    Wie literatuur zegt, zegt ... .... Decennialang waren de recensies van de literatuurcriticus in de Volkskrant een must
    ..en de lofrede gaat nog even door
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 18:50
    Ik raad trouwens iedereen aan om te kijken of zijn/haar puntenaantal klopt.
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 18:51
    Eeeww, ik lees geen Volkskrant Toch niet die enge Michael Zeeman?
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:53
    Niet zo eng denk ik
    Fotootje van de begenadigde doch weinig sportieve schrijver

    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 18:54
    Komt me bekend voor, maar kan er geen naam bij bedenken.
    Ik moet ervandoor
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 18:55
    Doei
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 19:35
    Hint, of misschien een andere vraag???
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 19:39
    Hij schreef Op weg naar het schavot - Boekenweekessay 2007
    en zijn achternaam klinkt als een hagelslag-merk
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 19:45
    Vens?
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 19:49
    Kees Fens

    Nieuwe vraag:
    Welke onlangs gekozen senator gaat naar eigen zeggen een eigen partij starten ?


    [ Bericht 40% gewijzigd door qonmann op 14-08-2007 19:57:18 ]
    TradeMarkiedinsdag 14 augustus 2007 @ 19:57
    Yildirim, van de sp
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 19:59
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 19:57 schreef TradeMarkie het volgende:
    Yildirim, van de sp
    TradeMarkie+1

    Punten in deel 948
    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 2
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 1
    TradeMarkie 1
    TradeMarkiedinsdag 14 augustus 2007 @ 20:04
    Wat is de enige Nederlandse stelling geweest die in 1940 stand hield tegen de Duitsers?
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 20:07
    gokje, de grebbenberg?
    TradeMarkiedinsdag 14 augustus 2007 @ 20:08
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 20:07 schreef Mapani het volgende:
    gokje, de grebbenberg?
    Flitspaaldinsdag 14 augustus 2007 @ 20:12
    Iets in Friesland?
    TradeMarkiedinsdag 14 augustus 2007 @ 20:14
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 20:12 schreef Flitspaal het volgende:
    Iets in Friesland?
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 20:18
    Damn, is t Kornwerderzand?
    Its-Jojo-4youdinsdag 14 augustus 2007 @ 20:19
    De Friese stelling aan bij de aflsuitdijk
    Its-Jojo-4youdinsdag 14 augustus 2007 @ 20:20
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 20:18 schreef Mapani het volgende:
    Damn, is t Kornwerderzand?
    Is dat niet in Noord Holland?
    TradeMarkiedinsdag 14 augustus 2007 @ 20:20
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 20:18 schreef Mapani het volgende:
    Damn, is t Kornwerderzand?

    Mapani +1

    Punten in deel 948

    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 2
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 1
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    TradeMarkiedinsdag 14 augustus 2007 @ 20:21
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 20:20 schreef Its-Jojo-4you het volgende:

    [..]

    Is dat niet in Noord Holland?
    Dat is op de afsluitdijk, en het ligt in Friesland
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 20:23
    Ok, misschien komt er een beetje vaart in met deze:

    Noem the Big Five

    Alle 5 in 1 topic goed krijgt het punt.
    Its-Jojo-4youdinsdag 14 augustus 2007 @ 20:24
    Olifant
    Leeuw
    Neushoorn
    Buffel
    Luipaard
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 20:24
    Leeuw, Tijger, Panter, Jaguar, Poema
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 20:24
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 20:24 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    Olifant
    Leeuw
    Neushoorn
    Buffel
    Luipaard
    Yep

    Punten in deel 948
    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 2
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 1
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Its-Jojo-4youdinsdag 14 augustus 2007 @ 20:31
    noem 5 merken digitale spiegelreflecamera's
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 20:32
    canon, kodak, pentax, nikon, traveller
    Its-Jojo-4youdinsdag 14 augustus 2007 @ 20:33
    ik kan traveller niet vinden
    knillisdinsdag 14 augustus 2007 @ 20:35
    Konica-minolta, Sony
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 20:35
    Is van aldi ligt naast me maar wel met een l gespeld traveler dus
    Its-Jojo-4youdinsdag 14 augustus 2007 @ 20:37
    kijk nog eens naar het laatste woord van mijn vraag

    Ik kan traveler wel vinden maar die voldoet niet aan de criteria
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 20:37
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 20:37 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    kijk nog eens naar het laatste woord van mijn vraag

    Ik kan traveler wel vinden maar die voldoet niet aan de criteria
    ok
    Its-Jojo-4youdinsdag 14 augustus 2007 @ 20:41
    knillis +1

    Punten in deel 948
    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 2
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 1
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    knillisdinsdag 14 augustus 2007 @ 20:42
    Noem 4 (prof) voetbal clubs waar Ruud Gullit heeft gespeeld
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 20:43
    AC MIlan
    Haarlem
    Feyenoord
    Chelsea
    knillisdinsdag 14 augustus 2007 @ 20:46
    qonman +1

    Punten in deel 948
    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 2
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 2
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 20:48
    Hoe heet haar vader ?
    Iagodinsdag 14 augustus 2007 @ 20:49
    herman van veen
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 20:51
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 20:49 schreef Iago het volgende:
    herman van veen
    Iago+1

    Punten in deel 948
    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 2
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 2
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago1
    Iagodinsdag 14 augustus 2007 @ 20:54
    Has he lost his mind?, Can he see or is he blind
    Can he walk at all? Or if he moves will he fall?
    Is he live or dead? I see thoughts within his head.
    We'll just pass him there. Why should we even care?


    Welk nummer?
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 20:57
    Deze muziekvraag weet ik even niet...
    Iagodinsdag 14 augustus 2007 @ 20:59
    hint: prince of darkness
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:00
    Iron Man, goedenavond
    Iagodinsdag 14 augustus 2007 @ 21:01
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 21:00 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    Iron Man, goedenavond
    avond

    FKA+1

    Punten in deel 948
    MadMaster 2
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 2
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago1
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:04
    Eerste Kamerlid overweegt een eigen politieke partij op te richten als hij uit de SP wordt gezet.
    Wie is
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:04
    Yildirim, zie hierboven
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 21:05
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 21:04 schreef MadMaster het volgende:
    Yildirim, zie hierboven
    mijn vraag herhaalt zich
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:06
    Gaat lekker met mijn vragen vandaag

    MadMaster +1

    Punten in deel 948

    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 2
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago1
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:12
    Gewoon, omdat ik dit een heel mooi plaatje vind:



    Wie?
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:14
    pussycat dolls?
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:16
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 21:14 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    pussycat dolls?
    180 Graden draaien en dan een andere muzieksoort kiezen...
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:18
    Denk niet dat ze hier heel bekend is, dus:

    x 2 +E +S
    erkeldinsdag 14 augustus 2007 @ 21:18
    Zangeres van Epica?
    TradeMarkiedinsdag 14 augustus 2007 @ 21:18
    Ja, volgens mij moeten we dit in de metal zoeken
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:19
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 21:18 schreef erkel het volgende:
    Zangeres van Epica?

    Simone Simons...

    Erkel +1

    Punten in deel 948
    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 2
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago1
    Erkel 1
    erkeldinsdag 14 augustus 2007 @ 21:20
    Ow dat is goed genoeg Haar naam was ik niet opgekomen
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:20
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 21:20 schreef erkel het volgende:
    Ow dat is goed genoeg Haar naam was ik niet opgekomen
    Nu vergeet je die nooit meer...
    Supersheepdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:22
    fipo!
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:22
    Ze ziet er in ieder geval wel lekker uit
    erkeldinsdag 14 augustus 2007 @ 21:27
    Het is een groep psychische aandoeningen die optreden bij religieuze ervaringen. Het beeld van deze aandoeningen loopt uiteen: er kan sprake zijn van wanen of andere psychotische verschijnselen, obsessieve ideeën of identificatiesyndromen. De gemeenschappelijke factor is dat de verschijnselen verband lijken te houden met een bezoek aan het religieuze centrum . De naam van het syndroom is niet helemaal correct, omdat vergelijkbare verschijnselen zich ook in andere religieuze centra voordoen (bv. Mekka, Lourdes, Gangesgebied).

    Wat is
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 21:28
    godsdienstwaanzin?
    erkeldinsdag 14 augustus 2007 @ 21:29
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 21:28 schreef Mapani het volgende:
    godsdienstwaanzin?
    Nee, het is een syndroom verbonden met een plaats.
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 21:31
    klaagmuur ?
    slaveloosdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:32
    jerusalemsyndroom?
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:33
    Opgezocht en nog nooit van gehoord
    erkeldinsdag 14 augustus 2007 @ 21:34
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 21:31 schreef qonmann het volgende:
    klaagmuur ?
    Oeh close. Het gaat om een geografische plaats dus. .......-syndroom
    Flitspaaldinsdag 14 augustus 2007 @ 21:34
    Fatimagekte?
    TradeMarkiedinsdag 14 augustus 2007 @ 21:34
    Tempelberg-syndroom
    erkeldinsdag 14 augustus 2007 @ 21:35
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 21:32 schreef slaveloos het volgende:
    jerusalemsyndroom?
    Dat is 'm

    slaveloos +1

    Punten in deel 948
    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 2
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago1
    Erkel 1
    slaveloos 1
    slaveloosdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:39
    E4-C5
    wat is dit
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 21:39
    Schaaknotatie, paard
    Iagodinsdag 14 augustus 2007 @ 21:39
    paardesprong?
    slaveloosdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:42
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 21:39 schreef qonmann het volgende:
    Schaaknotatie, paard
    schaken is goed, maar geen paard
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 21:42
    nauwkeuriger geformuleerd, het paard gaat van veld e4 naar veld c5
    FormerlyKnownAsdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:43
    Spelletje met bootjes dat je de ander z'n schepen moet zinken... weet niet meer hoe het heet, zeeslag of zo
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 21:44
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 21:42 schreef slaveloos het volgende:

    [..]

    schaken is goed, maar geen paard
    Je bedoelt geen zet ?
    want het enige stuk dat van e4 naar c5 kan is een paard.
    kan ook een openingsaanduiding zijn,siciliaans in ditt geval
    Iagodinsdag 14 augustus 2007 @ 21:45
    wit e4, zwart c5 dan?
    slaveloosdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:46
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 21:44 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Je bedoelt geen zet ?
    want het enige stuk dat van e4 naar c5 kan is een paard.
    kan ook een openingsaanduiding zijn,siciliaans in ditt geval
    siciliaans inderdaad

    qonmann +1
    Punten in deel 948
    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 3
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago1
    Erkel 1
    slaveloos 1
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 21:51
    hoe heet deze ?

    Iagodinsdag 14 augustus 2007 @ 21:51
    kiwi
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 21:52
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 21:51 schreef Iago het volgende:
    kiwi
    Iago+1

    Punten in deel 948
    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 1
    qonmann 3
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago 2
    Erkel 1
    slaveloos 1
    Iagodinsdag 14 augustus 2007 @ 21:57


    Bij welk literair werk hoort deze afbeelding?
    PhysicsRulesdinsdag 14 augustus 2007 @ 21:59
    Lucifer van Vondel?
    Iagodinsdag 14 augustus 2007 @ 22:01
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 21:59 schreef PhysicsRules het volgende:
    Lucifer van Vondel?
    nee, maar wel ongeveer uit dezelfde tijd

    ..en je hebt het hoofdpersonage goed
    Iagodinsdag 14 augustus 2007 @ 22:03
    'tis een engels gedicht
    PhysicsRulesdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:03
    Faust?
    Iagodinsdag 14 augustus 2007 @ 22:06
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 22:03 schreef PhysicsRules het volgende:
    Faust?
    helaas

    de dichter is Milton.
    PhysicsRulesdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:07
    Paradise Lost, mijn derde gok
    Terpentin07dinsdag 14 augustus 2007 @ 22:07
    Paradise löost
    Terpentin07dinsdag 14 augustus 2007 @ 22:08
    zonder ö maar helaas te laat
    Iagodinsdag 14 augustus 2007 @ 22:09
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 22:07 schreef PhysicsRules het volgende:
    Paradise Lost, mijn derde gok
    yup

    PR+1

    Punten in deel 948
    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 2
    qonmann 3
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago 2
    Erkel 1
    slaveloos 1
    PhysicsRulesdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:10
    Een zeer bekend plaatje.

    Hoe heet de bedenker van Kolonisten van Catan?
    EricusMaximusdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:11
    klaus treib? ofzoiets...
    PhysicsRulesdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:13
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 22:11 schreef EricusMaximus het volgende:
    klaus treib? ofzoiets...
    Dit kan ik niet goedkeuren, maar je zit in de richting
    hhhpsychodinsdag 14 augustus 2007 @ 22:15
    klaus teuber
    Flitspaaldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:16
    PhysicsRulesdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:19
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 22:15 schreef hhhpsycho het volgende:
    klaus teuber

    hhhpsycho +1

    Punten in deel 948

    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 2
    qonmann 3
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago 2
    Erkel 1
    slaveloos 1
    hhhpsycho 1
    hhhpsychodinsdag 14 augustus 2007 @ 22:21
    De talenknobbel en wiskundeknobbel zijn bekende uitdrukking in de Nederlandse taal. Ooit was er een theorie die verklaarde dat aanleg en karakter bepaald worden door de groei van bepaalde hersendelen. Het karakter zou dan afgeleid kunnen worden uit de vorm van de schedel, die bepaalde knobbels zou vertonen. De grondlegger van deze theorie was Frans Joseph Gall. Hoe staat deze theorie ook wel bekend?
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:21

    Eerder vanavond heb ik erop gewezen dat mij ten onrechte een puntje is onthouden. Ik dacht het te hebben opgelost, maar dat is blijkbaar niet gelukt
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 22:22
    WA je puntje is gevonden, zie sig !!
    hhhpsychodinsdag 14 augustus 2007 @ 22:22
    gelijk al de vraag niet dikgedrukt,

    i'am a newbie

    De talenknobbel en wiskundeknobbel zijn bekende uitdrukking in de Nederlandse taal. Ooit was er een theorie die verklaarde dat aanleg en karakter bepaald worden door de groei van bepaalde hersendelen. Het karakter zou dan afgeleid kunnen worden uit de vorm van de schedel, die bepaalde knobbels zou vertonen. De grondlegger van deze theorie was Frans Joseph Gall. Hoe staat deze theorie ook wel bekend?
    PhysicsRulesdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:23
    hhhp, kun je je vraag even in het vet zetten? Dank je!

    Ok, prima. En welkom
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:23
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 22:22 schreef qonmann het volgende:
    WA je puntje is gevonden, zie sig !!
    MadMasterdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:24
    En 2 keer dezelfde vraag, toe maar...

    De theorie van Gall & Gall?
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 22:25
    De walnoot rheorie ?
    DaviniaHRdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:26
    Frenologie
    hhhpsychodinsdag 14 augustus 2007 @ 22:28
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 22:26 schreef DaviniaHR het volgende:
    Frenologie


    DaviniaHR +1

    Punten in deel 948
    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 2
    qonmann 3
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago 2
    Erkel 1
    slaveloos 1
    hhhpsycho 1
    DaviniaHR 1
    hhhpsychodinsdag 14 augustus 2007 @ 22:29
    Als ik weer iets fout heb gedaan dan hoor ik het wel
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:29
    Goed, als niemand zich druk maakt om mijn niet opgetelde puntje, dan open ik het volgende topic wel.
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 22:30
    je bent ook zo onbekend hier ..:)
    DaviniaHRdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:31
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 22:29 schreef Wickedangel het volgende:
    Goed, als niemand zich druk maakt om mijn niet opgetelde puntje, dan open ik het volgende topic wel.
    Of Coppermick moet het nu corrigeren, of anders de volgende TS. Anders wordt het wel erg verwarrend.

    So Says PR.
    slaveloosdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:31
    frenologie
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:32
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 22:31 schreef DaviniaHR het volgende:
    Of Coppermick moet het nu corrigeren, of anders de volgende TS. Anders wordt het wel erg verwarrend.

    So Says PR.
    Eensch, maar die is er nu niet? Ik had mezelf al tussentijds in de tussenstand gezet daarstraks, maar ze zijn met het verkeerde lijstje doorgegaan.
    DaviniaHRdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:32
    Wie is de auteur van de zgn. Discworld serie?
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:33
    Terry Pratchett.
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:33
    Of je zet er nu twee punten voor mij bij, Davinia
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 22:34
    damn, nou ben je me voor
    DaviniaHRdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:35
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 22:33 schreef Wickedangel het volgende:
    Terry Pratchett.
    WickedAngel + 1

    Punten in deel 948

    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 2
    qonmann 3
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago 2
    Erkel 1
    slaveloos 1
    hhhpsycho 1
    DaviniaHR 1
    Wickedangel 1 (+ het newbie-puntje)
    DaviniaHRdinsdag 14 augustus 2007 @ 22:36
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 22:33 schreef Wickedangel het volgende:
    Of je zet er nu twee punten voor mij bij, Davinia
    Zo ook goed?
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:38
    Oorspronkelijke titel van dit doek?

    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:39
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 22:36 schreef DaviniaHR het volgende:
    Zo ook goed?

    Ik zet het zo wel even recht. MOET IK HIER DAN OOK ALLES ZELF DOEN!!
    Flitspaaldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:42
    Dejeuner sur l'herbe?
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 22:42
    twee keer in de lijst met een speciaal welkom-smiley , vond het wel geinig
    Picknick ?
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:44
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 22:42 schreef Flitspaal het volgende:
    Dejeuner sur l'herbe?


    Flitspaal +1

    Punten in deel 948
    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 2
    qonmann 3
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago 2
    Erkel 1
    slaveloos 1
    hhhpsycho 1
    DaviniaHR 1
    Wickedangel 2
    Flitspaal 1
    Flitspaaldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:49
    Wat was de bijnaam van de jaren 1920-1929?
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:50
    Roaring Twenties.
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 22:50
    crisis jaren
    Iagodinsdag 14 augustus 2007 @ 22:51
    de jaren 20
    Flitspaaldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:53
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 22:50 schreef Wickedangel het volgende:
    Roaring Twenties.
    Wickedangel +1

    Punten in deel 948
    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 2
    qonmann 3
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago 2
    Erkel 1
    slaveloos 1
    hhhpsycho 1
    DaviniaHR 1
    Wickedangel 3
    Flitspaal 1
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 22:57
    Wie?



    Erg kleine foto, maar groter kan ik 'm niet vinden.
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 23:03
    Niemand?
    Wat staat daar op de voorgrond
    wycciedinsdag 14 augustus 2007 @ 23:04
    Petje Pitamientje?
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 23:04
    't is ook maar een klein joch..:)
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 23:04
    Pietje Pindakaas ?
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 23:06
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 23:04 schreef wyccie het volgende:
    Petje Pitamientje?


    wyccie +1

    Punten in deel 948
    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 2
    qonmann 3
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago 2
    Erkel 1
    slaveloos 1
    hhhpsycho 1
    DaviniaHR 1
    Wickedangel 3
    Flitspaal 1
    wyccie 1
    wycciedinsdag 14 augustus 2007 @ 23:10
    Wie is dit en wat doet zij?

    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 23:10
    Ans Markus en zij schildert.
    wycciedinsdag 14 augustus 2007 @ 23:12
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 23:10 schreef Wickedangel het volgende:
    Ans Markus en zij schildert.
    En dat is helemaal goed.

    Wa +1

    Punten in deel 948
    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 2
    qonmann 3
    TradeMarkie 1
    Mapani 1
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago 2
    Erkel 1
    slaveloos 1
    hhhpsycho 1
    DaviniaHR 1
    Wickedangel 4
    Flitspaal 1
    wyccie 1
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 23:15
    Wat en waar? (twee antwoorden dus)

    wycciedinsdag 14 augustus 2007 @ 23:17
    Ponte Vecchio in Venetië?
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 23:18
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 23:17 schreef wyccie het volgende:
    Ponte Vecchio in Venetië?
    Venetië is goed Maar Ponte Vecchio is in Florence.
    wycciedinsdag 14 augustus 2007 @ 23:19
    Brug der duizend zuchten?
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 23:21
    ponte di rialto
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 23:22
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 23:19 schreef wyccie het volgende:
    Brug der duizend zuchten?
    Het is één woord.
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 23:22
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 23:21 schreef Mapani het volgende:
    ponte di rialto
    Mapani +1

    Punten in deel 948
    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 2
    qonmann 3
    TradeMarkie 1
    Mapani 2
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago 2
    Erkel 1
    slaveloos 1
    hhhpsycho 1
    DaviniaHR 1
    Wickedangel 4
    Flitspaal 1
    wyccie 1
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 23:22
    ik weet toch ongeveer zeker dak t goed heb
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 23:23
    hoei!!

    1 probleem, er moet zo een nieuw topic geopend worden, en k ben vergeten hoe.

    Nieuwe vraag
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 23:24
    Ik open nieuw topic wel En niet vanwege dat extra puntje
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 23:25
    Maar ik moet rebooten, brb
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 23:26
    Welke voorvechter van de burgerrechten in Zuid-Afrika stierf op 12 september 1977?
    qonmanndinsdag 14 augustus 2007 @ 23:27
    Biko ?
    Mapanidinsdag 14 augustus 2007 @ 23:30
    quote:
    Op dinsdag 14 augustus 2007 23:27 schreef qonmann het volgende:
    Biko ?
    Qonman + 1

    Punten in deel 948
    MadMaster 3
    Choppermick 2
    Adjeuj 2
    FormerlyKnownAs 3
    ElizabethR 3
    PhysicsRules 2
    qonmann 4
    TradeMarkie 1
    Mapani 2
    Its-Jojo-4you 1
    Knillis 1
    Iago 2
    Erkel 1
    slaveloos 1
    hhhpsycho 1
    DaviniaHR 1
    Wickedangel 4
    Flitspaal 1
    wyccie 1
    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 23:31
    Nieuw topic staat klaar
    tong80dinsdag 14 augustus 2007 @ 23:32
    Ok hoef ik hem niet te openen en kan daar goeiemorgen zeggen

    Wickedangeldinsdag 14 augustus 2007 @ 23:33
    En vol.